Haber ve ToplumÜnlüler

Aktris Dzhessika Koffil: film ve TV kariyer

Dzhessika Koffil - popüler bir Amerikalı aktris ve şarkıcı, en iyi filmleri "Legally Blonde" ve film hayranları için bilinen "İki Fıstık".

ilk rol

Jessica'nın oyunculuk kariyeri New York'ta başladı. Aktif olarak çeşitli tiyatro yapımları katıldı. aktris örneğin "1001 Gece", "Melekler Şehri", "Grand Hotel", "Yaz Gecesi Rüyası gibi tanınmış parçalara rol aldı."

Bir filmde İlk rolü, oldukça küçük Jessica Steve Martin ve Goldi Houn rol aldı 1999 yılında komedi "Newcomers", konser verdi.

Bir yıl sonra, o besteci Dzhona Ottmana ilk yönetmenlik denemesi oldu korku filmi "Urban Legends 2" de oynadı. Jessica ile birçok ünlü Hollywood yıldızları tarafından oynanan filmde - Jennifer Morrison, Eva Mendes, Anthony Anderson. Dzhessika Koffil korku filmleri kariyerine devam etti. Bir sonraki proje gevşek Toma Sevedzha romanından uyarlanan onu filmografi Gençlik haşıl "Sevgililer Günü", oldu. Eleştirmenler buna rağmen, sonunda klasik işkence türü statüsüne kavuşmuştur filmi sıkıcı ve öngörülebilir aradım ama.

Filmlerde Başarı

komedi Margo arkadaşı E Woods oynanan - 2001 yılında Jessica belirli bir popülerlik kazandı andan kariyerinin projesi en ünlü rol aldı "Legally Blonde". Film sıcak aynı zamanda ticari açıdan başarılı oldu dinleyiciler ve eleştirmenler tarafından kabul edildi. İki yıl sonra Jessica karakterine döndü hangi resme devam filmi geldi.

2004 yılında aktris bir gençlik komedi izledi filmi "İki Fıstık" e ve sonra Tories oynadığı "Kim Gelmiş?" Polly rolü Dzhessika Koffil seslendirdi hangi Kevin Sullivan. aktrisi oynadığı filmler, çoğunlukla komedi ve melodram, ama 2005 yılında o biyografik drama başlık rol seslendirdi "Fastest Indian" hala sinema tarihinin en iyi filmlerinden biri olarak kabul edilir. Jessica ile Coffey bir resim Entoni Hopkins ve Dzho Hovard üzerinde çalışmıştır.

aile macera filmi "Owl Creek" olarak, çocuk kitabı Karla Hayasena dayanmaktadır Jessica Kimberly Dixon oynadı.

Kariyer Televizyon

Oyunculuk kariyerine başında Dzhessika Koffil ihmal değil televizyon rolleri. 1998 yılında 2000'lerin başlarında durum komedisi "Frasier" birkaç bölüm yer aldı popüler dizi "Law & Order" nin ataklarının birinde oynadığı "Dryu Keri göster."

Tatiana ödül için dört kez aday komedi "My Name is Earl", "Altın Küre" oynadığı - 2006 yılında aktris geri TV'de idi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.