ÇirkinlikTamirat

İç kapılar montajı - özellikleri

Eh ev yapılmaktadır - rahat ve mutlu yaşamın önemli bir bileşeni. Bu evde ben, yoğun bir günün sonunda geri gelmek önemli olayların bir tartışma için bütün aile toplamak istiyorum. böyle güzel bir evde dostça ilişkilerin güçlendirilmesi ve ruh dinlenme, akraba ve arkadaşlarını davet etmek. Bir ev ve sıcak ve samimi bir ilişki böyle ise.

İyi hazırlanmış ev alan her türlü olabilir, bu mali duruma bağlı olarak, herhangi bir tarzda dekore edilebilir. Nitekim, tımar mu değil ortalama şık tasarım ve lüks mobilyalar. Evde Bakım - daha ziyade bu eve orada yaşayan insanların ne kadar olduğunu. bu kadar tımar ayrıntıları bağlıdır nedeni budur.

Örneğin, her zaman bilinçli kapıyı bağlayan, ancak bu konuda doğruluk ve makul olup konut genel izlenim için önemli olan ne kadar akıllıca not yok.

İç kapılar montajı - Kolay bir iş değil. Yanlış seçim vazgeçmek etmemek için, yaşam alanı nüansları Kapıyı satın bile önce olmalıdır dikkate alın.

ilk şey dikkat etmelidir - kapı. Preparasyon Kapının yeni kapısına iki yolla yapılır - boyut ya kapının, kurtulmuş kapı çerçevesi, ve ölçü altında alınan ya da açıklıklar tedavi boyutunun daha sonra ayarlama - 70,80,90 cm genişliğinde ve 200,210 m. Modern standart kapılar böyle açılması için idealdir olarak İkinci seçenek, en uygunudur.

Salıncak kapılar standart sadece ek Kanat ve daha geniş kapı farklılık, ama onlar için gereksinimleri kalanı aynıdır.

Özel bir kategori - sürgülü kapılar. Onların kurulum özellikle zor ve zahmetli bir iştir. Özellikle dikkat silindir mekanizmasına ödenmesi gerekmektedir - bu mükemmel olmalı. Kural olarak, sürgülü kapı standart kutu kurulum gerektirmeyen ve duvarların dışında hareket.

tuvalet kapıları biraz daha küçük boyutlara sahip ve diğerlerinden ayrı olarak sınıflandırılır gelen, bu nedenle, iç kapılar almaya karar verdim, gerekli oda kapısının ne tür içinde, seller belirtmek daha iyidir.

Ayrıca, dikkatle aksesuar seçimi dikkate almalıdır - bu yeni kazanılan kapının kalitesini ve ömrünü etkiler. ağır yüklerle kapılar daha sağlam menteşeleri gerektiren bir kural olarak, kapı kolları banyolarda kilitleri veya sürgüler ile donatılmış olmalıdır için. Özellikle malzeme ve kapının spesifik operasyon için en uygun - donanım adanmışsa doğru olacaktır. Hemen soğuk sezonunda kurulumdan önce onlar kurulacak odanın kapısının sıcaklığını almaya izin verilmelidir - bu şekilde kurulumu için önemli koşullardan biridir. Ayrıca, tüm yüzeyleri temizleyerek kurulum sitesini hazırlamak için önemlidir.

Ve tabii ki, sağ profesyonel yardım önemlidir. En başından beri Gager davet etmek daha iyidir. dükkan satıcıları danışarak, onlar için kapı ve aksesuar satın - onlar doğru seçimi yapmak için yardımcı olacaktır. Kapıların montajı hızlı ve doğru kalifiye personel tarafından yürütülür. Profesyonel yardım yeni malzemelerin Avrupa kapıların ülkemizde görünümünü sonra özellikle ilgili hale gelmiştir. Buna ek olarak binlerce şirket kapıların montajı için eksiksiz bir hizmet paketi sunuyoruz. Bu nedenle böyle bir zevk ucuz mal olacak ve düzgün yüklü iç kapılar bir çalışma hizmeti ile sizi memnun edecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.