SağlıkMüstahzarlar

Kadınlarda sistit Tabletler. sistit tedavisine yönelik ilaçların en iyi 10

Sistit - aniden belirir ve adil seks onların sağlığına yeterince dikkat etmezse, kronik forma gelişebilir çok yaygın bir kadın hastalığı. hastalık, örneğin karın ağrısı ve idrar yanma hissi gibi hoş olmayan semptomları ile karakterize edilmektedir. Ciddi durumlarda, iltihap bakteri enfeksiyonunun bir sonucu olarak ortaya çıkar. Antibiyotiklerin kullanımı olmadan yeterli değildir. Aşağıdaki en yaygın kadınlarda sistit için reçete ilaçların sunulacak.

"Nolitsin"

Bu ise , bir antibakteriyel madde grubuna ait florokinolon. İlaç Norfloksasinin dayanmaktadır. Ek olarak, sodyum karboksimetil nişasta, mikrokristalin selüloz, magnezyum stearat ve saflaştırılmış su oluşur. Tablet formunda mevcut ilaç. Bu antibiyotik en sık kullanılan sistit tedavisine kadınlarda. Ayrıca, ilaç genital organların enfeksiyonlu hastalıkların tedavisi için uygulanabilir. Nadir durumlarda, ilaç nötropenik hastaların engellemek için kullanılır.

Kadınlarda Bu haplar sistit 18 yaşından küçük kızlara, hem de gebelik sırasında atanmamış olabilir. Diğer kontrendikasyonlar mevcuttur. Bazen ilacın bireysel elemanlarına karşı aşırı duyarlılık göstermiş olabilir. dikkatli serebral dolaşım bozukluklarında ve epilepsi "nolitsin" hastaları kullanılmalıdır. Tabletler tercihen tek ve aynı süre içinde, günde iki kez aç karnına sadece alınmalıdır. semptomlara bağlı Tedavinin gidişatı 1-2 hafta sürebilir.

"Nitroksolin"

Kadınlarda sistit için popüler hapları, anti-inflamatuar ve antimikrobiyal etkiye sahip olduğunu. ilacın aktif maddesi nitroksolin olup. Genitoüriner sistem bulaşıcı hastalıkların tedavisi için kullanılan ilaç. ilaç kronik formda hastalıkların tedavisi için uygun değildir. Tabletler hızlı ağrıyı hafifletmek ve iltihaplı işlemi durdurun. kadını alarak birkaç gün sonra o çok daha iyi hissediyor.

Herhangi bir ilaç böbrek fonksiyon bozukluğu, ciddi karaciğer hastalıkları, nevrit olan hastalara tatbik edilebilir. Kontrendikasyon hamilelik ve emzirme gibidir. nitroksolinu Olası aşırı hassasiyet. Tabletler Günde 3-4 defa alınır. Dozlar arasındaki süre, 4 saat daha az olmamalıdır. Tedavinin toplam ders genellikle 2 hafta sürer.

"Pauline"

Kinolonların grubuna ait Popüler uroantiseptik. Hastalık bakteriyel enfeksiyona katıldığında sistit Tabletler en sık kadınlarda kullanılır. Ana aktif eleman pipemidik asit trihidrattır. Ayrıca, ilaç bileşimi içinde kolloidal silis, mısır nişastası ve magnezyum stearat içerir. İlaç sadece Sistit kullanılan değil, aynı zamanda piyelonefrit, prostatit ve üretrit içinde. Aktif bileşen hızlı iltihap ve ağrıyı azaltır.

nörolojik bozukluklar, karaciğer yetmezliği, böbrek yetmezliği olan hastalara tatbik herhangi bir ilaç. İlaç yaş ve hamile ve emziren kadınlar 14 yaşından küçük çocuklar için kontrendikedir. İlacın tek tek bileşenlerin bir olayda duyarlılığı, bu kaldırılmalıdır zaman. 14 yıl içinde Yetişkinler ve çocuklar bir hap günde 2 kez alın. Tedavinin gidişatı 2-3 hafta olabilir.

"Furadonin"

gruba ait kadınlarda sistit Bu hap, antimikrobik. ilaç ürogenital sistem için herhangi bir iltihap için tayin edilebilir. "Furadonin" Tabletler genellikle şiddetli piyelonefrit tedavisinde kompleks tedavinin bir parçasıdır.

İlaç böbrek yetmezliği, kronik hepatit ve siroz olan hastalara verilemez. Kontrendikasyon çocuk yaşı, gebelik ve emzirme olduğunu. anemi, diabetes mellitus, kronik alkolizm ve böbrek yetmezliği olan hastaların tedavisi bir uzman gözetiminde sadece hastanede gerçekleştirilmelidir. "Furadonin" ilaçların temel maddelere aşırı duyarlılık nadir durumlarda gelişebilir.

"Rulid"

Kadınlarda Bu haplar sistit makrolidlerin grubuna aittir. ana aktif bileşen roksitromisindir. Bundan başka, kolloidal silikon dioksit, kullanır , magnezyum stearat, mısır nişastası, ve talk giproloza. "Rulid" Tabletler geniş bir etki spektrumu sergilerler. genitoüriner sistem bulaşıcı hastalıklarda da bunları kullanın.

