KanunYasal Uygunluk

Alt sözleşme

Subcontract bir tür sözleşme inşaat hizmetlerinin sağlanması için. benimsenen iş kapsamının genel yüklenici uyarınca taşeronu emanet. Bu tür sözleşmelerin imzalanması bina performansını optimize etmek ve onların yürütme süresini azaltmaya yardımcı olur.

işleri yerine getiren müşteri (yüklenici) şartlarına uygun olarak tam ve kalite kontrol almasına sonra, o istemlerin yokluğunda bir ödeme yapar.

Kural olarak, taşeron inşaat, iletişim, tasarım, inşaat ve diğer tür faaliyetleri yürütmek gerekmektedir.

(Basit) formunu yazılı olarak esere taraflarca sonucuna belli tür gerçekleştirmek için alt sözleşme. Böyle sözleşmeler yapmakta sağ Genel yüklenici eserlerin ana müşteri sağladı.

Alt Sözleşme, ağ üzerinde belge türünü oluşturan inşaat şirketi veya indirme hesaplarında alınabilir hangi bir örnek, zorunlu detayların bir dizi içerir. Böyle bir sözleşme derleme aşağıdaki veriler belirtilmelidir.

işin tüm reçete formları, maliyetleri ve süreleri İlk. bunların uygulanması işleri ve müşteri belirtilen süre içine koyarak olasılığı nihai sonucuna bağlı olabilir nedeniyle Bu öğeler, mümkün olduğu kadar doğru belirtilmelidir. Sadece sözleşme şartlarında öngörülen dikkate alarak mahkemede çıkar çatışmaları durumunda savunulabilir. çatışmayı çözmek için tartışmalı durumlarda sözlü anlaşmalar, etkilemeye mümkün olmayacaktır.

Alt Sözleşme tam olarak taşeronun sorumluluklarını tanımlar. Belgeye göre, o iş ve onların mekanları kapsamı açık bir göstergesi yazılı ona bir uygulama verecektir doğrudan Genel yüklenici sonra işlerin yürütülmesi ile devam etmek zorundadır. Taşeron, kalite, uygun düzeyindeki çalışmaları gerçekleştirmek zaman bunları teslim etmeyi kabul eder ve gerekirse, karşılıklı anlaşmayla belirlenen zaman dilimleri içerisinde kesin olarak tespit edilen tüm eksiklikleri gidermek.

Genel yüklenici sözleşme koşulları kapsamında iş ödemek için, bunun çıkarılması için prosedürü görüşmek üzere evlilik durumunda kendisine teslim işin kalitesini kontrol etmek yapılan işin türüne ve zamanında nesne taşeronu (genellikle üç) tam bilgi vermek zorundadır. Genel yüklenici bunların uygulanmasına sırasında iş kontrol etmek hakkı var.

Buna karşılık, alt yüklenici işlerin yapılmasında onların malzeme ve araçları kullanmak ve üçüncü bir tarafa uygulanmasına getirmek hakkına sahiptir. Genel yüklenici zamanında iş ödemek için yükümlülüklerini yerine getirmediğini durumunda, o mevcut olan borcun bir koleksiyon yapabilir veya ödeme gecikme için bir ceza talep ediyoruz.

Taşeron eserlerin genel yüklenici kabulü sırasında tespit edilen eksikliklerin giderilmesi için yüklü sistem ve ekipmanları test, kendi başlarına iş planlanan tüm tasarım ve tahmin belgeleri gerçekleştirmek ve kendi bireysel test yapacaktır.

sözleşmeyi sonlandırmak için taşeronluk uygun bir anlaşmaya varılması, karşılıklı rıza ile olabilir. Buna ek olarak, bir mahkemenin sonlandırma, taraflar bir anlaşmaya olamaz ulaşabilir eğer. fesih başlatıcı uyuşmazlık çözüm için şikayet prosedürüne uygun olarak hareket eder. Bu tür çatışmalar, örneğin gecikme, işin yetersiz kalitesi, vs. cezası ödemek, duruşma öncesi sırayla çözülebilir

sözleşme koşullarına uymak için herhangi bir başarısızlık taşeron ve bu tür ihlal suçlu olup olmadığını genel yüklenici olarak maddi bir yükümlülük neden olabilir disiplin ihlali vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.