Sanat ve EğlenceTV

Reality show "Açlık" Karina Sabirzyanova katılımcısı: onun biyografi ve özel hayatı

Karina Sabirzyanova - parlak ve çekici bir kız. O reality show "Açlık" (TNT) katılımda ünlü sayesinde olmuştur. Sonra dünyaya ve eğitimli nerede biliyor musunuz? Nasıl onun kişisel hayatı mi? Değilse, size başından sonuna makaleyi okumanızı öneririz.

Karina Sabirzyanova: biyografi, çocukluk ve ergenlik

O Tataristan Cumhuriyeti'nin başkenti 1982 yılında doğdu - Kazan. Ailesi - eğitimli ve saygın insanlar. Baba ve anne prenses gibi Karina kaldırdı. Hep güzel kıyafetler ve ilginç oyuncaklar vardı.

Bizim kahraman uysal ve meraklı kız büyüdü. O birçok arkadaş ve kız arkadaşı vardı. Okulda, Karina "dört" ve "beş" okudu ve favori konular edebiyat, müzik ve resim vardı.

yetişkinlik

lise Karina Sabirzyanova mezun olduktan sonra Kazan Üniversitesi'nin gazetecilik öğretim girdi. O tabii iyi öğrencilerinden biri olarak kabul edildi.

Ebeveynler kızına maddi destek sağlamıştır. Ama bir noktada, Karine mali açıdan bağımsız olmak istedi. Muhteşem dış veri onu başarılı bir modelleme kariyer inşa izin verdi. Buna ek olarak, o bir lider yerel televizyonda çalıştı. Onun başlığı "Etkinlikleri" düzeltildi.

şov "Hunger" da katılım

2004 yılında, kanalın üreticileri TNT yeni proje için döküm açıkladı. "Açlık" - cazip bir ödül için reality show verilen isimdir (kazanan ayda 1000 $ bir ömür alacaksınız).

Bizim kahraman Bu programa katılmak karar verdi. Çünkü zamanında en azından içinde onu ilgilenen Ödülü, Karina çok zengin ve cömert bir talip oldu. kız macera ve canlı duygu istedik.

Karina Sabirzyanova eşsiz televizyon deneyinin katılımcıları arasında yer aldı. Çeşitli erkekler ve kızlar kameralara "ile doldurulmuş" evde, yaşaması gerekiyordu. Çeşitli yarışmalar ve görevler bekliyor.

Kızıl saçlı güzellik projede çocuklar birçok çekti. Onun vardı için özel sempati Alexander Konstantinov. O övgü ile kız yağmuruna ve bir kez daha onu kucaklamak için bir bahane bulmak.

Karina Sabirzyanova (fotoğraf. Above bakınız) 31 gün süreyle proje üzerinde kaldı. O reality TV programı terk edecek değildi, ama her şey farklı çıktı. o zaman çekim gerçekleşti Almanya'da, "Açlık," sevgilisi geldi. Güzel bir ortamda, o ona evlenme teklif yaptı. damat Karine halka ve büyük bir çiçek buketi verdi. kız tarafından gözyaşları taşındı evet dedi. gününde o projeyi bıraktı. Tüm bakım Kareena çoğu Alexander Konstantinov üzgün. Bu ay sadece Tataristan güzellik bağlı ve tüm kalbimle onu seviyordu değildir. Ve o duygularını tahmin görünüyor.

Kişisel yaşam

Karina ve nişanlısı memleketi Kazan'da lüks düğün oynadı. İlk başta, aile hayatlarını rahat ve mutlu oldu. Ancak yakında, onun içindeydi kayıp faiz seçilmiş olduğunu fark etti. O sık sık Alexander Konstantinov düşündü. Ama en şaşırtıcı şey, bir an unutun için adam olmadığıdır.

Sabirzyanova ilk Sasha ile iletişime geçtim. "Açlık" projesi kazanan yine hayatında ortaya çıktığı memnun oldu. Boşandıktan sonra, Karina Moskova'ya taşındı. Çift bağlamak için nihayet mümkün.

Yıllardır, Sasha ve Kareena bir sivil evlilik vardı. 2013 yılında, ikizleri doğmuştur. Mutlu anne babaların çocuklarına güzel ve nadir isimler verdi. Olivia - Oğul onlar Klim ve kızını ismini verdi. Çocukların doğumdan sonra birkaç ay sonra, Alexander ve Karina onlar basit sicil ofisine, ve evli fırfırlar olmadan gitti.

Sonuç olarak

Şimdi Karina Sabirzyanova "Açlık" projeden sonra nasıl, biliyorum. Bu seven bir eş ve şefkatli bir anne olarak adlandırılabilir. Onu mesleki gelişim ve sonsuz bir aile mutluluk diliyorum!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.