TeknolojininElektronik

Nasıl kod interkom biliyorsun?

Kendinizi ya da akraba, arkadaş ya da büyük bir apartmanda yaşayan tanıdıkları birisi, sonra zaman zaman, interkom kodunun nasıl sorusu çok önemli hale gelirse.

Bu yazımda durumdan seçenekleri öneriyoruz.

Bölüm 1. interkom nedir?

Eğer bir anahtar olmadan bir kapı telefonunu nasıl açacağını karar vermeden önce, en cihazın kendisi bir tanımını vermek çalışalım.

Yani, interkom altında özel anlaşılabilir iletişim cihazı, ev sahibi ve ziyaretçi tesisleri arasındaki iletişimi kurmak için yarattı. çok ekipman üreticileri yeterlidir ve en popüler olan marka Commax, Hyundai Telekom, Tornet, Gardi, Polyvision ve KOCOM vardır.

Biz dikkate duafonları ilkelerini ele alırsak, iki türlüdür: ses ve video.

Bunlardan ilki, bir tüp ve özel bir panelin oluşan ses aygıtı tarafından yürütülen, iki yönlü iletişim için tasarlanmıştır.

Videofon, ziyaretçi video bölme ekranında onu görmeye rengi ve siyah-beyaz hem de izin verir.

Kural olarak, evlerde ekipmanın iki tür ayarlayın: Vizit veya Tsifral ve bunların fiyat işlevselliği ile doğru orantılıdır.

2. Bölüm: nasıl kod interkom biliyorsun?

Hemen ben sayıların herhangi evrensel kombinasyonu basitçe var olmadığını işaret etmek istedik ve bu sorun varsa, en iyi çözüm yükleyici doğrudan hitap etmektir.

imkansız nedense ise aşağıdaki yöntemlerden birini deneyin:

  • konut ofisine başvurun. Büyük olasılıkla, onlar evinizdeki ekipman yüklü şirket hakkında bilgi korumuşlardır. Sen imrenilen telefon numarasını ister, ya da sadece bir şirket arayın ve yerel basında veya şehir web sitesinde konumunu bulmak olacaktır.
  • Kural olarak, interkom kullanmak için fırsat her ay ödeme aylık ücret. dikkatlice bir makbuz inceleyin çok sık telefon hizmeti bulmak mümkündür.
  • Son olarak, komşularına sor. Sundurma belli kıdemli için sağlam bir sözleşme yükleyici imzalamıştır.

3. Nasıl kod biliyor musunuz interkom? Yöntemler istikrarsız durum çıkın.

Bazen sanal uzayda adrese tür bilgileri bilmek mümkün olup olmadığı hakkında sorular bulunabilir.

Bu arada, bazen bu veriler maddi tazminat belli bir miktar karşılığında vermek öneririz. Bu mümkün değilse, unutmayın. Teknik olarak sadece gerçekçi anlamaya. Nitekim sayıların bu kombinasyon herhangi konumla ilişkili kesinlikle hiçbir şekilde herhangi bir ev ya da giriş numarası ile vardır. Bu cihazın kendisi, ya da başka bu hizmetleri sunan şirketin takdirine set üreticisine bağlıdır.

Çok fazla soğukkanlılığını övünmek edemez ve periyodik Anahtarlarını kaybetmek ya en beklenmedik yerlerde unutmak kullandıysanız yani, ben aşağıdaki ipuçlarından birini kullanmanızı öneririz:

  • Markanızın interkom için evrensel kod bilir. Kapı büyük ihtimalle daha sonra Vizit cihazı, ayarlanırsa Örneğin, sen * 4230 # veya 12 # 345 tuşlayarak eve geri dönmek mümkün olacak. 890 * 423 # 67 veya #: yeni birimler olasılıkla aşağıdakilerden biri olacak sayıların ayarlayacaktır rağmen. Ama çok üzerinde saymak için tavsiye ediyorum. Şimdi şirketin kurulum aktif olarak herhangi çatlamayı önlemek için denemek ve bu nedenle sık sık kombinasyonları değişen ve neredeyse fabrika ayarlarına terk edilir. Şifre birisi kırmaya çalıştı, bu yüzden temsilcisi hizmet şirketi basitçe değiştirilmesi gerekiyordu olması muhtemeldir.
  • Birkaç yedek anahtarları al. Ayrıca, ustaların en yakın pazara yardım isteyebilirsiniz. Bir hata - bu kesinlikle imkansızdır geçerli görüş bir kopyasını yapmak için. uygulama tam tersini göstermektedir. Bazen halk sanatçıları yine de başarılı.

Böylece, zaten interkom kodunun nasıl biliyorum. Yine de, evinize hizmet veren şirkete atıfta bulunarak, yasal bir yolunu almaya davet ediyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.