ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

250 Stihl MS: yorumlar, özellikler

güvenilir ve üretken zincirli testereler üreticisi olarak piyasada bilinen Stihl şirketi. enstrümanın yüksek güvenlik gereksinimleri hakkında unutmadan ise Alman tasarımcılar, ergonomi ve yüksek güçle işlevsellik birleştirmeyi başardı. Bu model onaylar Stihl 250 makalesinde daha sonra ele alınacaktır MS. Bu makine yapım işlemlerinin yerine getirilebilmesi ve bu tür bahçe işlerinde veya odun asistan olarak özel kullanım için uygundur.

modeli hakkında genel bilgiler

Model hafif ve yüksek güç başarılı kombinasyonun bir örneği göstermektedir. Birinci kalite testere kullanım kolaylığı belirler ve ikinci kes küçük ağaçlar ve kalın dalları olarak kullanmak için izin verir. Manevra Kabiliyeti ve anlatım da ekstra düğüm takas bahçeleri nokta için bir fırsat sağlamaktadır. Aynı zamanda Stihl MS 250 cihaz oldukça teknolojik destek açısından güncel. Tasarımcılar modeli güvenlik testereler, güvenilirlik ve fonksiyonel yeteneklerini artan seçenekler geniş bir liste verdi. Elbette bu modifikasyon gücünü dolduran tam teşekküllü profesyonel chainsaws ile rekabet, ama onun motoru evrensel ortak operasyonlar için odun malzemesini kesme işlemleri için uygundur olamaz.

teknik özellikleri

14 ve 16 inç bir otobüs uzunluğunda - Başlangıç için model iki versiyonu bulunmaktadır dikkati çekiyor. aşağıdaki gibi geri kalanı için, üretici farklı sürümleri Stihl MS 250 için aynı parametreleri iddia biriminin özellikleri şunlardır:

  • Güç potansiyeli - 3.1 beygir
  • Güç - 2.3 kW.
  • Deplasman - 45.4 m3.
  • benzin için Tank kapasitesi - 0,47 litre.
  • yağ tankı hacmi - 0.2 litre.
  • Gürültü Göstergesi - 111 dB.
  • 1.3 milimetre - zincirinin oluğun genişliği.
  • zincirde bağlantıların sayısı - 55.
  • Kütle testere - 4,6 kg.

faydaların birçoğu sadece operasyon sırasında belirgin hale çünkü bu veriler, Alman enstrümanın tam görüntüsünü açıklamayız. Örneğin, tasarımcılar, düşük yakıt tüketimi ile karakterize edilen bir oldukça verimli bir karbüratör, sağladı. Bu nokta optimize özellikleri ile küçük boyutlu testere kavramını uyuyor.

Tasarım özellikleri

birim sabit bir güç seviyesini korumak için işlev olan özel bir önleyici ile sağlanır. Ne olursa olsun hava filtresi kirlenme, bu sistem yakıt tüketimi ile birleştiğinde egzoz kalitesini korumak için izin verir. Bu arada, Stihl MS 250 genellikle sadece filtre tıkanma ile bağlı bu bölümü, üzerine düşer onarmak.

Hava membranın temizlenmesini isteyecektir ünitenin ömrünü uzatın. iktidarda ciddi azalmalar meydana geldiğinde Genellikle bu işlem gerçekleştirilir. Aynı zamanda, bir testere karbüratör ön ısıtma ile donatılmıştır. Bu ekleme kışın özellikle önemlidir. Cihaz buzlanma riskini ortadan kaldırarak, emme hava akışının sıcak hava akımı sağlar. Ancak, yaz işletim sezonu geçişte üfleme ile operasyonu geçiş konusunda akılda tutulması. Bu söz etmek ve anında özel vurgu tıkladıktan sonra zincirin hareketini durdurur koruyucu zincir freni mekanizması değer.