Bu tabletler kadınlar nedeniyle antibakteriyel özelliklere hızlı tedaviyi sağlamak sistitizm. Ağrı ve arka tedaviye başlandıktan sonra bir kaç gün sonra, idrar yaparken yanma hissi olarak Tatsız belirtiler. Ama önerilmeyen bir doktora danışmadan aracını kullanın. Genellikle hastalar makrolitlerle yüksek bir hassasiyete sahiptir. ergotamin temelinde ilaçlarla birlikte "Rulid" hap almayın.

İlaç 12 saat arayla günde iki kez alınır. Gerekirse dozaj artırılabilir. Tabletler yemeklerden önce alıp bol miktarda su için olmamalıdır. Bu formdaki ilacın 4 yaşından küçük çocuklar kontrendikedir.

"Kanefron"

Kadınlarda sistit için popüler hapları olduğunu. İsimler ve analoglar başkalarını karşılayabilir. Ama tedavi çoğunlukla sözde "Kanefron" üretti. reçetesiz olarak eczanelerden ilaç. Tabletler phytopreparations grup ve böbrek hastalığı ve ürogenital sistemin muamele edilmesi için de kullanılabilir. Tıp otlar kantaron ve biberiye yaprakları temelinde oluşturdu. Tedavinin uygulama göze çarpan etkisinin birkaç gün sonra - ağrı kaybolur.

kadınlar otlar içinde sistit Tabletler az veya hiç yan etkileri vardır. Bireysel intoleransı nadiren kendini gösterir. Altı yaşından küçük çocuklara tablet şeklinde araçlarını almayın. bir çözelti olarak eczanelerde önerildiği gibi Hazırlanması "Kanefron".

"Uroprofit"

kompleks işleme ve sistit önlenmesi sık sık ayı üzümü özü, at kuyruğu ve kızılcık meyvesi gibi bitkisel bileşenler göre doğal ürünler kullanılır. Örneğin, BAA "UROPROFIT®" bileşenleri, olarak, antimikrobiyal, anti-enflamatuar ve spazmolitik etkiye sahiptir. Bileşiminde biyolojik olarak aktif maddeler, idrar normalizasyonuna, renal fonksiyon ve idrar yolları arttırır, ve aynı zamanda, kronik sistit, tekrarlayan alevlenme riskini azaltır katkıda bulunur.

"Urolesan"

spazmolitik ve choleretic etkiye sahiptir Bu popüler fitodrug. Bu yaygın kullanılan sistit, kronik tedavisinde kolesistit kolelitiyazise. bileşim, hop koniler, köknar yağı, kekik otlar sylvestris özü, nane yağı, bir ilaç özü içermektedir. katkı maddeleri kullanılabilir magnezyum hidroksikarbonat, disodyum edetat dihidrat, magnezyum alüminometasilikat, patates nişastası, ve talk gibi.

Kadınlarda sistit Tabletler "Urolesan" den büyük 12 mm çaplı olan laktoz intoleransı, ülser, böbrek taşları, için reçete değil. Hamile kadınlar ilaç atanmış yalnızca fetüse potansiyel zararlara ağır basar anneye potansiyel yarar. "Urolesan" hap yemeklerden önce günde 3 kez 30 dakika sonra alınır. Tedavinin ortalama ders 7-10 gündür. Nadir durumlarda, tedavinin süresi 1 aya kadar artırılabilir.

"Monural"

grup uroantiseptikov ait Popüler ilaç. İlaç tabletleri olarak eczanelerde mevcuttur. ana aktif bileşen FT. Buna ek olarak, bileşim, bir tat verici, turuncu bir ilaç, sukroz ve sakarin bulunmaktadır. Hastalık bir bakteri enfeksiyonuna bağlı olduğunda kadınlar "Monural" in sistit Tabletler kullanılır. Ve bazı durumlarda, cerrahi önlenmesi için ilaç atanabilir.

Kadınlarda Bu haplar sistit sadece olumlu yorumlar var. İlaç "Monural" hızlı bir şekilde ağrı kaldırır. Ama araçlar Eğer bir doktora danışmadan olmamalıdır istihdam. Bu 5 yaşın altındaki şiddetli böbrek yetmezliği, yanı sıra çocuklar olan hastalar için uygun değildir. hamile kadınlara tabletler kontrendike değildir. yönlendirildiği gibi Ama sadece onları almak gerekir.

"Drotaverinum"

Sistit Tedavisi kapsamlı olmalıdır. Nadiren iyileşme sürecini etkilemez ancak büyük ölçüde belirtilerin tezahürünü kolaylaştırmak yok kas gevşetici olmadan yapabilirsiniz. Tabletler "Drotaverinum" - İyi bir spazm, oldukça sık kadın ve kızlarda sistit tedavisinde kullanılır. ana aktif bileşen drotaverine hidroklorürdür. Ek olarak, müstahzar laktoz monohidrat, povidon, patates nişastası, ve magnezyum stearat içerir.

"No-spa"

Kadınlarda hapları sistiti seçim birçok hastalar için, fiyat belirleyici faktördür. Hemen hemen herhangi bir ilaç daha ucuz karşılığıdır. Bu itibarla "Drotaverinum" sadece çağrılabilir. Bu tanınmış tabletlerin daha ucuz bir analog "No-spa." Ancak, alışkanlık pek, bu güven ilaçlar olduğunu. Sen 150-200 ruble herhangi bir eczaneden satın alabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.