ÇirkinlikMobilya

Kollar "akordeon" olmadan Kanepeleri - her evde mobilya katlanır

Uzun sıkıca her daire portatif mobilya yerleşmiş edilmiştir. o kadar sevilen sayesinde hangi Başlıca avantajı, - kompaktlık. Kural olarak, rahat aile yuva kanepe olmadan yapamaz. "Yunus", "kitap", "Amerikan kapaklı": Bu "dört ayaklı arkadaş" dönüşümün mekanizmalarının ana türlerinden biri olabilir.

kanepeler kolçaksiz - en iyi ve en başarılı varyantları biri. "Akordeon" - kendi düzeni mekanizması. Aldığı Bu isim bir akordeon anımsatan olarak, boşuna değildir. Böyle mobilya başarı ile yatak yerini haline gelebilir. Ve o üç bölümden dışarı atılmıştır. Bu, her metre takdir dairenin küçük bir alan için özellikle önemlidir. Güzel ve kompakt kanepe için sırtında (veya koltuk) üzerinde çekmek için yeterli kullanışlı ve konforlu bir yatak haline gelmiştir. Bir noktada önde tekerlekler üzerinde ortopedik ile donatılmış büyük düz bir yüzey, çıkarıyor. mobilya ve kol dayama "akordeon" olmadan kanepeler çevrimiçi mağazalar ise alıcılar arasında çok popüler. Ancak, mobilya, açık bir halde monte zaman daha fazla yer kaplıyor akılda tutulmalıdır. Belirli bir model kalite döşeme ve bir dolgu maddesi seçimi etkilenebilir. En yaygın doku - jakarlı, sürüsüdür. Sen kadife, suni deri, duvar halısı bulabilirsiniz. dolgu maddesi olarak yay blok iki tür kullanılır ve poliüretan köpük kalıplanır.

Önemli detay bir sürü: Bir kural olarak, keten depolanması için bir kutu ile divan "akordeon" satın aldı. Çok geniş olduğundan, kabinede yer kazandırır. Mobilya Çocuk odası dekorasyon için idealdir. katlama mekanizması bir çocuğun kolayca işleyebilir, çok basittir. Bu kanepenin o günü en rahat ve tatlı bir uyku sağlanacaktır.

maliyeti oldukça demokratik ve erişilebilir. Kollar "akordeon" olmadan kanepeler için genel fiyatlarındaki döşeme büyüklüğüne ve kalitesine bağlıdır. Ahşap ve metal çerçeve olarak modeller mevcuttur. İkinci seçenek daha yaygındır. çok uygun olan çıkarılabilir bir kapak olduğundan emin olun. Değiştirmek silmek, ya da sadece temizlemek mümkündür. Kanepeler zarif, yüksek geri tasarlanmıştır. iki yüz santimetre - yatak genişliği yetmiş gelen yüz seksen santimetre, ve uzunluğu olabilir. kanepe boyutları: 80 190 genişliği, derinliği 116, yüksekliği 100 cm.

standart ve lüks: kollar "akordeon" olmadan kanepeler üretilmektedir Değişiklikler, iki sınıfları olabilir. Bu mobilya yapıldığı malzemelere bağlıdır. Örneğin, bir kanepe için "Lucia". O poliüretan köpük yapılmış döşeme çok yumuşak ve rahat sayesinde. Olgu yeterince uzun. Hatta kanepenin bacaklarını gizler. açık bir halde ve elde edilen yüksek, geniş traversin içinde. Takviye olarak iki yastık ekli.

Popüler mobilya Sofa "akordeon" üreticiden sipariş edilebilir, sen döşeme renk düzenini seçmek gerekir. Online mağaza aşağıdaki web sitelerinde ürün kataloğunda tanıyın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.