Gıda ve içecekÇorbalar

Bal agaric çorbası - uzak çocukluk bir incelik

Bana gelince, o zaman çorba bal mantarı küfür pişirin. bu hiç iyi değildi mantar olurdu, basitçe, tuzlanmış salamura veya kızarmış değil, ben onları daha çok seviyorum. Şimdi, bir anlaşma taze mantar veya russula, horoz ... altına koyarsanız Ama dedikleri gibi, tadı rakipler seçim eksikliği, özellikle farklı - bulmam iyi, gerçek beyaz mantar daha zorlaşır ve TV'nin yanında sürekli vakit bizim alışkanlık orman bir hayaldir olur içine veya bilgisayar mantar baskınlarınızda ulaşmak için. Ve bu durumda biz tanınmış tavsiye tavşan güveç hazırlamak için, bir kedi olması için en az ihtiyaç iddia Arkadiya Raykina kullanın. piyasada satılan Bizim durumunda, kurutulmuş mantar zamanki mantar çorbası tadı bize hatırlatmak için mümkün olabilir.

Benim, genellikle aç bir çocuk olarak (özellikle Sovyetler Birliği'nde efsanevi Tanrı'nın lütfuna inanmıyorum) bal mantarı benzersiz incelik çorba oldu. Piyasada genç mühendislerin ortalama Sovyet aileyi bir kilo et al ne ailem vardı ve hatta kucağında küçük bir çocukla bu prensipte değildi olamazdı daha ay iki kereden ve taşra şehirlerinden mağazalarda. Ve sonra birkaç ev kadınları çorbalar mevcut ürünler clubbing tarafından ortak mutfakta yemek başardı dikkatle kurutulmuş mantar köy yakınları tarafından hasat edilen temel baharat, toplumsal dairelerde smoggy sobalar üzerinde asılı demet. Ve daha sonra propaganda hep fakir aydın ustaca onların beslenme ve tat özelliklerinde mantar daha kötü olduğunu savundu dana bonfile, özel vanalar Bölge ve İl Parti besler. Bu nedenle, o günlerde mantar, genellikle orman bütün dükkanlar özel olarak işe otobüsler gitti onları toplamak için, "yoksulların et" çağrısında bulundu.

Zaman geçti ve ben çevremizdeki hayatıyla ayrıldığını ve şimdi yoksullara gıda mantar suni bir ortamda yetişen baharat veya champignons ve istiridye mantar mantar çorbası çelik pişirme gibi niş lezzetleri taşındı. Şimdi bal çayır mantarı çorbası pişirilebilir, sadece Tanrı karahindiba, ticaret bir büyükanne koştu kurutulmuş mantar yere transit veya istasyonunda. Ama (değil mahzenlerinde yetiştirilen ve doğal karşılıkları) mantar - spesifik protein açısından zengin seçkin ürün, yetenekli doymuş mineraller, normal sindirim lehine enzimleri periyodik tablodaki yarısını oluşturmak ve.

Hazırlama mantar çorbası olan tarifi ön da kaynamış su ile yıkayın ve geleneksel olarak, sadece, yeni toplanmış mantar pişmiş kullanıldığında gerekli taze mantar, bunların analogları kullanılarak konserve olabilir içerir mantarı bal. Yine de, hala On veya on beş dakika kaynatın ve uykuya karabuğday suyu ve doğranmış soğan halkaları düşmeye hazır önerilir. Çorba kaynamaya o hububat olmaya hazır olana kadar. Sonunda, baharatlar ve doğranmış otlar ekleyin. ekşi krema veya haşlanmış süt ile bir çorba doldurun. bal kalıtımla ilgili üç yüz gram karabuğday 3-4 yemek kaşığı, bir soğan, süt yarım fincan ve ekşi krema iki çorba kaşığı gerekir. Tuz ve tat baharat ekleyin.

muzdarip insanlar için hazımsızlık, ben bal mantarı endüstriyel hasat çorba pişirmeye öneriyoruz. İlk olarak, mide-bağırsak problemleri, ve ikinci olarak, mantar kurmak için yardımcı olacak - sindirilebilir zor bir ürün, ama bir bulamaç biçiminde, güvenlidir. Ve yiyeceğin tadı nitelikleri hakkında unutma. çorba ya da çorba mantar ekleme, bunları tuzlu ve gurmeler için çok daha güzel yapabilirsiniz. Lezzetli yemek her zaman bizim vücuda yararlıdır, neden geçmişin nostaljik anılarla aromalı doğal mantar bir favori harika çorba işin içine dahil - deneme çekinmeyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.