Haber ve ToplumÜnlüler

Zhirkova Inna - Yuri Zhirkov ve eşi Bayan Rusya. o rüya etmedi Glory,

Zhirkova Inna, kimse pek 2012 yılında, bilen kız, medyada çok popüler oldu. Bunun nedeni eşin yıldız isimlerin karıştığı değil oldu. Şöhret güzellik yarışmasına ayrıntılarını ortaya koymaktadır onun tartışmalı filmi Skobeleva "taç başlarını" getirdi.

Kim o?

medyanın çoğunu harekete adı, - Zhirkova Inna. Ne onu ünlü yaptı? kimin zaten hayat ilgi ilgi kitle izleyici ve okuyucu söylenen bir adam. Yani, zaten ünlü. Soyadı evlendikten sonra Inna Zhirkov aldı. Bir kadın bu kadar ilgi duymuyor, o başarılı futbolcu ve Rusya milli takımının eşidir.

Zhirkova Inna 2012 yılında o yarışmasında "Bayan Rusya'da" unvanını aldı. Tüm bunlar ilgi? Fazilet veya akıl, o jüri kazandı?

Ben kraliçe olabilir nasıl

Bir Rus televizyon kanalı tüm görkemiyle Zhirkova Inna kendini ifşa ettiği bir röportaj gerçekleştirdi. Onun yetenekleri yalan nerede seyirci gerçek kraliçe görmedik, o zekice tüm sorularını yanıtladı, kimse belirleyebilir.

Yarışma "Bayan Rusya'da" yürütülmesinde Yönetmeliği her satır biliyoruz izliyorum. kız kim güzellik kraliçesi yüksek rütbe elde edebilirsiniz? Belge açıkça bu aktif ve iyi eğitimli, iyi gelişmiş manevi ve güzel bir kadın olması gerektiğini öngörmektedir. yarışmaya katılan kızlar bir çok soru soruldu. Zhirkova Inna, saklanmak yerine o sosyal anlamlı faaliyetlerde olmadığını söyledi. Bu onun hiç çalışmamış ve şu anda işe yaramadı çıktı. Ina güzellik bilgisi arasındaki farkı temsil etmez. İyi Bak - bu herkes için daha önemlidir.

aile, eğitim ve aşk hakkında

Kazanan Inna Zhirkov, Biyografi hangi birçok ilginç - Kazakistan'da bir yerli. Dokuz yıllık mezun ve üniversite kaydoldu. Ben el sanatları çalışmaya başladı ve Khokhloma boyama esnaf. Akşam okul Ina ortaöğretimi verir. Zaten on dört yaşından itibaren o modelleme iş büyülemişti. "Bayan Kaliningrad" Oldu o kadarla ve 2006 yılında "Miss Rusya" yarışmasına katılmak için talepte bulunur kullanılmasına karar verilmiştir. Hastalık yarışmaya katılmak için bir karar önlenmesi. rüya çok daha sonra gerçekleşmiştir.

procreation ünlüler

2007 yılında, Yuri Zhirkov CSKA oynadı. Ina arkadaşı Moskova'ya geldi. Her zamanki gençler olarak bir gençlik partisinde buluştu. O ünlü öncesinde, ancak bir aşk hikayesi yeterince hızlı bükülmüş olduğunu bilmiyordum. Yılda Jüri ve Inna Küçüktür sonra, evli bir araya geldi. düğün muhteşem oldu.

Inna Zhirkov, çocuklar ve Kariyer - Ünlü futbolcunun bütün hayatını dolduran ana şey. Genç ailesi zaten iki çocuğu, bir oğlan ve bir kız vardır. Oğlu Dima anne ve baba futbol okulu vermek planlıyoruz, bu yüzden ünlü bir babanın ayak izlerini takip etti. 2010 yılında Milan kızı olarak doğdu. Ve bu Inna kendini göre, sınır değildir.

Ve bu aşk ise

Eşler her zaman birlikte olma eğilimi, birbirine saygı ve sevgi. koşullar izin veriyorsa, Inna suçundan kocası bırakır. o evde çocukları ile kalmak zorunda ise, önemli ve belirleyici maçtan önce halka emin olun ve sevgili kocası başarılı bir oyun istiyor. Oğlu ve kızı Zhirkov TV ekranında genellikle baba görür. çift birlikte harika görünüyorsun - güzel ve genç, ince ve uzun boylu hem de. Yükseklik Inna Zhirkov futbol Yuri Zhirkov üzerinde Rusya'nın iki kez şampiyon büyüme ile birlikte.

Inna Zhirkov, boy, kilo, güzellik yarışmasının katılımcıları için gereksinimleri belirtilmiş böyle neyi sahip o aile hayatı için yaratılmış olduğunu herkese kanıtlamak için karar verir. yeni hayatın doğumundan sonra, aile ocağının korunması - bu kadınların asıl amacı budur. Ve o tam olarak bunu yaptı. direkt kanıt - kafasına Inna üzerinde rekabete güzellik Taç.

Inna Zhirkov ve erdemleri

Güzellik kraliçesi, kocası çok onurlu davrandı birlikte, veren minibüs yetimhane Sofinskomu. Ve bu kararın nedeni asil güzellik yarışması oldu. bunun için hazırlanması sırasında, provalar sırasında, yarışmacılar genellikle çocuk evini ziyaret etti.

Yıldızın futbol sahası eşi en son zamanlarda onu stüdyo açtı, işine girdi. Orada, giysi ısmarlama seti dikmek koleksiyon aile kitleri yaptı. giyim koleksiyonunun Görüntü Khimkidünyanın rezervuar kıyısında gerçekleşti. Plaj seyirci kumda yerleşti, podyuma temsil etti. Ünlü model, kız arkadaşı Zhirkov, koleksiyon elbise ve setler sundu.

gösteri podyumda yakından geldiğinde bütün seyirciler oğulları ve kızı ile Innu gördü. Dmitry ve Milano sevimli görünüyordu ve tatilin tüm misafirler charmed. Inna tüm kadınları istiyor ve onların aile fertleri güzel giyinmiş.

Inna, Yuri yakında birçok çocuğun anne olacak. Ve bu sınır değildir. Büyük bir ailede çok iyi yaşamak için emin Inna. Kendisi Yuri fazla kardeşleri, ve bu konuda çok mutlu sahiptir.

Hemen Inn tanınmasına gelmedi. Gazetecilerin saldırılardan sonra toplum içine çıkmaya cesaret edemedi uzun zamandır. Bir ay sonra o ona bir Jüri verdi, güzel tatil doğum gününde ortaya çıktı. Konuklar arasında tanınmış insanlardı.

Ünlü olmak için - büyük bir sorumluluk. Bütün bu adama ve davranışları üzerindeki belirli iz getirir. O, tüm gözünde sürekli oldu ve bir kez daha demeliyim nasıl elbise nasıl ve ne düşünmek gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.