Sanat ve EğlenceTV

Alexey Sukhanov: biyografi, aile ve kişisel hayat (fotoğraf)

Bu yazıda Alexei Sukhanova hakkında konuşacağız - bugün ünlü bir Rus TV sunucusu, radyo sunucusu ve gerçekten profesyonel bir gazeteci olan bir adam. Onun biyografisini anlamanızı ve kişisel (evli) yaşam hakkında bilgi vermenizi öneririz.

Alexey Sukhanov. Biyografi ve başarıya doğru ilk adımlar

Alexey, 4 Ocak 1974'te küçük Rus Ivanovo kasabasında dünyaya geldi. Küçük bir Lesha, bir mühendis ailede yetiştirildi. Okuldan ayrıldıktan sonra, 1992'de TRK "Ukrayna" televizyon kanalının gelecekteki çalışanı, "yönetim" yönünde Moskova Enstitüsü Ticaret Yüksekokulu'na girmeyi seçti. Mezuniyetinden sonra, 1997'de, kendimi bir radyo sunucusu olarak ilk denediğim yerim şehirime dönmeye karar verdim. Ayrıca, sosyal TV şovunun gelecek lideri "Says Ukraine", bölgesel bir TV kanalında küçük bir yayın yapmaya karar verdiği ve televizyon sunumcusu pozisyonunu başarıyla ele geçirdiği konusunda güven sağladıktan sonra. Televizyonda biraz çalıştıktan sonra, ileri eğitim kursları için Moskova'ya gönderildi. Burada Alexei Sukhanov kendini ilan etti ve haber muhabiri olmak için Mayak radyo istasyonunun direktöründen bir teklif kabul etti.

Moskova'da ilk yaşam yılı ve ilk televizyon deneyimi

Moskova'da yaşayan Alex başarılı bir şekilde gösteri dünyasına adımını attı. Başlangıçta bir radyo istasyonunda çalışıyor ve biraz sonra televizyonun genişluğuna geçiyor. Böylece, 2001 yılında Alexei Sukhanov, NTV kanalıyla günde iki kez - sabah ve öğleden sonra yayınlanan "Bugün" adlı Rusya programının tümünde tanınan lider oldu, böylece görüntüleyenleri ve mevcut hayranlarının o anda sevindi. Beş yıldır Lesha adındaki sevimli bir adam bu televizyon şirketinin bir çalışanıydı. 2006 sonbaharında "Beşinci Kanal" da görüldü. Olgunlaşan ve tecrübe kazanan Sukhanov, akşam yayınlanan Şimdi TV programının haberine yön verdi. Bir süre sonra, aynı televizyon kanalı üzerindeki Alexei, analitik ve aynı zamanda "Ana" olarak bilinen bilgi aktarımını yapmak için güvenilir. Buna ek olarak, teklifi "Büyük Ülke" şov projesine katılmayı kabul ediyor.

Sukhanov'un 2008'den 2011'e kadar dönemdeki televizyon deneyimi

Kasım 2008'den itibaren ve 2011'de biten Alexei Sukhanov, tanınmış Rus televizyon kanalı "Rain" de "Here and Now" adlı haber programının başında. Bültenleri gündüz düzenli olarak yayınlandı. Sukhanov için bir sonraki adım "Yağmurda Sabah" adlı programın filme alınması ve daha sonra küçük bir Rus TV kanalı "TVZ" de "Geleceğin Teknolojisi" nin devrine katılımı oldu. Buna ek olarak, 2011 yılında, Alexei, "Ren TV" kanalında "News-24" TV haber programının ev sahibi oldu. Ayrıca, düzenli olarak St. Petersburg Valisi - Matvienko Valentina ile yaptığı "Şehir İle Diyalog" programındaki televizyon deneyiminin not edilmelidir. Biyografisinde "Petersburg Saat" projesine katılması da önemlidir.

Alexey Sukhanov bugün ne yapıyor?

Bugüne dek, Şahanov iki ülke arasında dolaşmaya zorlandı - Ukrayna ve Rusya. Ukrayna'da, Alexei, "Ukrayna diyor" sosyal TV programının tek ve tekrar edilemeyen ev sahibi, "Ukrayna" televizyon kanalında görünür. Buna karşılık, Rus televizyonlarında milyonlarca izleyici günlük olarak izliyor; bu bilgileri, REN TV'deki haberlerden elde edilen bilgilerle tamamlamak istiyor.

Sukhanov'un radyo çalışmaları

Alexey, robotu televizyondaki iş günleriyle radyoda birleştirmeyi başarılı bir şekilde yönetir. Bir zamanlar, gelecek televizyon sunucusunun kariyeri, yerel radyo istasyonu "Mayak "'ın dalgaları hakkındaki görüşlerini ifade etme girişimleriyle başladı. Bir radyo yayıncısı olarak yaşadığı deneyime göre, işi "City-FM" ye güvenle yönlendirebilirsiniz. Başlangıçta, 2006 yılında Sukhanov ve Olga Volkova havadaki yeni kentsel ve bölgesel haberler hakkında görüş alışverişinde bulundu. Daha sonra, Rusya'nın ünlü bir lideri olan Alexey, 2011'de "Press Review" başlığı altında sabah yayınları gerçekleştirdi.

