SeyahatYol tarifi

Primorsko-Akhtarsk: Azak Denizi kıyısında istirahat

Rusya Federasyonu'nun özel coğrafi konumu, şehirlerdeki pek çok tatil vardır. Yani Primorsko-Akhtarsk olduğunu. Azak Denizi'nde dinlendirin ve benzersiz iklim gücünü geri yardımcı ve sağlığınızı artıracaktır.

Daha önce, şehir endüstriyel amaçlar için müteakip yakalar Balık yetiştiriciliği konusunda uzmanlaşmıştır. Fakat şu an için geliştirmek ve turizm orada başladı. Tabii ki, büyük şehirlerde ile Primorsko-Akhtarsk karşılaştırmak değil, ama idare hızla ilerliyor. Sıcak deniz suyu, uzun sığlıklar, temiz plajlar - tüm büyük bir aile tatili katkıda bulunur. Ebeveynler küçük bir kıyıya yakın derinliği olarak, yüzerken çocuklar hakkında endişelenmeyin.

Ayrıca Primorsko-Akhtarsk hava turizminin gelişmesini destekleyen gerçeğine dikkat. en sıcak günler nefes almak çok kolay olsa üzerinde, ısı ve havasızlık hissedilmez. 30 ° C arasında çalışan sıcaklık aralığı Deniz suyu +28 ° C kadar ısıtılır Temmuz döneminde Ağustos yağış dek görülmez. rekreasyon olanaklarına yakından bakalım.

şehir hakkında kısaca

Krasnodar bölgesinin kuzey-batı kesiminde Primorsko-Akhtarsk küçük bir kasabadır. Bu yerleşim açıkça o Akhtarsky Körfezi kıyısında olduğunu gösteriyor haritasını çıkarın. Bu şehir bir iklimsel tesistir. Mineral ve kükürtlü yaylar ve şifalı çamur vardır. Şu anda, yaklaşık 32.000 kişi Primorsko-Akhtarsk yaşamaktadır. şehir statüsü 1949 yılında elde edilmiştir. kent topraklarında neredeyse 19 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. km.

Yukarıda belirtildiği gibi, ekonominin başlıca sektörler - Bu balıkçılık, işleme ve sualtı omurgalılar üreme olduğunu. Birkaç yıl önce, hızla sahil kitlesel rekreasyon merkezleri ve sanatoryum inşa etmeye başladı bu kadar, turistik işletme geliştirmeye başladı. Şu anda, şehir bir un değirmeni, makarna fabrikası ve bir süt fabrikası var. Ancak, üretim düşüş olduğunu söyleyebiliriz, bu nedenle çevre neredeyse hiçbir etkisi yoktur.

plajlar

Kentte tek merkez plaj bulunmaktadır. O oldukça büyük bir boyuta sahiptir. Bu nedenle, yüksek sezonda bile hiçbir ikinci el pazarı kurulur. Bir plaj tatil için düzenlenmiş alanın uzunluğu neredeyse 1 km mesafededir. eni 30 m gerilir. plaj çakıl küçük bir yüzdesi ile esas olarak kum kaplıdır, kabuk kaya yer vardır. Derinlik yüzemez kişiler için idealdir. kıyıdan 30 metre Üzeri su bir metre üzerine çıkmıyorsa. Yani küçük çocuklu birçok aile Primorsko-Akhtarsk tercih nedeni budur. Deniz suyu taze süt anımsatan, bunun nedeni çok rahat yaz aylarında rahatlayın.

Altyapı de sahilde gelişmiştir. Eğlence için yüklü su kaydırakları, şezlong, şemsiye vardır. hareketli bir eğlenceye için, jet ski ve katamaran yanı sıra muz tekneye binmek kiralayabilirsiniz. plaj çevresinde hediyelik eşya satan çok sayıda kafe ve büfeler vardır. Kıyıları inşa oteller, eğlence kompleksleri ve restoranlar bulunmaktadır. sahil boyunca yürümek, rahat bir vahşi plajlar bulabilirsiniz, ama çamurlu diplerinde olabilir.

rekreasyon Özellikleri

şehirden kaçmak için arayanlar Tüm bu şehirlerde Primorsko-Akhtarsk seçmelidir. Dinlenme (diğer tatil karşılaştırıldığında fiyatları oldukça düşük) gençler için idealdir ve 40. turistler üzerinde olanlar için kıyı otel, dinlenme merkezlerinde ve özel sektörde kalabilirler. Yerliler bir ev ya da oda kiralamak sunuyoruz. Tesis çok terfi olmadığı göz önüne alındığında, konaklama bile yüksek sezonda bulunabilir. Ve bunun değeri Karadeniz'de (günde 300-500 ruble) çok daha düşük olacaktır.

altyapının hızlı büyüme Gözlem, biz kısa sürede sonucuna varabiliriz ve bu tesisi gerekli hız kazanması. o fiyatların artmıştır değil iken, şimdi ona dikkat etmek tavsiye edilir nedeni budur "boşluk".

manzaraları

deniz ve Primorsko-Akhtarsk ünlü plajları sadece. Burada dinlenip balıkçılık zevk. Nedeniyle kanalları ve oxbows çeşitliliği, yakalamak herhangi bir profesyonel hayret olacaktır. Kentte özel avlanma kamp site oluşturdu. Onlar gerekli ekipmanı, araç ve diğer ekipmanlar kira sağlarlar. balık yerlere ulaşmak zor Ve eğer huntsman hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Primorsko-Akhtarsk gelmeden, lotus plantasyon göz ardı edemeyiz. Onlar Temmuz ve Ağustos aylarında çiçeklenmeye başlar. Bu muhteşem manzara olduğunu! Sezonda turist doğasında motorlu teknede taşınır, organize turlar vardır. sahilde güneşlenmek değil, aynı zamanda kültürel bir eğlence değil sadece tercih edenler için, yerel müzeyi ziyaret etmek önerilir. Ve bu yerel sakinlerinin yaşam hakkında anlatan sergiler topladı.

Turist merkezi "Lotus"

Çeşitli önemli turistik merkezleri bu tür Primorsko-Akhtarsk olarak bir şehirde inşa edilir. onlar rahat koşullarda ile misafirler sağlamak bekletin. "Lotus" en ünlü biri rekreasyon merkezidir. Onun toprakları yoğun yeşil bitki örtüsü ile kaplıdır. Yanında Hint nilüfer bir saç ekimi. Için ahşap ve bir otel odasında yapılmış yazlık evler kalır. aktivite eksikliği korkmuyoruz olanlar, tatil 580 rubleye mal olacak. Günde. Otel odaları konaklama biraz daha pahalı mal olacak. Asgari fiyat 680 ruble başlar. Ve bir çift paketi için 2000 ruble ödemek zorunda kalacak.

tam yemekler organize bünyesindeki yemek. Tüm personel kibar. Turistler bir diskotek, kütüphane, bilardo salonu ve barı ziyaret edebilirsiniz. tablolar topraklarında tenis oynayarak için ayarlanır. Aktif spor ilgilenen herkes, voleybol ya da futbol oynayabilir. özel kum ve çakıl plajda temelinde. Nerede ziyafetler veya diğer kutlamalar organize edebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.