Haber ve ToplumÜnlüler

Restaurateur Aram Mnatzakanov ve mutfak

Aram Mnatzakanov Rusya'da birçok insan ve iyi bir ve başarılı restoratör olarak BDT ülkeleri, hem de yetenekli bir şef için bilinen. Aram o bir şefin mutfak olarak katıldı Ukrayna'nın büyük ölçekli pişirme gösterisi "Cehennem Mutfağı", yayımlanmasından sonra halka tanındı.

özgeçmiş

Aram Mihaylovich Mnatsakanov - Bakü kenti - Azerbaycan'ın başkenti doğdu. O aydın bir ailede, 20 Kasım, 1962 doğumlu - annesi ve babası öğretmenler (babası - Okuldaki beden eğitimi öğretmeni ve annesi - kindergartener). Mnatsakanova ailesini dağıldı ve baba ve oğul St. Petersburg taşındı bundan sonra Bakü'de yılında, 7 yıla kadar, çocukluğunu geçirdiği. İşte 16 yıl içinde eski Aram Nakhimov askeri College girdi çalışmanın bir yıl belgeleri aldı. Mnatsakanova seyrek katılım için atılan bir öğrenci - takiben bu olamazdı tamamlamak için de Leningrad İnşaat Mühendisliği Enstitüsü (LISI), otomotiv bölümünde eğitim izledi.

Yani, denenmiş birçok meslek olan Aram Mnatzakanov sonunda bir meslek haline hobi haline pişirme yerleşti.

Özellikle İtalya'ya gitmek sever ve moda iş zamanlarının kısmı - Kim seyahat, Aram ilgileniyor.

Kişisel yaşam ve aile

Hayatı boyunca Aram Mnatzakanov iki kez (- Elena ve Olga eşleri isimleri) evli olmuştu. Bir oğul Aram Michael ve kızı Lina - O da iki çocuk babasıdır.

Genellikle lokantacı özel hayatı ve aile, bu nedenle internetin boşluklar ve bu konuda medyada durmak sevmez.

kariyer

Tüm dünyadaki en iyi şarap içebilirsiniz restoran, - Kariyer lokantacı Aram Mnatsakanova "Tüp" adlı ilk çubuğun açılmasıyla, Eylül 2001 yılında başladı. "Jam" oluşturuldu bütçesi, yaklaşık 30 bin dolar oldu. Aram kendisi bu bar restoran işinde, basit bir coşku içinde herhangi bir deneyimi olmayan organize edildi, ancak, buna rağmen, proje kurumun hızla gelişmesine yol açan, çok ilginç ve başarılı olduğunu kabul ediyor. Bunun öncesinde, Aram şarap tedarikçileri ile gerekli aşina var firması "Deniz Express", ticari bir yönetmen olarak çalışan, şarap iş yapma. Bir yıldan biraz daha az, Temmuz 2002 yılında Aram rafine yemekler ve iyi hizmet için ilk İtalyan hızla popüler oldu restoran (Panteleimon Katedrali yakınındaki) "Il Grappolo", sayesinde açıldı. restoran bu güne kadar popüler - genellikle öğle ve akşam ünlüler için buraya gel.

Şimdi Aram Mnatzakanov St. Petersburg ve Moskova'da okulların büyük şebekesine sahip - bu İtalyan ve Fransız mutfağının bir düzine tanınmış restoranlar daha fazlasını içerir. restoran, Rus mutfağı servis - Son zamanlarda bu restoran "Sadko" katıldı. keşfinden gerçeği İtalyan mutfağının sadık Lyubov Arama bilenler arasında heyecan yarattı.

"Kavgalı" Show "Gerçek mutfak" ve "Cehennem Mutfağı"

Aram Mnatzakanov o baş şef projelerinin rolünü ele TV programı, katılım popüler hale geldi. İşte kendisine bir mutfak sanatları, muhteşem lokantacı ustasını yanı sıra öğretebilir sert ve zorlu danışman gösterdi.

"Cehennem Mutfağı" Ukrayna televizyon kanalı "1 + 1", 2011 yılında başlatıldı. Bu, Amerikan yemek programı Cehennem Mutfağı'nda bir analog olan ABD'de çok popüler.

