TeknolojininCep telefonları

Sony Xperia X Performansı: Genel Bakış ve modelin özellikleri

Sony Xperia U zaten aygıtlarının üretim hatlarında deneyimi vardı. Her zaman değil böyle «Z» bir dizi olduğu gibi, başarılı olmuştur. Hayır er şirkete ufuk yeni amiral gemisi göründü bu akıllı telefonlar üretimini durdurmak için bir başarısızlık vardı. geliştiriciler, diyorlar, kendilerini haklı çıkarmak için aranan onlar araçların kalitesi hakkında unutmayacağım gelişmiş teknolojilerin peşinde şimdi var. Genel olarak, her yeni amiral gemisi rahat kullanım hedefliyor.

Xperia X, Ultra Xperia XA Xperia XA ve Xperia X Performans: Artık serisi dört gadget içerir. Geçen bugün Bakış ve biz yapacağız.

Seçenekler

Sony cömert bir şirket, bu nedenle tüm standart kutu olarak kendini gösterebilir değil hale geldi. akıllı telefon, daha sonra belgeleri, microUSB kablo ve yavaş şarj ek olarak. Çok kompakt kutu. Büyük bir mektup "X" flaunts ve yazıt "Xperia" dökülür.

giysi Tanışmak

şirket güzel akıllı telefon Xperia X Performans aldı. görünümü genel bir bakış hayal kırıklığına olamaz. Renk lezzetleri ile başlamalıdır: müşterileri için klasik beyaz, "Grafit Siyah", "pembe altın" ve kullanılabilir "altın kireç." Renklerin adları görünümüyle kesinlikle tutarlıdır. Bunlar çok kaliteli ve kesinlikle orijinal idi.

Belki de bu akıllı telefon tasarımcıları bir anıt koyabilirsiniz. Mükemmel görünüyor. "kardeşleri" Xperia X Performans metalik ve mat Arka panelde farklı. Boca düzeltti gadget'ını, bu yüzden birim çok akıcı oldu.

Boyutlar akıllı krupnovat var. Pil daha güçlü olmak, ama 8,6 mm biraz göze kalınlığı değildir. Tabii ki, arka panel altında "doldurulması" çok güçlü olduğunu, ancak objektif olarak tam olarak bir milimetre kurtulmak başladı. Ekran tüm ön paneli kaplar. çerçevenin her iki tarafında bağlı muhafaza çıkıntıların çok ince fakat belirgindir. ekranın üstünde ve altında yer 1.4 cm'dir.

vücut üzerinde Elemanları

Klasik elemanları ve konumu konut Sony Xperia X Performansı işgal etti. ancak daha sonra bu konuda hala yorumların bir çift olduğu gibi maliyetleri gözden yapmak için. Yani, ekran kulak bölümünden, altından logosu süslenmiş ve ön kamera ve NFC sensöre yanlarındaki. bulunduğu ekran başka konuşmacı Aşağıda, bu görünüme sahiptir.

Bu bir Monopod olduğundan, arka panel çıkarılabilir değildir. Sol üst köşede o günü flaş altında, ana kamera. Merkezli Xperia yazıt klasik yerleştirilir. sol taraf açılan yuvaya "Sims" ve hafıza kartı veya iki "simok" Açık. Sam tepsi kapak bağlı, bu yüzden hep birlikte kaldırılır. yuva kapalı akıllı açtıktan sonra. Bu akılda olmalıdır.

Ama karşı tarafta üç düğme vardır: Merkezi o "fotospusk" altında ses rocker altında özel bir güç düğmesi parmak izi tarayıcısı sahiptir. dezavantaj ses kontrolü sadece vardır. üstte klasik yer olarak tartışmalı Konumu çok daha rahat kullanmaktır.

