BilgisayarlarBilgi teknolojisi

Nasıl Apple'ın cihazlarında havadan yardım kullanılır?

Hava yardımı gibi böyle bir teknolojinin duymuş Apple'ın teknoloji kullanıcıları. Mac, iPhone ve iPad ona destek. Bu teknoloji nedir? Bu patentli cihazlar arasında dosya transferi için kablosuz bir yoldur. Daha sonra makalesinde daha ayrıntılı olarak bu teknolojiyi ele alınacaktır.

tanım

Nasıl havadan yardım kullanılır? İletim prosedürü kendisi Bluetooth kullanarak fotoğraf veya video göndermek için tüm tanıdık hatırlatır. Ama daha önce eğer herhangi bir cihazdan dosyalara aktarmak mümkün, ama şimdi her şey aynı ekosistemde yapılır. Böylece, bu teknoloji kablosuz veri iletimi sadece "elma" cihazlar arasında çalışır olduğunu.

teknoloji Bluetooth ve Wi-Fi ikisini de kullanarak iletişim kurarlar. yapılandırmanız gerekmez Kullanışlı fonksiyonlar. Sadece açmak ve kullanımı: kişiler, fotoğraf ve video dosyalarını ve Apple cihazlar arasında diğer bilgi gönderir. Ama herhangi bir dosya türü transfer edilebilir değildir. Örneğin, bu teknolojinin yardımıyla bir zil sesi veya müzik göndermek, veri aktarımı çalışmaz.

Hangi cihazlar teknolojisini destekliyor?

İlk firmware yedinci versiyonu ile kablosuz iletim cihazlarının ediliyordu ancak zaman değil tüm modeller o desteklenmiştir. Bu sırayla beri, bir pazarlama taktiği şirketi ve insanlar ödemek için yeni özellikler ve yeni modeller serbest.

mobil cihazlara ek olarak, havadan yardım teknoloji desteklenen ve aplle masaüstü bilgisayarlar.

Etkinleştirme ve özelliklerini kullanmak

Nasıl havadan yardım kullanılır? Teknoloji veri aktarımı sürecine dahil iki cihazda dahil edilmelidir. Mobil Gadget olan bir pop-up kontrol merkezi, hangi höyüğün doğru hava yardımı öğe. Bugün, herhangi bir yeni cihaz bulunuyor. menü öğesini tıklayarak kullanıcı tüm veya yalnızca kişi listenizdeki olan bu insanlar için olası algılama yapabilir belirten metin ile görüntülenir. Kablosuz veri aktarım teknolojisi ile tüm araçlar dosyaları alacak ve cihaz "herkes için" basmanız gerekir etkinleştirmek için. Öğe "sadece kişileri" tıklarsanız, dosyaların alımı kişiler listesine dahil sadece tarafından yapılacaktır.

Nasıl havadan yardım kullanılır? Wi-Fi ve Bluetooth: iki modülden kez aktif hale gösterileri geçtikten sonra. Onların yardımı kablosuz iletim olacak olan öyle. fonksiyonun sonra, dosya aktarabilirsiniz. fotoğrafları, kişileri aktarmak veya notları bir okla bir kare gösteren bir düğme, bulmalıyız için, havadan yardım simgesini tıklayıp istediğiniz cihazı seçin. dosya yüksek hızda transfer edilecektir.

Çalışma fonksiyonu etkin hava yardımı ile sadece iki cihaz olacak transferini olarak, Wi-Fi ağına aramak gerekli olmadığını belirtmek gerekir.

fonksiyon bazen ne işe yaramazsa?

O kadar verinin sürecinde öngörülemeyen hataları veya uzun bekleme süresinin transfer olur. Bu işletim sistemi kusurları şirket programcıları her güncelleme ile ortadan söyledi. Ve bazen fonksiyonu Kontrol Merkezi kullanılamaz olur. Nasıl böyle bir durumda havadan yardım kullanılır?

fonksiyon kayboldu ve temel ayarlarında olduğu "Sınırlamalar" bölümünde, hiç hareket etmedi. şifre girildikten sonra, bir menü hangi anahtar havadan yardım etkinleştirmeniz gerekir görünür. Şimdi ayarlarından çıkmak ve tekrar perdeyi çizin. işlev yerine dönecektir.

Bazen prosedürü yaptıktan sonra mobil cihazınızı yeniden başlatmanız gerekiyor.

teknolojisi, mevcut firmware ile cihazlarda düzgün işlev görebilir. Düzenli gadget güncellemek için daha iyidir.

işlevi, bir akıllı telefon ve bilgisayar arasında çalışmazsa, sorun Bluetooth olduğunu. Eğer mobil cihaz ve laptop arasında bir eşleştirme oluşturmanız gerekir. Genel olarak, otomatik olarak oluşturulmalıdır. Ama bazen öyle değil. yakalamak Eğer akıllı telefon modelini değiştirdiğinizde, selefi hakkında bilgi yedekleme sırasında transfer olmamasıdır. Bu nedenle, tüm çiftler elle oluşturulması gerekir. Bunu yapmak için, iPhone'u bulmak ve seçmek için dizüstü bilgisayarda ayarlarında sonra tüm cihazlarda Bluetooth'u açmak ve gerek. Daha sonra buhar oluşturur ve bağlantı başlatır. Böylece çok yüksek hızlı bağlantı.

Genel hava yardımı özelliği çok kullanışlı ve ilginç. Geliştiriciler tüm hataları düzelteceğini ümit ediliyor ve bu kusursuz çalışması için başlayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.