Biraz sonra Aram Mnatzakanov o harap tesislerin diğer sahipleri ile, restoran işinde kazandığı tecrübesini paylaştı "kavgalı" projesinde yer aldı. Bu göstermek, onların iş başarısızlık birçok sırrı ortaya çıkardı.

Ve son olarak, başka TV şovu - "Gerçek mutfak", 2014 yılında piyasaya, ayrıca Aram popülerlik yeni grup getirdi. Orada onların pişirme becerilerini geliştirmek ve en iyi için rekabet isteyen onbeş şeflerin değerlendirme çalışmalarında yer aldı.

Ödüller ve başarılar

Kariyeri boyunca Aram Mnatzakanov ödül bir dizi kazanmıştır. Her şeyden önce, o Moskova ve St. Petersburg'daki bu ülkenin kültürünü terfi neyi İtalyan restoranları, bir sürü açtığı için "İtalyan Cumhuriyeti Liyakat" Düzeninin Chevalier unvanı verildi.

Restoranda Il Grappolo ( "Il Grappolo") açılması için Aram Mnatzakanov bütün Rusya'dakinden birinci kategori "Restoran Legend" in "Bay yaprağı" verdi. 2013 yılında, dergi "Snob" kategorisinde "Gastronomi" ve GQ dergisi için ödülü adaylığı kazanan oydu sunulan "Yılın lokantacı."

Ancak, Aram Mihayloviç'le ana başarı, gerçekten, olası bir restoran iş ve pişirme konusundaki bilgi ve deneyimlerini alınan onlarca kişiyi dikkate almak. lokanta mutfaklarında Mnatsakanova günlük bu zor yaratıcı çalışmalarında çok değerli bir deneyim elde kesinlikle harika profesyoneller çalışan tüm şefler. şef kendini zeki insanları seviyor kabul ediyor - düzenli büyük bir zevkle yapan daha mutfak sanatları ince noktalarını öğretebilir.

Restoranlar Aram Mnatsakanova

Kariyeri boyunca Mnatzakanov restoranlar büyük zincirini kurdu. Böyle kurumlarını kapsar:

  • Şarap barı "Tüp".
  • İtalyan restoran Il Grappolo ( "Il Grappolo").
  • "Makarna".
  • Panoramik restoranda İtalyan mutfağı "Balık" hizmet.
  • Trattoria "Mozzarella Bar".
  • Ülke restoranı "Ülkede Tak".
  • Fransız Cantina Jerome.

restoranlar, ünlü grubunun kurucusu Probka Aile ( "Aile Tüp") Aram Mnatzakanov olduğunu. Bu restoranlar biri hariç, esas olarak St. Petersburg bulunur - bulunur "Renk fiş", renkli Bulvarı üzerinde, Moskova.

Ünlü şeflerin gözetiminde çalışan tüm kurumlar, ortak bir yönü var - ziyafetler ve kutlamalar düzenlenen değildir, hem de VIP hizmet hiçbir sistem yoktur - her şey ziyaretçilerin hem eşittir. Ayrıca, her restoranın iç iç onun tarzı ile ayırt edilir - kendi Aram Mnatzakanov gelişiminde rol almaktadır. Bu kurumların duvarlarında çekilen fotoğraflar var hüküm süren enfes tadı iletir.

Şu anda Rusya'da yeni tesislerin açılması ile lokantacı işlenen ve geniş Avrupa'yı geliştirmeye başladı - karısını ve oğlunu orada yaşıyor çünkü Almanya'da.

şef Mnatsakanova dan Basit imza tarifi

bruschetta - Ve son olarak, basit bir yemek kahvaltı için mükemmel, hazırlamak. Bunu yapmak için, ekmek küçük bir parça alıp hafifçe zeytinyağı ile sıcak bir tavada üzerine kızartma gerekir. Ayrı ayrı, sen salamis ve incir bir hamur hazırlamak gerekir: o, bu iki malzemeyi almak doğrayın ve karıştırın gereklidir. Bruschetta soğumasını gerekir ve ardından bunları pişmiş ağırlık yayılabilir. çanak hizmet vermeye hazır - Aram Mihayloviç tüm afiyet olsun diler!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.