Sanat ve EğlenceTV

Richard Hammond - Top Gear sunum. Biyografi, kariyer

hayranlık, aynı zamanda hassasiyet bir gülümseme sadece neden olabilecek bir adam. Halkın Hayvan ve meslektaşları setinde. Pervasız mekanik sürücü ve derin düşünmez ve kamuya Kendi sonuçlarını sadece adam. Birkaç kişi "Top Gear" BBC 2 kanalında çok sevimli sunucu olmadan var çünkü - Modern tv bu çerçeveye olmadan hayatta mümkün olacaktır olası değildir.

Küçük Richie Birmingham

Alan ve Ailey - Richard Hammond Genç bir çift başka oğul olma, büyük İngiliz ailesinde (yani 19 Aralık 1969-go) 1960'ların sonunda dünyaya böyle soğuk bir kış günü geldi. Birmingham, İngiltere'deki mutlu bir olay olmuştur. Nicholas ve Andrew - çift evli çocuğa ek olarak iki oğlu vardı.

belaya vermedi, dizler kırılmadı, ve tersi - - Yaşları artık tüm hayranlarının bilinen bir gerçek Britanyalı olan Richard Hammond, gibi, erkek temkinli ve muhafazakar büyüdü meraklı ve bilim ve teknoloji dünyasında yeni şeyler keşfetmek.

oğlan 16 yaşındayken, aile memleketinden ayrılıp Yokshire bulunan Ripon küçük bir pazar kasabası, taşınmaya karar verdi. Bir süre için, genç Richie ikincil dilbilgisi okula, iyi, teknoloji için susuzluk hala üstünlük vardı ve o Sanat ve Teknoloji Koleji girdikten sonra. Bir adam akademisyenler (Jonathan Baldwin) biriyle yakın dostluğu kadar vurdu var. Diğer şeylerin yanı sıra, Hammond da photoskill kursları hakim.

Lucky Star aktör

evrensel tanıma Richie'ye yolu çok zor ve dikenli olduğu ortaya çıktı. Genç bir kahraman yayıncısı olarak görev yaptığı yıldız kariyerine başladı. o kolay oldu Bu çalışma bu nedenle, aynı anda birkaç istasyonlarda çalışmaları birleştirmek zorunda kaldı. Yani, o "Radyo Newcastle", "Lancashire", "Cumbria", "Cleveland" ve "The New York" nin dinleyicileri hatırladı.

İki binde başlangıcı Hammond için çok başarılı dank etti. İlk olarak, o kadınla geçerli bir evlilik girmiştir (eşi sonunda ona iki kızı taşıyordu). Eh, ve ikinci olarak, kahraman nihayet Amerikan vatandaşlarının TV ekranlarında girmeye başardı.

Dedikleri gibi iyi saatleri geldiyse, sadece kuyruk ile şansınızı kapmak ve fırsatı gereken her şeyi almak gerekir. Öyle de oldu. Kanalda lider tematik programlar gibi geldikten sonra ise "Top Gear", Richard Hammond yakında geldi, "Erkek sonu Motorları." O 2002 yılı oldu.

... ama düşmeden

Efsanevi gösterisinde kilit karakteri katılma sürecinde Richard Hammond hala aynı övülen popülerlik ve tanıma var ki (aktarma hangi hevesle her Amerikan iyi, ama aynı zamanda bu gezegenin diğer herhangi sakini değil sadece haftalık beklenmekteydi). Bu yüzden birkaç yıl aldı - salım salım, tersi hikayenin arsa, tehlikeli bir komik hikaye ve. Bir karton kutu yemeyeceğim, ve hatta bazen bir oturuşta dişleriniz için diş macunu beyazlatma bir tüp kadar kullanabilirsiniz edilir - Kahramanımız pratikte savunduk sürekli "bir hamster" komik bir lakap buldum ve. O halka değil, aynı zamanda sitede onun sadık arkadaşları sadece sevgilisi haline geldi.

Eylül 2006 yılında Richard dünya rekoru kırmaya çalışıyor, efsanevi vampir bir test oldu. Test eski yarış pisti, Kraliyet Hava Kuvvetleri yürütülmüştür. Sadece çok Hammond kontrolünü kaybetti ve korkunç felaketler üye oldu bu oldu. O zaman, hiç kimse garantileri verebilir - öncü varlığını sürdürürken olsun. Ama kader karşı Richie hala şifreli ve tekrar diş macunu gülümseme bir tüp sonra yaptığı kar beyaz gösterdi.

sahneler ötesinde Yaşam

Kuşkusuz, bu set için yaratıldı - Richard Hammond (bunun nedeni görmek olası değildir ki katılımıyla filmler - Kemik iliğine bir şovmen) Kadınlar, gençler, ve en sıradan sürücülerin, favori. Birlikte eşi ve iki kızı (Söğüt ve Isabella) ile, o eteklerinde Peyforda (Cheltenham uzak değildir Gloucestershire) üzerinde iyi bir evde yaşıyor.

