TeknolojininBağlantı

Nasıl megafon üzerine "vaat ödeme" alınır?

Denge sıfıra yakın veya zaten ulaştığında, cep telefonu para eklemek için her zaman mümkün değildir. Nasıl işleme gerek duyulmadan, iletişimde kalmak için? Cevap basit - megafon üzerine hizmet "vaat ödeme" etkinleştirmek için, örneğin, şebeke operatörü bir kredi almak.

Kimler servisini kullanabilir? Herkes güven kazandı gerektiğini bilir. Arayan üç aydan fazla bir ağa bağlıysa hücresel iletişim hizmetleri sadece kullanılabilir için kredi alın. Bu sayı bağlantı süresi boyunca düzenli olarak kullanılması gerektiğini zaman. Ayrıca, megafon vaat ödeme almak için, aylık bazda belli bir miktar harcamak gereklidir. operatörün tüm hizmetlerin toplam aylık maliyeti 50 ruble aşmıyorsa, iyi durumda, abone yarısı miktarın kredi verecektir.

daha harcamak, daha fazla borç hak kazanabilirsiniz. Mobil iletişim için aylık giderler yüz ruble aşmıyorsa, yediemin ödeme 50 ayda yaklaşık 300 ruble harcayanlar daha büyük olması pek mümkün değildir, en fazla 100 $ bir kredi güvenebilirsiniz. 250 ruble - program üzerinde hesabına alacak maksimum tutar megafon "Ödeme vaat". Bunu elde etmek için, her ay daha fazla harcama gerekir 500 ruble. Müşterinin ödeme değerlendirilmesi tarife planına bağlı olarak bir ya da daha önceki üç ay boyunca harcama bakımından yapılabilir.

Nasıl vaat ödeme MegaFon-Moskova alınır?

Yıldız işareti, 106, ızgara ve Arama düğmesine basın: Cep telefon görüşmeleri menü türünü - servis sipariş etmek kolay yolu. Kombinasyon bile negatif bakiye ile çalışır olması dikkat çekicidir. Eğer mümkün olan maksimum tutarı altında bir borç için, kafeste sonra, istenilen ruble para miktarını (iki veya üç haneli numara) ve yazarak başka ızgarası girmek gönderin. Telefonun ekranında isteği işledikten sonra verilmesi veya kredi imkansızlığı üzerine bir mesaj görüntülenir.

SMS servis numarasına 0006. bir mesaj göndererek megafon vaat ödeme bağlayın, ödeme istenen miktarda belirtebilir veya boş göndermek. SMS gönderme negatif bakiye ile mümkün değildir. hizmeti etkinleştirmek için başka bir yol - istemleri answerphone ardından sayı 0006 veya 0500. çağrı yoluyla bağlantı, ayrıca detaylı kredi hakkında bilgi ve hükmün koşullarını alabilirsiniz. Eğer bir megafon üzerinde söz ödeme ve sıfırın altında bir denge gerekiyorsa, çevrimiçi bir hizmet şirketi kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için, operatör resmi web sitesini ziyaret alanı seçmek ve "Servis Kılavuzu" sisteminde girin ve ardından ilgilenilen hizmeti seçin.

Eğer bir istek geri çağırmak veya hesabınızı güncellemek için birlikte diğer partilere ücretsiz SMS eksi bakiye gönderebilirler. Böyle mesajların sayısı günde sınırlıdır. Eğer sevilen bir para eklemek gerekiyor ama kullanışlı sadece cep telefonu sahibiyseniz, ağ içindeki fonların transferini kullanabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.