OtomobilKamyonlar

GAZ 3307 - favori Sovyet kamyon

(Halk arasında takma "çim" tarafından bilinir) Kamyon GAZ 3307 gibi erken 1989 yılı sonuna kadar üretime konulmuştur. Bu güne kadar üretilir. Bu zaman hatırı sayılır dönemde birçok model ve araç modifikasyonları "gazonovskuyu" çerçeve ve "gazelevskuyu" kabin vardı GAZ "Valdai", dahil olmak üzere, tabanında inşa edildi. Aslında, modeli 3307 kadar 60'lı yıllarda başlayan öyküsü olan efsanevi "LAWN", dördüncü nesil oldu.

Başlangıçta GAZ 3307 orta dorse kamyon olarak tasarlandı. Daha modifikasyonlar izotermal organlarıyla var. Yeni değiştirir GAZ 53, yaş için üretilmiş gibi görünüyor. Yeni model geliştirilmiş ve 1989 yılında üretime girmiştir gerçeğine rağmen, 53 modelinin üretimden nihai çekilme yıl yıl, sadece 1993 yılında gerçekleşti.

GAZ 3307 - Özellikler görev

Selefi gibi, yeni ürün büyük oldu yerden yükseklik ve hatta alanda, hemen her yolu üzerinde kullanılabilir. Kapasite biraz daha yüksek oldu - 4.5 ton yerine önceki dört. Araba ile 6 ton toplam ağırlığı römork çekme sağladı. Bu durumda, makinenin genel yük taşıma kapasitesi yaklaşık 8 tondur. Motor yeterli güce sahip olmadığı için Fakat bu römork neredeyse hiç kullanılmaz. Model 3309 - Bunu yapmak için ideal bir seçenek dizel muadili oldu.

Temel paket (diğer sadece mevcut değildir) ısıtma ve havalandırma ile büyük tamamen metal kabin parçasıydı. 53 modelinin aksine, yenilik sadece iki kişi kapasitelidir. Bu arada, bu kamyon konveyör yüklü hidrolik direksiyon (GAZ-66 askeri versiyonu hariç) hangi ilk oldu.

Onun selefi Kaputlu kabin düzenini ödünç edildi. Ama yaptığı hiçbir Restyling mühendisleri - bu sıfırdan geliştirilen tamamen benzersiz tasarım oldu. Cam bir panorama türü vardı. Sürücü paneli gemide Tüm göstergeleri kontrol edebilmektedir. Şimdi kabinde her şey plastik ile kesilmiş - hayır metal. Kapı bir yastıklı koltuk ve sürücü emniyet kemeri yüklü içine ve ayar düğmesi vardı. ön ısıtıcısından - Alıcı aksesuarları seçmek için fırsat vardır.

küçük değişiklikler

Makine konfor sınıflandırmaların bölünür ve herkes için bir tane bitki gitti değildir. Tek değişiklik Geçen yüzyılın 90'lı yıllarda yapıldığı (o zamanki şirket dizel motor ile donatılmış GAZ kamyonun yeni bir sürümünü geliştirdi). Diğer tüm birimler aynı kaldı. Yakında, bir dizel varyantı ticari Başlangıçta, bu modeller, Japonlarla sonra İngiliz motorları donatılmıştır 3309. modeline altında üretilen başlattı. o Minsk dizel D-240 kurmaya başladığında Ama modelin gerçek tanıma sahiptir. Bu "çimler" aktif kentsel ticarilerKamyonlar ürünler olarak kullanılmaktadır. Ve hatta şimdi onlar pastaneler ve diğer işletmelerde çalışmaktadır.

GAZ 3307 - teknik özellikler apaçık!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.