ÇirkinlikTamirat

Banyo Dekorasyon. tamir aşamaları

Yenilenmiş banyo, bir bütün olarak yenilenmiş daire - bu sorumludur. Bu ek mali yüklerin yol açmak olur çatlaklar biçiminde hoş olmayan sonuçlara, gecikmiş kırılma kaplamalar, su sızıntıları, çeşitli neden olabilir missteps izin vermez.

Banyoda onarım yapmaya karar zaten bazı ilk adımlar olmuştur, o zaman sonuna kadar gitmek gerekir. herhangi bir detay kaçırmayın doğru bir yaklaşım unutmayın. Sadece yüksek kaliteli onarım ve dolayısıyla banyo bitirmek, çalışmasında kullanılan güvenilirlik ve konforu bir garanti veriyoruz.

Bazıları buna ikincil bir konudur, çünkü insanlar çok az zaman harcamak hangi odaya Böyle büyük ilgi için gerekli olduğunu düşünecek? Olabilir, ama banyo - bir kişi akşam rahatlatıcı, sabah bir enerji kaynağı alan bir yer. Bu öncül biz onu ve bitirmek tarafından güne başlayın. o dikkat çekicidir nedeni budur - kişi rahat hissetmek önemlidir.

Nasıl banyo bitirme başlamak için? Paul - En önemli ve karmaşık unsur, bu pürüzsüz, kaymaz olmalı ve su yalıtımı olmalıdır. Bu son daha fazla önem verildi. işin kalitesi nem ve yıkım kaplamaların oluşumunu ortadan kaldırır. Bu hesaba kat seviyesi tesislerinde, yaklaşık sekiz santimetre geri kalanında daha düşük olması gerektiği gerçeğini almalıdır. Bunun nedeni tasarım özellikleri mümkün değilse, vosmisantimetrovy eşiği yapmalıdır. işi su yalıtımı sonra istenilen döşeme kaplaması için ilerleyebilir.

Taşımalı ve boruların döşenmesi - en önemli anı. shtrobirovanie izin verilmez: Bu çalışmalarda, aşağıdakileri dikkate yatak duvarları kaplanmamış döşeme çatlama, soğuk su borusu önlemek için , su yalıtım malzemesi aksi takdirde ıslaklık oluşmasına yol açacaktır. Zorunlu olarak, böylece, bunun sonucu olarak, duvarın imha deformasyonunu önlemek ve sıcak su boru yalıtımı gerçekleştirilebilir.

Işık özel dikkat. Eğer elektrik ile sorun varsa, bir uzmanından daha iyidir. banyo Dekorasyon, yani kablo, ıslak oda özel bir kablo kullanılmasını içerir. Banyoda anahtarları ve prizleri monte etmeyin. bir nem bariyeri malzemesi cihazların kullanımını önlemek için mümkün değilse. seçme Demirbaş lâmbaları performans göre yönlendirilmelidir zaman: sıcaklık değişimleri ve korozyona karşı dayanıklı olması gerekir.

banyo ve beton duvarlar Dekorasyon, nihai aşamadır. Ön işlem yapmak için gerekli olan: eski kaplama, köşeler dahil olmak üzere hizalama yüzeyin sökme. piyasada bulunabilir Astar malzemesi, onların paletinde ve tasarımda çok çeşitlidir. Bu nedenle, ihtiyaçlarınıza uygun yeteri kadar basittir birini seçin.

Havalandırma unutmayın. Bu alan bunları tahrip eder duvarlar ve mobilya üzerindeki yoğunlaşma oluşmasına yol açar nem çok gerektirir.

Bu evde banyo önemli bir rol ve tasarım oynar. Mümkünse, bir uzmana davet edebilir. Tasarımcı odası ve sahibinin tat yapısal özellikleri göz önüne alındığında herhangi bir dilek yerine getirmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.