ReklâmGrafik tasarım

Ben bir logo kendiniz oluşturabilir miyim?

Her şirket organizasyonu, hedeflerine, misyon özünü içermelidir kendi marka adı vardır. Tüm bunların tümünün bir logosudur. Bir grafik programı kullanarak oluşturabilirsiniz. Bu makalede, en başarılı logosunu geliştirmeye yardımcı bazı sırları ortaya çıkaracaktır. Adobe Photoshop ( "Photoshop") olarak kendiniz yapabilirsiniz.

Logo alıcı şirketin aklın belirli ürünlerde ayırabilen sağlamak için gereklidir. psikologlara göre, görsel bilgi bir ticari bireysel seçimlerini etkilediği olduğunu. O işin özünü diyor ve şirketin imajını vurgulamaktadır.

Şimdi, anlamaya bir logo nasıl oluşturulacağı şirketin. o ilk ve son olarak oluşturulan çünkü ilk şey, bu karakterin fikrine düşünmek. Aksi takdirde, alıcı kararsız organizasyonunu üstlenecek ve ona güven kaybedecektir. logosu hakkında fikir sahibi için, süpermarkette veya evde olanlar üzerinde ürünlerde marka görebilirsiniz. logoyu içerecek olan kendi güçlü tanımlamak için: Daha başarılı sonuç için her şirket faaliyetlerinin belirli bir tür oluşturmak ve rekabeti keşfetmek için, çevresini keşfetmek için gereklidir. Aşağıdaki şartlara tabi olmalıdır oluşturun:

- kısalık;

- Clarity (basitlik);

- kalitesi (stil kaybolmaz zaman yeniden boyutlandırma);

- onun semantik anlam katı renklerde kaybolmaz.

Şimdi yeni fikirlere zorlayabilir birkaç seçenek eskiz mümkündür. Bundan sonra, sorumlu yaratıcı çalışma tasarımına: logosunu içerebilir metin biçiminde, renk kombinasyonları ve çeşitli ayrıntılar.

Oluşturma Bu işlem sembolleri, modern grafik programları kullanarak yapılabilir. Örneğin, Corel Draw veya Adobe Photoshop kullanarak. Onlar maksimum rahatlık ile bu önemli süreçte gelmek ve hayal geliştirilmesi uygulanması için kapsam sağlamaktayız. yönettiği "Photoshop" (Adobe Photoshop) içinde bir logo oluşturmaya ilişkin talimatlar bakalım.

Adım №1. Programı çalıştırın.

Adım №2. yeni bir belge açın. "Dosya" menüsünden Bunu yapmak için, "Yeni" tıklayın ve sonraki sayfanın boyutunu seçin - 400x200 boyutunu veya 600h200. Genişleme saydam bir arka plan oluşturmak ve dosyanın adını yazmak için 72 belirtmelidir.

Adım №3. Gelen araç çubuğu, "metin" ( "T" harfi) tıklayın ve "Yatay Türü" seçeneğini seçin.

Adım №4. seçeneği ile panelinde yazı olarak ayarlandığında istenilen görünümü, Kalın. Bir Rus metin yazarken tüm seçenekler çalıştığını unutmayın. Boyut - 12 nk.

Adım №5. Şimdi logonun metin yazmak. Sonra (bir haç ok değer bir işaretçi,) "Taşı" seçeneğini kullanarak aracı "Metin" ve ne zaman fareyi tıklayarak istediğiniz konuma etiketi taşımak.

Adım №6. Harflerin rengini değiştirebilirsiniz. Bunu yapmak için, "Metin" tıklayıp imleci yazılır seçin. Sonra, sekme "örnekleri" renk paletinden istediğiniz seçeneği seçin. Seçim size uygun değilse, kendi renk seçebilirsiniz. Bu dikey paneli araçları yansıyan renk ile kare tıklamanız gerekmektedir.

Adım №7. yazı stili. Metin yapmak veya bir iç ışıltı ile çevreleyen, ona her açıdan bir gölge verebilir. Sen, parlaklık eklemek, bir doku uygulamak degrade uygulayabilirsiniz. "Katmanlar" sekmesinde sağ bölmede Bunu yapmak için, bu katmandaki metin üzerinde çift tıklayın.

Adım №7. istenirse bir kavisli logosunu yapabilirsiniz. bir yay veya kamber yardımı şeklinde bir etiket oluşturun sonraki adımı vermek: Üst araç çubuğu bulunan aracı "Metin", tıklayın (yayı üzerinde "T" harfi) "çarpık metin oluşturma" ve açılan pencerede seçin favori şekli seçin.

Adım №8. "Kırparak" - "resim" kombinasyonu ile gereksiz alanları budayın. Aynı zamanda aracı "Taşı" yüklü olmalıdır.

Adım №9. - "Farklı kaydet" "Dosya": Belgeyi kaydedin.

Sen, (bir daire, oval veya dikdörtgen seçmek için farenin sağ düğmesini tıklayarak) aracı "Dikdörtgen" kullanarak bir şekil eklemek "Fill" aracını kullanarak rakamı boyayabilirsiniz. üstteki araç çubuğunda "Stil" makul düğmeye yapacaktır. İstenirse, gerçek form güzel logosu.

Her biri ayrı ayrı şirket için logo dizayn, nedenle kesinlikle kopyalanması yasaktır. Başarıyla bir işareti müşterilerine güven ve olumlu bir tutum oluşturur geliştirdi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.