Sanat ve EğlenceFilmler

Hit-Kız aktris. Gerçek adın, fotoğraf ve biyografi

gençler binlerce idol - Hit-Kız - aktris Chloe Grays Morets Amerikan bulunan Atlanta, doğdu Gürcistan, devlet 10 Şubat 1997.

onun yaratıcı kariyerinin başlangıcı

o henüz 2001 yılında Los Angeles'ta ailesiyle birlikte taşındıktan sonra Hit-Girl, aktris Chloe olarak bilinmiyordu, o aktif olarak çeşitli serinin tüm dökümleri katılmak başladı. Ekranda genç yeteneğin ilk kız "Aile Planı" ve bir cameo rol oynadığı sonra televizyon dizisi "Defender" in Violetta rolü oldu "Desperate Housewives".

sinema

Moretz için ilk büyük film projesi gerilim "Korku Amitvilya" (1979) bir remake alır. Aynı adı resmi bile vahşi beklentileri aşarak 2005 yılında yayınladı. izleyicilerden gişe rulo başarısı, hem de talep ediyoruz. Eleştirmenler not ve pozitif işaretleri (oynadığı Hit-Girl gösterdi dramatik bir yetenek vermek Hloya Morets). İlginç gerçek: Sekiz aktris nedeniyle kurulan yaş sınırlarına resmin galasına izin verilmedi. Aynı dönemde, kız "öleceksin Bugün.", TV dizisi "My Name is Earl" ve filmde oynadı

Sonraki Chloe, film korku filmi "Zombies Evi" ve "Oda 6" da rol aldı aksiyon komedi "Big Momma Evi 2" yolunda Kameoyu ortaya çıktı. Hit-Girl oynadığı aktris, bir dönem, bu tür animasyon serisi "Arkadaşlarım Tigger ve Pooh" olarak animasyonlu filmler, dile getiren meşgul oldu. Sesi "arkadaşları için Hikayeleri" (ilk bölüm), "sihirli orman Sırları" (ikinci) de duyulabilir, (üçüncü) "Müzikaller Büyük Orman" ve "V".

"Star" dönemi

2008 film yıldızı hevesli az verimli olmamıştır için. Kız suç dram filmi "Üçüncü Çivi" ve korku filmi "Göz" rol aldı. 2009 yılında Filmografi Moretz heyecan verici bir gerilim "imkansız unutmak" ve ortağı girly eşsiz Joseph Gordon-Levitt oldu hangi "500 Days of Summer," çarpıcı romantik melodram zenginleştirilmiştir. Ama bir başarı 2010 yılında aktris geldi - gişe suç gerilim yayıyoruz baharında Matthew Vaughn, "Kick-Ass" hangi iyilik tatlı Hit-Girl merkez karakterlerden biri. Bu karakterin rol oynamıştır aktris adını, tüm dünyada bilinir. Chloe kızı sade karakterini oynayan Nicolas Cage. Kız gerçekten olup , Spartan yetişmesi o acımasızca düşman çökertme, soğuk ve ateşli silahlar hem ustaca.

Yılın atılım

(Gerçek adı Chloe Grays Morets gibi geliyor aktris) üç ay özel efektler, dublör ve Dzheki Chana mücadeleden sorumlu grup ile eğitilmiş Vaughn-Tetikçi Kız proje için hazırlık. kız kendi çekimleri sırasında gerçekleştirilen hileci çoğunluğunun sonucunda, onların profesyonelliğini kanıtlamak için çok çalıştı. Tehlikeli bebek Moretz rolü dünya çapında ün ve gezegenin etrafında sinemaseverlerin sevgisini getirdi. Eleştirmenler Chloe'nin yetenek varlığını kabul ederek onun oyunculuk tartışmadan uzak kalması gerekmez. Filmde Katılım kızı getirmiş ve en önemli "Yılın Çıkış Yapan" aralarında film ödülü MTV, bir sürü "yıldızı, tüm hale getirdi." Chloe aynı zamanda "En İyi Sahnelenen mücadele" kategorisinde aday gösterildi.

En popüler biri

2010 sonbaharında, Hit-Girl (Moretz aktris) filmi "Let Me rol aldı. Saga" diye kendi adını taşıyan film, İsveç gerilim Amerikan yeniden yapımında kız vampir oynadı. Bu dönemde Chloe filme bir yoğun bir program yıldız Dreamland herhangi bir büyük-name gıpta ederdi. O katılımıyla filmleri yayıyoruz içinde birbiri ardına sürekli kaldırıldı. "Şeytan ve Deep Blue Sea "Bir Wimpy Kid, Günlüğü"" Zaten 2011 yılında dünyanın ekranları Emi Kanaan Mann "Fields" yönettiği zafer alayı suç gerilim başladı. Chloe için Mate resim Sam Worthington ve Dzheffri Din Morgan oldu. Bu roman "Buluş Hyugo Kabre" bir proje Martina Skorseze "Zaman Sayacı" Tim Burton'ın fantastik romantik komedi film adaptasyonunda genç film yıldızı katılımı izledi "Karanlık Gölgeler". 2013 yılında, kız meslek büyür, Chloe, "Telekinezi" ve "Kick-Ass 2" filmi "Mirlitonsky bale" in oynayan dahil birçok resimlerinde, ateş eden meşgul.

netice

Dünya çapında ün Moretz getirdi filmin, ikinci bölümünde ise, Hit-Girl yeniden görünür. kız birlikte karizmatik Piptsom (Aaron Taylor-Johnson) Mindy çekici bitirir kolej ile büyüdü. Diğer şeylerin yanı sıra, karakterler Albay Amerika (Dzhim Kerri) başkanlık etti yeni bir destek ekibi, aldık. Şu anda, Chris D`Amiko (aka Mazafaker - aktör Christopher Mintz-Plasse) öç, haydut takımı kazanıyor istiyor ve ışığa iki kahraman göndermek için gidiyor. seyirci ilk bölümü çoğunlukla-Tetikçi Kız testere ve Mindy gördü yoktu, ama netice zayıf insanlık, gerçekten ilginç kahraman, bu nedenle, savunmasız tarafını gösterir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.