Alexey Sukhanov. Kişisel hayatın biyografisi

Sukhanov'un yaratıcı etkinliklerinin gerçek taraftarları, idolün kişisel yaşamı ile ilgili herhangi bir bilgiyle hala ilgileniyorlar. Çeşitli başlıklara sahip bir TV sunucusu hakkındaki makalelere rastlamak mümkündür, mesela "garip bir şekilde karısını gören Alexey Sukhanov ailesi ve çalışması". Buna ek olarak, erkeklerin yönlendirilmesi konusunda artan sorular var. Bazıları Alexei Sukhanov'un gay olduğunu iddia etmesine bile izin veriyor. Oryantasyonla ilgili aptal tahminlerin reddedilmesi için, bu konularda daha ayrıntılı olarak konuşmanız önerilir.

Bu yüzden, ilk olarak% 100 doğal, yakışıklı ve sadece gerçek bir aile üyesi, uzun süren ve mutlu bir onüç yıl boyunca evlilik ittifakındadır. Karısı Olga, Alexei'nin Rusya'dan Ukrayna'ya seferlerine dayanma gücünü bulan harika, çekici bir kadın. Gelecekteki eş ve eş, Ivanovo'nun küçük bir kasabasında bahsedilen radyo istasyonu Sukhanov'un ilk ciddi işyerinde tanıştı. Başlangıçta gençler etrafına baktı ve iş yaptı, ancak birkaç ay sonra ilk önce öpüştüler. Onların sevgisi sadece radyo istasyonunun direktörü değil aynı zamanda düzenli dinleyicilere de dikkat çekiyordu. Bir yıllığına bir ilişki içinde kaldıklarında, gençler evlenmeye karar verdiler; bu güne pişman olmazlar.

Televizyonda ilk yayın öncesi sevenlerle ilişkiler ve hayat

Alexei Sukhanov ve eşi neredeyse ayrılmaz, görüşmelerinin her birinden bu konuyu öğrenebilirsiniz. Çoğu zaman sevgili ve güzel Olga'yla olan ilişkilerden bahseder. Daha önce de belirtildiği gibi Ivanovo'nun küçük bir kasabasında tanıştılar ve daha sonra evlilik yaptıklarını belirttiler. Daha fazla gelişme isteğinde bulunan Sukhanov, kariyer merdivenlerine başarılı bir şekilde tırmanmaya başladığı Moskova'ya gitti. Yakında karısı ona katıldı.

Elbette, genç televizyon sunucusunun ceplerinde başlangıçta rüzgar ıslık çaldı, bu nedenle bazı günlerde özellikle zorlandılar. Olga, evinde bir dolap yerine bir mobilya ve özellikle bir buzdolabı bulunduğunu hatırlıyor. Aslında, bu bile önemsiz olsa da, yeni evliler kolaylıkla tecrübe edildi, çünkü aşk her şeyden önce oldu. Bütün engelleri aşarak, kesin olarak söylemek mümkündür: hayat boşa yaşanmamıştır. Alexey bugün tanınabilir bir televizyon ve radyo kişiliğidir ve eşi yakınlarda ABD'deki tezini savundu. Tek kelimeyle, hepsi iyi durumda. Sukhanov sevgili Olga biçiminde böyle bir hayat hediyesi için Tanrı'ya şükrediyor.

Hayati bazı sorulara cevaplar

Birçoğuna Sukhanov'un tombul, güzel bir adamdan ince bir Apollo'ya dönüştüğünü fark etmek için zamanları vardı. Tabii ki, dedikodu etrafında diyetin boşa olmadığı gerçeği üzerine serpildi. Dedikoduları tolere edemediğini söyleyerek, onları tamamen reddeden böyle söylentilere güler. Onun için tek ve sürekli yürütülebilen kural, 19.00'dan sonra kızartılmış ve tatlı yemenin yanı sıra oburluk için değil. Birçok olayda, kolaylaştırıcıya şu soru soruluyor: "Alexei Sukhanov, ne tür bir büyüme yaşıyorsunuz?" Televizyon sunucusu cevaplamayı zor buluyor ve bazı entrika ve gizlilik tercih etmeyi tercih ediyor.

Shanhanov'un görüntüleyenlerinin bir diğer meselesi doğrudan onun yaratıcı çalışmasıyla ilgilidir. Birçok kişi, Alexei'nin, profesyonelliklerini unutmadan altı veya yedi televizyon programını ateşlemek için çok fazla enerji ve sabrını aldığı yerden anlayamıyor ve sonra sevdiği kadına başka bir ülkeye uçmak istiyor. Alexei'nin yaşam enerjisinin ve insanın heyecanının sırrı, öncelikle uzun yıllardır gerçekten sevilen bir işle uğraşıyor olması inanılmaz zevktir, bu nedenle on beş saatlik bir çalışma bile gerçekçi ve imkansız değildir. Sukhanov'un profesyonelliğinin birçok Ukraynalı ve Rus gösteri işadamı tarafından da belirtildiğinden de bahsedilmesi gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.