Üst ucunda kulaklık jakı yakın isteğe bağlı bir mikrofondur. Mikro USB ve ana mikrofon için alt yerde.

kolaylık

ona bakmak olarak akıllı telefon kullanıyor güzel. O onun yuvarlak şekline sayesinde ele rahattır. onun ılımlı boyutları, bu ağır değildir. tek elle cihazı çalıştırmak kolaydır. Daha önce de belirtildiği gibi, hacim rocker sorunlar var. Fanlar uzun sıradışı, henüz korkunç sakıncalı yeni konumunu ek olarak, üst üzerindeki konumu alışkın edilmiştir.

ile Güç düğmesi parmak izi tarayıcısı mükemmel çalışıyor. Smartphone komutlara hızlı cevap verir ve sistemi uyandırır. Merkezi bir konumda bulunan ve "enstantane" kameralar basın. Yatay çekim için kullanmak özellikle uygundur. Sonra düğmesini tıklayın parmağını yalvarır.

ve montaj Hakkında hiçbir şey söylemek. Sony eski modellerde olduğu gibi, onunla ilgili sorunlar vardı ve yeni-fangled amiral gemileri olmamıştı. Hiçbir şey çaba ve baskı yapmaya bile birlikte hiçbir tepki tutun.

kaliteli ekran

görünüm güzellik tamamlanmaktadır ve Xperia X Performans'ta diğer kalite özellikleri olduğunu. Bütün o harika dizi beri Genel Bakış ekranı, şaşırtıcı değildir. şirket burada "malzeme" 4K çözünürlüğe vermedi, ancak Full HD eksik bir kafa ile beş inçlik ekran için. Matris Ekran IPS, böylece renkler orta zengin ve sulu. resim parlak ve çok detaylı. görüş açıları, tabii ki, yamaçları renk yok, hiçbir kontrast etkilenmez maksimum vardır.

geliştiricileri de mobil teknoloji için özel bir X-Reality hazırladık. Onun sayesinde, ekran daha net ve yoğun görünüyor. parlaklık ile ilgili olarak, ayrı ayrı yapılandırılmış veya otomatik modunu seçmek edilebilir. Son iyi çalışıyor, ama bazen güneşli bir günde sorunlar var. ekrana Parlaklık iyidir, ama güneşte günün maksimum artmaz nedense "Otomatik".

Sensör ayrıca herhangi bir sorun beklemiyor. Sony gölgelenme kurtuldum ve yeni seride bulunamaz umut vardı. Mul 10 eşzamanlı dokunuşlar tanıyabilir.

kullanıcılar için "Tatlılar"

İşletim sisteminin Xperia X Performans bakış için yapma, hiçbir sürpriz olduğunu belirtmekte fayda vardır. Sistem maliyeti Android 6.0 Zefir başında değil, tescilli eklentiler olmadan: Geçerli saati ve tarihi gösteren kilit ekranına, künye gösterge olmadan sesli arama "Google" için bir mikrofon simgesi, sen kilitlemeden bir uygulamayı başlatmak için izin verir kamera simgesi, iyi, orada parmağı.

Durum çubuğu tipik Xperia X Performans Çift. Yeni Bakış perde şey ortaya çıkıyor. Ana ekran, kullanıcının zevkine kolayca özelleştirilebilir.

işletim sistemi pek "saf" olarak adlandırılabilir. Standart "Google" yazılım yanı sıra, çok sayıda özel. Bazıları kullanışlı gelebilir. Elverişli, yerleşik bir anti-virüs zaten orada, bu gerçekten kullanışlı bir uygulamadır.

Sahibi sisteminin dış kabukta bir şeyle memnun değilse, hızlı firması yardımıyla her şeyi değiştirebilirsiniz. Her şey Sony Xperia akıllı telefonlar için standart kalır.

Canavar Makinası

Eh, Xperia X Performans en ilginç. Genel bakış Performans her zaman bekliyoruz ve inanılmaz süper bir şey görmek istiyorum. Bu yeni modelde sahiptir. Çok çalışılabilir olduğunu kanıtladı. Qualcomm aslanağzı 64 bit sistemi ve dört çekirdek 820 işlemci. Grafik tasarımcıları için adreno 530 umut verici "demir" tamamlayıcı RAM 3 GB kurulmuştur.

Elbette, her şey kullanılabilir olduğu, ve, 32GB burada Dahili fakat sadece 20. en fazla 200 GB microSD koyabilirsiniz kombine yuvası vardır.

