Sanat ve EğlenceTV

Aleksey Pimanov: biyografi ve kişisel yaşam (fotoğraf)

Rus gazeteci, yapımcı, yönetmen ve televizyon Alexei Viktorovich Pimanova ait sunum tüm ülkeyi biliyorum. Onun yazarın projesi "İnsan ve Hukuk" izleyiciler milyonlarca sahip oluyor.

Aleksey Pimanov - Biyografi

1962 yılında Moskova'da şubat ünlü TV sunucusu dokuzuncu doğum yeri. Çocukluğundan beri, çok fazla zaman spora adamış oğlan, futbol ve hokey emilir. Bir zamanlar, Aleksey Pimanov kendisinin bile oldu "Locomotive", oynamaya çalıştık spor ustası aday. anlamıyla tükenme ayaklardan düşme, eğitimden dönen ve onun paten adımlarını dövdü tıkladığını, Bugün, sık sık hatırlatmaktadır.

Gelen ergenlik Alexei anda alışılmış olduğu gibi ailesi, Mart veya yeni yılın sekizinci olsun, set masada herhangi kutlama işaret, özellikle gitar çalmayı severdi.

Okuldan sonra, ileride tanınmış gazeteci Haberleşme Teknik Üniversitesi'ne girdi. 1989 yılında diplomasını aldı ve daha sonra Moskova Devlet Üniversitesi'nde devam etti. 1992 yılında gazeteci ikinci mesleği aldı.

Erken kariyer

Aleksey Pimanov o Ekipmanları görevleri ile başlayan bir televizyon merkezinde, iş buldum. İlk sonrası en büyük - Bir video mühendisi. Sonra operatörün faaliyetlerini incelemek başladı ve 1989 den "Adımlar" adlı bir program lider başladı sahip, Merkez Televizyonu sosyal ve politik projelerin yayın kurulu taşındı.

1990 yılından bu yana Alexey Viktorovich özel muhabiri türler atandı. Daha sonra, iki yıl boyunca onun da bir lider ve yönetmen oldu "Kremlin duvarı için" kendi programına dahil edildi.

1993 yılından bu yana, stüdyo Radyo ve Televizyon Pimanov "Resonance" yöneldi. İki yıl sonra, 1995 yılında, o "Man ve Kanun", örneğin "Spor Haberleri" ve "Futbol Review" olarak "Sport Yedi Günleri" programı tutarak ve son olarak yapımcı olarak elini çalıştı. Yakında Aleksey Pimanov TC "Ostankino" lider, onun CEO ve kalıcı lideri oldu.

Üretim faaliyeti

o bir yönetmen ve senarist olarak hareket yüz belgesel, yaklaşık tanınmış TV sunucusu dolayı. 2004 yılından bu yana iki pozisyonlarında aynı anda edildi dizileri bantlar üretmeye başladı. Bu filmler "Zoe", "Alexandrovsky Bahçe" ve "Çingene", "Beria Av", "Jukov" ve diğerleri vardı. Eserleri arasında örneğin "Üç Odessa Günleri" ya da uzun metrajlı filmler vardır "Kafamdaki adam."

ilk etapta Gazetecilik

Nedeniyle ana mesleğine, Aleksey Pimanov siyasetinde yanı sıra yönetmenlik de onların el denemek için bir şans var. Ama her şeyden önce o bir gazeteci kendisini çağırır.

O kolayca verilen etmez. Erken o herhangi kullanışlı tanıdıkları, hatta ilişkileri değildi kariyerinde, içinde, birden fazla vesileyle sistemi ile uğraşmak zorunda kaldı. hırpalanmış gazeteci olarak bugün Pimanov kollarını açarak mesleği halkı her yerde bekleyen olmadığını söyleyebiliriz. Gazetecilikte var olma hakkı hergün kanıtlamak zorunda. kimin biyografi Aleksey Pimanov da gidiyorlar için onu zorladı inanarak, sadece kızgın hayatında doğan üzerine, çok karmaşıktır.

Şu anda, gazeteci - Çeşitli programların yazar. Buna ek olarak, onun yayıncı tarafından oluşturulan on iki proje üretir. Bunlardan en ünlüsü "Lubyanka", "İnsan ve Hukuk", "Yüzyılın Sırları", "Sağlık", "Ordu dükkanı" ve benzerleri. D. Bugün, "Ostankino" "Birinci" TV programlarının büyük sağlayıcılarından biridir.

