Haber ve ToplumÜnlüler

Aktör Andrey Popov fotoğrafı, biyografi, kişisel yaşam

Andrei Alekseeviç Popov bilmek için iyi bir şans Arkadaş ve aile, onun iyilik, cömertlik, şefkatli olmak için yeteneği hayret sadece mükemmellerle onun insan nitelikleri hakkında konuştu. aktör kendisi erkek korunmasız ve savunmasız oldu.

Orada bir ifadesidir: gözler - ruhun bir ayna ve böylece, sadece ekranda aktörün yüzüne bakmak ve onu Andrei Popov hakkında ne diyor bakın.

Andrey Alekseeviç Popov - Büyük harfle Aktör ve sadece sözleri değil, çok açıkça belirtilmiştir neden hareket tiyatroyu gerekiyor niçin mesleği ve prensipte, sanat neden ihtiyaç, - insanlar yaşamak için yardım etmek. Ve bu bina ve oyunculuk ve yönetmenlik ve yönetim ve pedagoji yoluyla. O kadar yönetmen Vitaliy Maksimov diyor, yaşamak için insanlara yardımcı ve bu gerçek.

SSCB Biyografi Halk Sanatçısı

Andrei Popov Kostroma 12 Nisan 1918 doğdu. Baba Aleksey Dmitriyeviç Popov, tiyatro yönetmeni oldu ve annesi bir doktor olarak çalıştı, ama oğlunun doğumundan sonra aile ve çocuk yetiştirme kendini adamış.

oğlan yetişkinlerin sorusuna yaramaz, ama yine de itaatkar büyüdü: "Büyüyünce sen olmak istiyorsun?" Cevap aynıydı - Bir baca temizliği. Ancak, o genç adam babasının izinden giderek, bir hayat inşa etmeye karar verdi, büyüdü, ikincisi şiddetle karşı çıkmıştı. Babam tam bir kitleye bir aktör kendim vermek, ilginç bir olacak kadar kabiliyetim yoktu korkuyordum.

1939 yılında Merkez de gençlik okuldan mezun Kızıl Ordu Tiyatrosu Alexei Popov - ve Sovyet Ordusu Tiyatrosu'nda yanına gitti, ağırlıklı olarak sanat yönetmeni babası oldu. Andrey Oldukça uzun dönem bölüm tek oynarken, sahnede gitti. Zamanla, onun yetenek güçlenerek çıkmayı ve yardımcı olamaz ama babasına aralarında değiştirildi profesyonel ilişkiyi fark edemedi. Sonunda, ilginç oğlunu emanet ve hatta ana rolü Andrew gurur oldu ve rolleri birbiri ardına izledi.

Andrey Alekseeviç Popov. Aile ve Tiyatro

Kızıl Ordu Tiyatrosu aktris Irina Makedon, mutlu ölümüne kadar yaşadı - Andrey gelecekteki eşi buluştu. Onun üzgün tek şey - çocukları yoktu ...

Gelecekte, o profesörü, sevdiği öğrencisine Vitaliya Maksimova yaptı ve oğlumu denilen olarak öğrencilere karşı o babacan tavır unvanı verildi öğretmen GITIS, olma.

Andrey Alekseeviç Popov - bu on yıl sonra liderlik pozisyonu A. L. Dunaev alındı ve sonra Ve 1960 yılında, Genel Siyasi Bölümü öncülüğünde ödün vermeden Andrei Popov babası, kendi başlarına sanat yönetmeni TSTSA istifa etti.

Shakespeare kahraman

Andrei Popov sevimli, muazzam büyüme, yakışıklı olmuş, SSCB Lyudmila Kasatkina, çekicilik, zeka Halk Sanatçısı göre, vardı. Benim "Elegy" Pavlovsk, içinde, Shakespeare'in "Hırçın Kız" in, onun çok sevgili ortağı oldu Andrey, oynadığı tiyatro, lazım ve beraberce Dreiser tarafından "Bir Amerikan Tragedy" üretiminde yer almış olduğu mutluydu o Turgenyev oynadı.

