Haber ve ToplumÜnlüler

Andrew ve Marina A. Boltenko: Gerekli mutluluk dikkate

Andrey Boltenko ve Marina Alexandrova - televizyonda oldukça popüler bir kişilik. olağandışı onların aşk hikayesi. Birbirlerini bulan önce her bir ilişki kurmak başarısız olmuştu. Boşandıktan sonra, tekrar aşık adlı makalesinde konuşalım gücü bulmak için.

İnsanın rüya

Andrew Boltenko - Birinci Kanal baş müdürü. Çocukluğundan beri bir aktör olmayı hayal ve VGIK girdi. Ama anne bu meslekte uygun bağlantılar alamadım olmadan söyleyerek, böyle bir teşebbüse karşı idi.

O kadar 16 yıl içinde adam televizyon stüdyosunda oldu bu oldu. Entourage ve işin kendisi, bu beğenme oluyor ve yaşam biçimi seçilmiştir. Andrew böyle Olimpiyat Oyunları ve "Eurovision" gibi büyük gösteriler, oluşturulması ve evreleme katılmak şanslıydım.

seyirci bırakmayın Parlak ayarı, detaylara dikkat, yönetmen-yapımcı deha şüpheliyim. Andrew Boltenko müzikal gösterileri ( "Yarışma") en iyi organizasyon için "Taffy" ödülünü rahatsız.

Büyük harfle Aktris

Marina Alexandrova Macaristan'da doğdu. Babam subay olduğunu, bu yüzden o sık seyahat ve konut değişikliği alışık erken çocukluk. Marina daima en iyi olmak için gayret. O harp oynarken yapan, matematiksel bir bent ile liseden mezun. müzik vermedi ile Ama hayatını bağlamak.

1999 yılında, Marina Shchukin Dram Okulu girmeye karar verdi. O İlk seferinde yaptı. O onun hevesini bulduklarını anladılar.

Aktris sıradışı görünümü ve çeliğin karakterini farklıdır. zor şartlarda Kolaylık çekim asla genç güzellik korkuttu. film ve tiyatroda roller bir dizi Marina dolayı. Bu arada, "Çağdaş" sahnesine çıkmış, yaklaşık beş yıldır. Bu büyük bir başarı elde etti ve sadece sevilen bir uğruna tiyatro bıraktı.

Aşık Başarısızlıkları

kişisel yaşamdan Andrew ile keşfetmeye Marina'da gelişmedi. Hep güven ve güzel kalbini kazanmak için aranan aktörler tarafından çevriliydi. , Tartışılan en fırtınalı ilişki, belki de bütün ülke Alexander Domogarovym ile oldu. İlk başta, her şey mükemmel ve hatta oldukça hastalıklı. Ama daha sonra basında her şimdi ve sonra alkol ve diğer birçok şeylere bağlı aktörün yetersiz eylemleri hakkında bilgi yoktur. Sabit skandalları, kavgalar, kavgalar olabilir şeylerin sırayla. çiftin evlilik iki yıl vazgeçmeye karar verdi.

Marina depresyon çıkmak ve yakışıklı bir prense arayışı içinde acele tekrar sallamak başka çaresi yoktu. Bunlar Ivan Stebunov oldu. Tiyatronun "Çağdaş" Genç ve yetenekli aktör çekici bir görünüme sahiptir. Düzenli filmlerde ve dizilerde rol aldı. Romantik ilişki evlilik sona erdi. 2008 yılında Marina Ivan resmi eşi oldu. İki insan birbirini sevdiklerinde o daha iyi olabilir gibi görünüyor? Ama mutluluk uzun sürmedi. Ivan o alkol iyileşmek için karar yaratıcı gerileme başladı. Sonuç olarak, kız alem kocası ile başa çıkmak için rahatsız ediyor, ve bir yıl sonra o boşanma davası açtı.

mutluluk yakındır

Marina Alexandrova Andrei Boltenko tesadüfen bir araya geldi. O kader olduğunu söylüyor. hayatının kariyeri boyunca o defalarca bu adamla geçti, ama ona hiç dikkat olmadı. Andrew müdürüydü müzik gösterisi "Beş Yıldız", aynı idi ve Marina lider.

Sadece bir yıl sonra, onlar arkadaş toplam grubunu geçti. Hem onlar birbirleri için yapılır anlamak için yeterli saatin var. Andrew Boltenko oldukça romantik. Marina sözleri itibaren o nefes kesen hangi tür bir toplantı, düzenlenmiş. yeryüzünün en kuytu köşelerinde yürüyüş, farklı ülkelere Seyahat, hepsi sadece gençleri bir araya çekin.

Birçok kişi soruyorum: hamile olduğunu öğrendik sonra "Ne şekillerde Andrey Boltenko ve Marina Aleksandrova" gençlerin düğün gerçekleşti. 2012 yılında onların ilk doğan erkek doğdu. Oğlu Andrew adında. Üç yıl sonra, Marina ikinci kez anne olmaya karar verdi. küçük kardeş kardeş Catherine çıktı. Şu anda, genç çift yurtdışında yaşayan. Onların kıskançlık Neyse ki çoğu, ama Andrew o aşık sorun üzerinden gitmişti, bu nedenle bu eşi o sadece kazanılan söylüyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.