FormasyonÜniversiteler ve Üniversiteler

Öğrenci ve çocuklara yönelik denemenin başlık sayfasına nasıl başvurulur?

Öğrenciler ve öğrenciler sıklıkla merak ediyorlar: Makalenin başlık sayfasını nasıl düzenleyeceksiniz? Bu yazıda bunu ayrıntılı olarak tartışacağız ve örnek verebileceğiz, buna dayanarak kendiniz yapabileceksiniz.

Makalenin başlık sayfasına nasıl başvurulur?

Bunu size söylemeden önce, dikkatinizi, gereksinimlerin okulunuz tarafından geliştirilebileceği gerçeğine dikkat çekmek isterim. Bu nedenle, materyali gönderirken yanlış anlaşılmayı önlemek için kayıt için böyle kural ve tavsiyelerin önceden olup olmadığını önceden belirlemek daha iyi olacaktır. Bunlar mevcut değilse, genel kabul görmüş standartlar GOST uyarınca kullanılabilir. Peki, makalenin başlık sayfasına nasıl başvurulur?

Sayfanın başlığı okulun adını içermelidir. Üniversite öğrencileri için ilk satırda "Bilim Bakanlığı ve Rusya Federasyonu Eğitimi" ifadesi yer alıyor. İkinci satır kurumun tam ismini (üniversite, akademi) belirtmelidir, örneğin: " Kim State University ". Okul müfredatına ilişkin makale için bir başlık sayfası hazırlaması gerekiyorsa, kurumun adı aşağıdaki şekilde yazılmalıdır:

"Belediye Eğitim Kurumu

Kimovsk'da ortaokul № 99.

Eğitim kurumunun adından sonra, öğrencinin okuduğu bölümü belirtmeniz gerekir (örneğin, "Tarih Kurumu Başkanı"). Bir okul tezi için, bu tür veriler elbette belirtilmemiştir.

Başlık sayfasının merkezinde, soyut başlığı belirtmelisiniz. Başlığın sonunda hiçbir noktalama işareti verilmediğini lütfen unutmayın . Makalenin başlık sayfasına nasıl başvurulur? örnek:

Disiplin Üzerine Özet

Antik Dünyanın Tarihi

Bu çalışmayı tamamlayan öğrenci (öğrenci) ve teslim edileceği öğretmen hakkında daha fazla bilgi verilir. Son iki satırda, sayfada öğrencinin bulunduğu şehir (okul çocukları) ve yazının yazıldığı yıl hakkında bilgi bulunmaktadır.

Genel şartlar

Ön sayfada ne kadar güzel? Makalenin ana sayfasını uyumlu ve doğru göstermek için aşağıdaki şartlara uyulmalıdır:

  • Sol taraftan girinti 3 santimetreden, alttan yukarıya, yukarıdan 2 santimetre geri, sağda -1 santimetredir;
  • Soyut makine metnini yazarken 14 punto ve yazı tipi "Times New Roman", siyah kullanmanız gerekir;
  • Çizgiler arasındaki aralık, 1.5 veya 1 katsayısına sahip olmalıdır.

İpuçları

Unutmayın, tüm özetler için şartlar aynıdır; bu, alanların (girintilerin) başlık sayfasındaki her yerde aynen yapılması gerektiği anlamına gelir. Çalışmalarınızı ifade edebilmek için, başlık sayfasında bir çerçeve oluşturabilirsiniz. Çok hacimli seçenekler seçmemeye çalışın (ayarlarda değeri ayarlayabilirsiniz). Bu makalede size verdiğimiz tavsiyelere dayanarak kendiniz yapabileceğiniz makale başlığını düzgün bir biçimde düzenleyin. Unutma ki eserinizin ilk sayfası yüzüdür, o kadar çok zekice çerçevelenmiştir, iyi derecelendirme elde etme şansınız o kadar fazladır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.