Kişisel yaşam

Tanınmış televizyon sunucusu üçüncü kez evlendi. Meslek olarak ekonomist - o Valeriey Arhipovoy ile kayıt ofisine gittiğinde İlk evlilik, çok genç yaşta gerçekleşti. Yakında onlar bugün babasının projelerinden birinde yönetmenlik bölümünden MGUKI ve eserleri mezun bir oğlu Denis vardı. Ve son zamanlarda Pimanov ona favori programı "İnsan ve Hukuk" baş müdür atandı.

Ama evlilik parçalanmaya mahkum edildi. On yıl sonra, kimin kişisel hayat her zaman Valentina Zhdanova ile evli arka, bunun için durdu Aleksey Pimanov, - Merkezi Televizyon editörü. Evlilikten sonra eş, kocasının adını aldı. O eş programlarının "Putlar" ve "Kadının Dünyası", hem de programların döngüsü ile eklem sonra televizyon izleyicilerine tanındı "Kremlin duvarı için." Ayrıca ebeveynlerinin izinden bu evlilik Pimanova kızı Dasha itibaren. TV ve radyo Enstitüsü'nden mezun olduktan sonra Kanal bakan "Efsaneleri Doğuşu" adlı film serisinin yazarı oldu.

Aleksey Pimanov ve Olga Pogodin

Ama ikinci evlilik TV sunucusu, yapımcı, yönetmen ve politikacı pyatidesyatidvuhletnego çöktü. O aktris evlenmek Valentina boşandı Olga Pogodin.

Onların birlikte nasıl çift katıldı. Yaklaşık beş yıl önce, birlikte denilen bir film filme "kafamda adam." Alex müdürüydü ve Olga üreticilerinden biri olan, aynı zamanda başrolü seslendirdi gerçekleştirmiştir. Bitmiş iş mürettebat bile bir kadın cezaevinde de sundu. Fikir Olga aitti. Bir şekilde zor bir durumda dikenli teller arkasında buldular o kadınları desteklemek amacıyla Mart sekizinci arifesinde soylu arzusu ile taşındı, o sonra-meslektaşım sadece oraya gitmek ikna etti.

o Pimanovym ile çalıştı, daha sonra da zaman o çok sıkı olduğu için, o iyi filmler sadece aşık üretilmektedir ki şaka, Olga sordu! Ama halkın bileşeni ilişkilerin romantik çifti halka açılmayan gibi Pogodin, akılda yaratıcı ittifak vardır diye.

Büro romantizm giderek güzel bir aile birliğine dönüştü. Aleksey Pimanov ve eşi herhangi düğün kutlamasını uygun değildi. Bunlar gizlice evlendim ve özel hayatında değişiklikler hakkında basın söylemedi.

Olga Pogodin özel hayatını reklamını yapmak sevmez. 2007 yılında, o evli ama evliliği birkaç yıl arayla düştü.

Söylentiler veya Gerçeklik

Bir rivayete olarak sadece algılanan uzun zaman ilişki ve Pogodina Pimanova halk için. TV sunucusu evlilik sonrasında Valentina birçok güçlü ve müreffeh gibiydi. Oğlu Alexei Denis hayatında değişiklikler hakkında konuştu. Onun babası, şimdi aktris Pogodin ile evli olduğunu doğruladı kim olduğunu. Çocukları algıladıkları boşanma onun özel mesele olarak Aleksey Pimanov, ikinci eşi çok zeki boşandı: tartışmalar ve skandallar olmadan.

siyaset

Aleksey Pimanov 2010-2012 toplantı Kamu Odası üyesi oldu. Buna ek olarak, o Tyva Cumhuriyeti Yüksek Khural seçildi. 2013 yılında cumhuriyetin Federasyonu Konseyi üyesi ve Savunma ve Güvenlik Komitesi üyesi oldu. Ancak, aynı yıl Senatör, part-time gazeteci Ekim ayında, başka bir iş yaptığı transferi ile bağlantılı olarak istifa etti. Pimanov böylece onun için mesleğini ne kadar önemli kanıtlayan kendi başlarına yaptılar.

İlgi ve hobiler

Bir çocuk olarak hala iyi bilinen bir TV sunucusu ve futbol ve hokey oynamaya devam etmektedir. Birçok ünlü sporcularla yakından tanıdık. o Fetisov ve Kasatonov ile buz üzerinde gittiğinde, o zaman onların becerilerini bazen şaşırtıcı bulunmaktadır.

Pimanov iyi oyunlar tenis. Buna ek olarak, o siyaset bilimi ve tarih ilgileniyor, eşi çiçekler, hatta bazen armfuls getiriyor sıklıkla hayvanları seviyor ve. Onun evinde iki köpek ve bir kedi yaşıyor.

2012 yılında, dergi "Forbes" e göre gelir sıralamasında yıl, Rus subaylarının aileleri listesinde eşiyle birlikte Pimanov yüzüncü gerçekleşti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.