SağlıkGörme

Gözlük seçmek için nasıl Öneriler

Kim söyledi iyi görmediği moda ve şık görüntüsünün oluşturulmasını önleyebilir? ve mükemmellik yolundasındır - Bir mercek uygun jant parası.

puan almak için nasıl çeşitli önerilerde

Eğer bir yıl önce daha bir doktor ziyaret etmiş, özellikle 1., göz doktorundan sağ tavsiye seçerken göz önünde bulundurun ve arkadaşlarınız veya sevdiklerinize değil ipuçlarını yok.

2. Ürün ve lens ve gözler arasındaki mesafenin şekli size daha şık değiştirme bulmak karar verdik noktalara kadar benzer olmalıdır.

3. Doğru gözlük nasıl seçilir, bu göz doktoruna bilmek en iyisidir. seçim doktor talimatlarına dayanmalıdır. İlk gözlük Eğer yeterince büyük ve ardından, rahatsızlık onların reçete uygunluğunu kontrol etmeye başladı. Klinikte yapmak daha iyidir. benzerlik şüpheli değilse, o zaman, eski gözlüklerle tekrar Oftalmoloji sonuca gözcünüze olmalı ve son kez tarifi taburcu edildi. Bu yüzden daha güvenli olacaktır.

puan almak için nasıl bilmek istiyorsanız 4. birkaç diyoptri göstergelerini hatırlıyorum. Bazen gözlük yeni lensler farklı çıkıyor eski merceğinden formu ve alışmak biraz zaman harcamak gerekir. adaptasyon süresi bu dönemde nesnelerin uzaysal görünümü bozulur, ama çok az bu gün sonunda ise, doktora hastaneye geri göz doktoruna yol değişti, iki hafta yaklaşık olarak eşittir.

5. "Nasıl görünüm için puan almaya?" - göz yaralanması riski fiziksel çalışma başlattık olanlar sorun. Böyle insanlar, ya da plastik lensler üretilmiş çocuklar, ama onlar camdan çok farklı olduğunu düşünmüyorum. Bu hemen hemen aynı ürünler olmakla birlikte, plastik gözlük bazı avantajları vardır. Örneğin, kırmaya oldukça kolay ve zor ve bu nedenle hiçbir kıymık vardır.


Nasıl gözlük seçmek ve çekici görünmek için?

Özellikle önemliyse görünüm küçük kalınlığa sahip bir lens seçmektir kırılma indisi eşit veya 1.7 daha fazladır. İyi, nötr kahverengi, turuncu ve sarı filtreler güneşli havalarda parlaklığını koruyan ve bulutlu havalarda algıyı kolaylaştırmak ile gözlükler. Onlar da araba farlarından gelen korur. Fakat bu kaplamaların yanı sıra, göz doktoru tarafından atanır diğer birçok ürün vardır. Çok yaygın fotokromik camlar.

Eğer kabaca konuşma, satıcılar, onları satın almaya kalkmayın, puan almak için nasıl emin değilseniz 6. inandırıcı değildir ve sokaklarda optik satış yaptıklarını. Kaliteli lensleri ve çerçevelerin çeşit tür optik olabilir düşün. ekstra para al ve özel mağazalar gidin, o zaman neredeyse "bitki" vizyon veya gözlük birkaç gün sonra ayrı düşmeyecek olmadığını% 100 emin olabilir.

tavsiye son parçası 7.: acele etmeden bir kare seçebilir, o senin sadece vurgulayacaktır yüz özellikleri ve saç modeli, aynı zamanda görüntü. Eğer Çift odaklı ve ilerici gözlük ihtiyacınız yoksa, bu küçük oval lensler sahip bir model seçmek en iyisidir, göze yatay mesafe iniş yaklaşık 12 mm olacak zaman. Sürekli onları düzeltmek zorunda kalmamak için, bu bardakları seçin ve herhangi bir burun veya kulak üzerinde baskı yok.

formunda biraz daha ayrıntı değer. Yani, için kare yüze yapacak yuvarlak çerçevedir. Bir yuvarlak yüz dikdörtgen kenarlı daha net hale gelecektir. Oval Puan dar yüzü uygun. bir kural düşünün - Daha parlak ayarı, daha yoğun makyaj! Özellikle açıkça kaşların çizgisini ele alınması gerektiğini ifade. Cilt maskara - de iyi bir yardımcıdır.

Ve her zaman, puan almak için nasıl düşündüğümüzde, ruh halinize doğrudan onlara bağlı ve onlarla birlikte bir yıl boyunca arkadaş değil yapmak zorunda unutmayın! Her iki ve iyi şanslar bak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.