Ünlü TV sunucusu filme dışında - küçük ağıla tavuk ve koyun bir tutar güzel amatör çiftçi. Buna ek olarak, Hammond ailesi birkaç köpekler ve hatta atları elde etmeyi başardı. Genelde, Ritchie - mükemmel bir koca ve baba, ekranın dışına taşındı, o sessiz ve ölçülen yaşam yaşıyor.

Richard Hammond: Bilimsel aptallık

Kamu zaten hileler çeşitli alışık ve gelme değil uzun hatta onlardan yorgun biraz, şok edici fikirler kahraman yönlendirdiğini zaman. doroguschy bisiklet, efsanevi arabalar modeline dayanmaktadır - - Ferrari Richard Hammond yeni gelişme dünya tanıttı. Fahrradi Farfall FFX - O yaratılması çok karmaşık olduğu denir.

geliştirici kendisi gibi, keşif prototip bir hızda seyahat etmem ve örneğin motor kükreme simüle olmadığını söyledi. Ama bunun yerine bütün bu bisiklet tam olarak arabanın aynı şekli ve bunun yanı sıra, ve muhteşem masraf - orijinal sürümden daha pahalı birkaç kez.

Genel olarak, bildiğiniz gibi, pedallar hala var çevirin. Buluş, karmaşık olmayan bir dolgu gösterir kental, ama bisiklet için orijinal kutusu ağırlığındadır. hatta belki bilim dünyasında kendini göstermeye, bu adam - Richard Hammond ile "Mühendislik fikirler" sürpriz durdurmaz.

Modern keşifler hakkında Richie

geliştirici velomobile mütevazi sürücünün dünyaya hiçbir şekilde ilgili bilim ve teknolojideki yeniliklerin çeşitli türleri hakkında kendisi çok olumlu şok edici. uydu navigasyon, gecikmiş motorlu ısınmayı ve hayatımızı daha rahat hale getirmek için tasarlanmış diğer pek çok olanak kullanmak için mutlu Ritchie.

Ama Hammond gerçekleşmemiş bir hayali vardır. kendisinin de kabul ettiği gibi, o viraj kamyona yuvarlak süpürme veya vahşi hayvanlar arasında çalışan olmak, (bu, başka bir araştırmacı yapacak zaman iyi, şu an için bekleyin) yaklaşan tehlike sürücüleri uyarmak sağlayacak bir sistem geliştirmek istiyoruz yol birkaç yüz metre.

Şovmen yalanladı: belki birileri bu fikri hoşuna gitmeyecek, ama yine de onların parlak rüyalar inanmaktan vazgeçme istemiyordu.

Sürücüler - onlar Richie kimiz?

Muhtemelen lider şov "Top Gear" temsil gerçeğine saygı gerekir. Evet bu böyledir. Bir havalı hızıyla parçaya gitmek için tercih azılı bir motorcu ve her zaman adrenalin başka doz için hayatını riske henüz sürücüler diye saygı - - küçükten büyüğe Richard Hammond rağmen. Onun için, halkın bu kategori - kendi kanun, kolluk kuvvetleri ve hatta davetsiz misafir ayrı millet olarak - evet, onlarsız nerede do?

gösterileri birinde, bu arada, kamyoncu yol açan yakındı. Dediği gibi, onlar için tüm saygı (ve bu anlamda bu görecelidir görünüyor) için, bazen mesleğin temsilcileri genellikle yolda en doğru kendilerini dikkate olur. Bu görüş görünüşte tüm hareketli arkasında güvenliği için, çünkü tam kapalı bölümünün kendi alışkanlığının genellikle. İşte kahraman ilginç bir gözlemdir. Richie kendisi olsa da, bu konuda öfkeli olduğunu ve çocuklar çok uzun mesafe saygı vardır - genellikle çünkü onlar onun bisiklet kaymış birine yer vermek.

yıldız, "Top Gear" dan yaşam değerleri hakkında dersler Birkaç

Bu efsanevi transferi belli bilmesi Richard Hammond her fan - büyük testi, mekanik ve sürücü değil, aynı zamanda halk bilgelik depo sadece. Onun bir deyişle, sık sık bizim yaşam değerlerinin derin altmetin duyabilir ve her birimiz ruhunda yere değer verdiğini.

Ne kahramanımız derdi, tabiri caizse, şu anda bize yakın veya gelmek gün için bazı ayrılık kelimeleri vermek mümkün ediliyor acaba? Belki bugün böyle bir şey ondan haber: Herhangi yaşam koşullarında, ne gibi pes etmeyin, kendini ve herhangi bir hedef belirledik eğer öyleyse, o zaman, yolda açmak etmeyiniz onun rüya, sonuçta, her şeyden önce, kendini değiştiren, ona, sana ihanet.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.