ÇirkinlikAğaçlandırma

Peyzaj Tasarımı

özel ev sahiplerinin inşaat veya revizyon tamamlanmasının ardından, bir kural olarak, çevresi düzenlenmesinde geçin. Sonuçta, herkes arazi onların araziler olağanüstü güzel rahat olmuştur istiyor ve onlardan, kelimenin tam anlamıyla, sıcaklık, şıklık ve konfor dönen. hesaba tüm estetik kurallar ve şartlar dikkate alınarak iyileştirme, dönüşüm ve çevredeki yürütülmesi amaçlı ardışık tedbirler, bir dizi - Ve bu zor, ama son derece keyifli bir deneyim olabilir peyzaj tasarımı yardımcı olur.

Rahat bir gazebo,: Çeşitli malzeme ve benzersiz çözümlerle peyzaj kaldırım, çiçekler, bitkiler ve ağaçlar, yüzme havuzları ve süs göletleri yapımı ekim alanı: Bu faaliyetlerin bazıları şunlardır demir, banklar dövme lambaları ve çok daha fazlası. Yanı sıra iç tasarım olarak, yatay tasarım farklı üslup yöne sahiptir. Ana olanları düşünün.


Ne zaman bahçe tasarımı katmanlı standlarını, sarma yolları, doğal su organları: İngiliz tarzında, sen elementlerin doğal sipariş iletmek ve doğal peyzaj sadık çalışmalıyız. Bir İngiliz bahçesi oluşturma hakkında daha fazla bilgi için stroim.dn.ua ziyaret edin. İngiliz bahçelerinin Peyzaj tarzı ülke evleri ve arazi tasarımında yaygındır. Büyük ölçüde, bunun nedeni kentsel düzen ve doğruluk hızla yorucu ve sıkıcı, kent sakinleri doğal güzelliği hissetmek istiyorum gerçeğine kaynaklanmaktadır.


peyzaj tasarımının tasarımının ana yöntemlerden başka bir olduğunu Çinli bahçe, tüm mimari formlar özel bir sembolik anlam bağlı ve kullanılan öğeler denge ve uyuma eğilimi olduğu bir tarzıdır. Ama uyum, her şeyden önce, bir erkekle peyzaj tasarımının tüm bileşenlerin etkileşiminde sağlanmalıdır. Çinli bahçe ustasının ruhunu yansıtmak mümkün olduğunu bir deyim bile vardır. Ve sahibinin her birinin tasarım kendisi gibi, benzersiz ve unrepeatable olduğunu şaşırmayın.


temeli Japon tarzı bir dünya model oluşturma fikri, umenshonnom boyutunda çevresindeki peyzaj bir kopyasıdır. Budizm, Şinto, Zen felsefesi: Japonların dini ve milli köklerine bu tasarım banliyö alanın temeli. Çoğu zaman bizim gözleriyle, 13 taşlardan oluşturulan Japon tarzı bahçeleri yalnızca 12. Japon Bahçesi olağanüstü kısalık farklılık olduğunu. Gözlerimiz renkler, çiçek ve yeşillik çeşitli görünmüyordu tek ağaç ve önce orada olabilir gibi.


Mağribi tarzında tasarlanmış bahçeler, her zaman hoş bir dinlenme var. Su ve çeşmeler, kuşlar şarkı renkli çiçekler, bolluğu - Bu tarzın temel kuralları. Bir kez bu pozisyonda nasıl mevcut cennet hissedebiliyorum. Ancak, Mağribi tarzı vücut bulma İslam'ın kanunlarına tüm konuyu deneyin. merkezinde Mağribi bahçeye yaparken bir çeşme veya diğer su organıdır ve farklı yönlere ondan sokakları ve kanallar sapmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.