Bu ünite evrenseldir. Bu oyunlar, ofis uygulamaları ve internette sörf için uygundur. Ne zaman büyük bir çoklu görev tek lag. Gadget yavaşlamaz Bunun yanı sıra, daha doğrusu, o "uçar". Cihaz testi geçti geçtiği tüm üçüncü parti yazılım değilse bile en üst düzey sonuç gösteriyor, ancak her durumda yeterli.

akıllı telefon bunlardan herhangi biri olarak, mantıklı değil oyunları hakkında konuşun. Sadece zar zor fark dezavantajı - bu perenagrev. oyunlar ve uygulamalar, ısıtmalı arka panelde oturmak zamandır edin.

Diğer "çörekler"

Herhangi bir istemlerin ses ile. Neredeyse mükemmel. Ama bütün bu kulaklık ile sadece dinlersen. Harici hoparlör o küçük hacim ve yeterli bas vardır ortalamasıdır. müzik ve film için bir kulaklık kullanmak daha iyidir.

Bütün meslektaşları gibi, bu cihaz bir marka koruması IP65 / IP68 aldık. Ama talimatlarda suda telefonu atmak yasaktır. Tüm bu koruma aygıtı yağmurda çalışmak içindir. Prensip olarak, musluk akıllı altında yıkayabilirsiniz. Ama hepsi bağlantı noktaları ve kapakları yakın değer.

Bellek fotoğraf

Bu yüzden Sony Xperia X Performans diğer önemli unsuru ulaştı. Kamera yorumu basamağı ile başlamalıdır. Ana çok hızlı çalışan 23 megapiksel, bir çözünürlüğe sahiptir. Hız uygulama başladığında hem ve odaklama yaparken gözlenir. Bu arada, otomatik odaklama bile hareket halinde konuyu yakalamalarını ve bir fotoğraf çok kaliteli dışarı çıkarmak.

Ne zaman uygulama modu otomatik standardını çekim başlar. Prensip olarak, mükemmel görüntüler onunla elde edilir. Manuel ayarlarında iyidir Ama eğer bu resimler daha iyi görünmesini, bunları kullanmak daha iyidir.

Ön kamera 13 megapiksel çözünürlüğe sahiptir. Selfie için "Instagrama" son derece başarılı olacağı açıktır.

Kablosuz seçenekleri

kablosuz arabirimine soru yok hiç değil. mobil şebeke iyi çalışıyor. Kablosuz mümkün olan en yüksek hızda internet bağlantısı verir. Uydu navigasyon sinyali de hemen çalışır. Doğal olarak, mevcut frekanslar LTE desteğinin sahipleri.

dirilik

bir akıllı telefon Sony Xperia X Performans Değerlendirme yapmak, söylemesi ve özerklik konusunda gereklidir. Akü kapasitesi 2700 mAh biri ondan beklediğinizden daha iyi çalışır. Video oynatma, o bir anda neredeyse 5 saat can. Yaklaşık 3 saat dönüş oyna.

Akıllı telefon şarj koruma sistemlerinin enerji tüketimini ve Dayanıklılık Ultra staminayı kaydedin. ılımlı olarak Gadget yaklaşık iki gün ev sahipliği yapmaktadır. Bu rakamlar, boyutu, ekran çözünürlüğü, ve cihazın işlevselliği verilen cesaret vericidir.

sonuçlar

İşte sol Sony Xperia X Performans İkili bu. onun özelliklerinin İnceleme birimi daha ideal olduğunu gösterdi. o şirket "doğru yolda" girişti ve gerçekten rahat ve güçlü gadget'lar sağladığına inanıyoruz kolaydır kim. Makinenin neredeyse hiçbiri için şikayetler. siz ve "vytsepit" kolaylık daha ilgili olabilir tüm küçük şeyler. Bunlar performans ve genel çalışmasını etkiler ve sadece kullanıcıların küçük cilveleri olan yoktur. Yeni geçirilen tüm testlerde beş ' "Sony Xperia» çocuk sağlam alındı'. Ve baş yargıç - Kullanıcı - Kesinlikle memnun olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.