ÇirkinlikTamirat

Alçı ile düz bir septum yüklü olarak

Modern koşullarda daireler duvarları giderek kurulur. Birçoğumuz alışılmadık şekli içine tanıtmak ve sevdikleri tasarımları uygulamak için, onların konut yeniden planlamak istiyoruz. apartmanda bölme duvar satışa sunulacak nerede Başlangıçta düşünmelisiniz. Bundan başka, malzeme üretimi için seçildi. Bu tabaka ya da magnezit MSB ocak olabilir. Ama duvarlar için en yaygın malzeme alçıpan olduğunu. O ne olursa olsun oda, yüklemek için kullanımda çok yönlü ve kolaydır.

Alçıpan bölme duvarları apartmanda kurallara uygun olarak monte edilmelidir çok önemlidir. Önce bir çerçeve toplamak için gereken metal profiller, ve içindeki tüm gerekli iletişimleri koydu. Daha sonra, son kat kaplamalı edilebilir mantolama alçı panoları,. Bu bir resim veya halicilik olabilir. Çoğu zaman, evlerin sahipleri tam yarıçapı seçmek iç duvarları. Dolayısıyla tat ve özgünlük sahibini vurgulayan şık ve estetik görünüyor.

apartmanda bölümleri montajı aşamalarında ayrılabilir. İlk adım duvar ve zemin üzerinde profil konumu işaretler olduğunu. hesaplama işleminde dikkate alçıpan konstrüksiyon üzerinde bir etkiye sahip olacaktır detayları, şiddetini almalıdır. Bundan başka bağlı sızdırmazlık bandı arka tarafı metal profil.

İç yarıçap duvarları yüklemek için yaklaşık elli santimetre mesafede delikler. Bir sonraki adım, zemin çerçevesi tespit içerir. Bundan başka, bir duvar profili ile birleştirilmiş ve çekül veya seviye yapı hizalanır. tavana çerçeve sabitleme Bu faz tamamlar.

Yükleme duvarlarının Üçüncü adım - iletişim ağları içine koyarak. Bunu yapmak için, direklerin arasında oluşan boşluklar, dalgalı koydu. Herhangi bir hasar kabloyu korumak ve yangın anında yangın etkilerini önlemek için tasarlanmıştır. Bu inert gaz alıcı kolaylaştırır. apartmanda bölüm bir oluklu kutu içerecek, kolayca bozulan kabloyu, yerine edebilirsiniz. Bunu yapmak için, yeni kablosunun bir ucunu bağlamak istiyorum ama tersi için - yapının dışına çekin.

Dördüncü adım, alçı çerçeve Döşeme etmektir. Metal vidalar Profile kendi tutturma için kullanılır. Onların bir santimetre daha az olmayan bir derinliğe çerçevenin bir parçası olduğunu da görmek gerekir. Bu durumda, vida başı levha metal bir milimetre lavabo olmalıdır.

düz bölme tamamen kesilmiş olacak önce, iç alan genleşmiş polistiren veya mineral yün ile doldurulur. Daha sonra, benzer bir şekilde ikinci tarafına takılmış kuru duvar.

yüzey bitirme ve sonraki düzleme tabakası macun uygulamasının kapsadığı ayarlama aşamasını içine yerleştirme. işin çoğunu tamamlandığında, duvar kağıdı üzerine yapıştırmak veya istenilen renkte bölmesini boyayabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.