teknolojik içerik

modelinin en önemli ve yararlı özelliklerinden biri, anti-vibrasyon sistemidir. zincir testere çalışma konusunda güçlü dalgalanmalar - ortak bir sorun, çünkü çabuk yorgun eller. Bu durumda, motor kolay iş işlemleri gerçekleştirmek için yapar sap minimize titreşimli etkisi aktarılır. Uygulama kolaylığı montaj ve tek kollu kontrolünü kolaylaştırır. Geliştiriciler tüm temel talimatların tek kolu tarafından yürütülen edildiği bir testere Stihl 250 MS, ile etkileşim için bir mekanizma oluşturduk. Dikkat çekici yağlama devresi sorumlu Ematic sistemidir. Bu cihaz, yağ noktalı zincir gönderilir içinden lastik akışı şeklinde bir konturun bir türüdür.

ek optsional

şirket modeli hızlı germe sisteminin temini için sağlar ergonomisini geliştirmek. Bu mekanizmalar bile özel aletlerin kullanımını gerektirmeyen zincir ayarlamak için teknik gelişme ve bugün çeşitli aşamalardan geçti.

Stihl Model 250, MS dişli düzeneğinin özel kabuk bölümü desteklenmiştir. Bu parçayı işleyerek, kullanıcı gevşetebilir veya çalışma eylemlerin gereklerine uygun olarak çalışan bir otobüsü sıkın. Buna ek olarak, şirket aynı zamanda başlangıçta tüm zincir testere titreme için ortak engelledi tarafından ElastoStart sistemi sunmaktadır. Uygulamada görüldüğü bir güç aşırı yük eklemler hastalıklarının gelişimine uzun vadede kurşun, işe böyle etkisi olarak. Buna karşılık, tetik ElastoStart nedeniyle kolunun sönümleme elemanı zararlı etkilerini azaltır.

model üzerinde olumlu geribildirim

iyi bir kullanıcı deneyimi bir sürü yardımcı teknolojiler ile desteklenmiş yüksek ergonomi, nedeniyle bu birim. Küçük boyutu, kolları mevcut kontroller ve titreşim azaltma mekanizmasının kullanıcı dostu tasarım - tüm sahipleri artı takacak. Performans açısından, tabii ki, yüksek darbe dayanımı bu sınıfın model için beklemek ve gerekli değildir, ancak bu segmentte bu çok iyi bir seçenektir. Örneğin, yakıt tüketimi ve eleştiri eksikliği kolayca Stihl MS 250 Yorumlar olabilir testereyle günlükleri, kolaylığı vardır.

Biz tasarımcılar gibi testere operasyon farklı yönlerine yaklaşımı dot olduğunu söylemek ve bu modelin durumunda, olumsuz faktörleri en aza indirmek için çalıştı olabilir. Sonuç olarak, kullanıcı deneyimi olarak, testerenin modernizasyon birçok bakımdan başarısız oldu.

negatif yorum

ünitesinde zayıflıklar vardır. ortak sorunlar arasında başlamak için isteksiz kaydetti. Ve birden çok daha fazla yapması gereken motorlu testere, soğuk başlangıç için özel olarak ifade eder. Ama sıcak başlangıç şikayetleri neden olmaz. Bu yeni teknolojilerin başarısız tanıtımıyla ilişkili olduğu eksikliğini dikkati çekiyor. Bahsedilen yağ besleme sistemi yağ akışını optimize etmek için bir yol olarak tasarlanmıştır. Genel olarak, bu, iyi dengelenmiş beslenme sıvısının çalışır. Ancak, bazı durumlarda, operasyon düzgün süreç zinciri için, gres çok yavaş geldiğini hiçbir zaman testere Stihl MS böyle notun 250. Yorum ile sağlanan lastik yağ yönü, bir sorunun işareti.

Sonuç

Alman üretici geniş işlevselliği ve dengeli güce sahip bir yüksek teknoloji ürünü olarak gelişimini konumlandırıyor. Ve büyük, bu modeli kullanarak uygulama bu özellikleri doğruluyor. Özellikle motorlu testere Stihl MS 250 27-30 bin ortalama için piyasada mevcut olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak. Ovuşturun. niteliksel eleman tabanı ile kurumsal birimi için, düşünce dolu güç ve yeni teknolojiler çok değil. Elbette modeli dezavantajları yok değildir çıktı. Sahipleri cihazın kullanımında notu küçük kusurları testere, fakat genel olarak bu seçenek yöneticiler ve profesyoneller ve ev ustalar dikkatini hak ediyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.