Onun performansı Petruchio dayanılmaz oldu. Amerikalı aktör Richard Burton Amerikan filminde aynı rolü üstlenen "Hırçın Kız" Andreem Popovym ile karşılaştırıldığında baktım yoktu. aktör imkansızdı çırpın, o bir Shakespeare kahramandı.

Ve Andrey Alekseevich Popov, bu makalede görebileceğiniz bir fotoğrafın hayatında, ben takdir çok çirkin konfor ve huzurlu bir ortam oldu. nazik mizah olsaydı, o yaşamak için yardımcı mizah bu anlamda olmadan var ve ona ve onu çevrili olanlar değil.

Bir aktör hayatında Çekler

Shakespeare'in karakterleri ek olarak, bu yakındı ve Çehov'un karakter. Yönetmen Leonid Heifetz bütün ekip büyük bir yazarın ev müze Melikhovo gitti filmiyle "Ionich" in Çehov kendisi oynamaya aktör davet etti. yönetmenle birlikte Anton Pavlovich makyajı Andrei Popov müzeye gittik. Tüm müze personeli aktör görmek koşarak geldi ve böylece müze yöneticisi ona müzenin önemli bir hibe etmişti o yazar ile benzerlik tarafından basılmıştır - Bir pince-nez ve kapağı Antona Pavlovicha Chehova.

Dokunmak şeyler büyük Rus yazarlarının birini Andrey oynayamadı. İçeride, her anında öldü ve Cech şeyler sham yerine istedi. yaptım, o sakinleşti ve zaten müstakil oynadı.

yönetim pozisyonlarda

"Taşları avuç içinde", "Brandenburg Kapısı", "Meçhul Asker" - Sovyet Ordusunun tiyatro yönetmeni olmak Andrey Alekseeviç Popov o kendi performanslarını koyar, tiyatro oyuncusu olarak sahneye çıkmaya devam. önemli yapımları yanı sıra, kişilermişiz müzikal komedi sahnelendi ve masal "Rinaldo savaşa gider" "Asker ve Havva."

Birçok yetenekli ve genç sinema yönetmenleri Andrei Popov onun tiyatroya davet etti. BV Erin D. V. Tunkel, M. M. Butkevich ve sonra Maria Knebel Sovyet Ordusunun tiyatroda oyun sahneler. Öğrenci Andrei Popov ve Maria Knebel - çarpıcı tiyatro ve film yönetmeni biri Leonid Heifetz oldu.

Rol İvana Groznogo

Bu Heifetz, öğrenci Andrei Alekseevich, 1966 yılında, Popov kral kendini oynamak zorunda performansı "Ivan Grozni", koymak için büyük bir istek vardı. Başlangıçta Andrey long zaman onun tipi olmadığını inanarak rol reddetti, ama sonunda kabul etti, hayatında iyi rollerden birini oynadı. Hatta tiyatrodan Alekseya Popova'nın ayrılmasından sonra onu takip rol İvana Groznogo, oynadığı ve oynadığı ...

Sonra içinde "Uncle Vanya" üretiminde Wynn, EPIKHODOV vardı "The Cherry Orchard". Bu tiyatro sadakatle 35 yıl yattıktan sonra Andrey Alekseeviç Popov çünkü tiyatronun askeri liderliği ile anlaşmazlıklar bırakmak zorunda.

Moskova Sanat Tiyatrosu Oleg Efremov

Bir süre sonra o Moskova Sanat Tiyatrosu Oleg Efremov karşılar ve hemen Galileo Bertolda Brehta oyununun "Galilei'nin Yaşamı" rolünü verir. Moskova Sanat Tiyatrosu aktör birçok yapımları, özellikle Çehov yer almıştır. Andrey verilmemiştir Sovyet Ordu Tiyatrosu gibi Ama popüler olmak.

Bir dönem Andrey Popov adadı , Stanislavsky Tiyatrosu oyunları ve tiyatro koymak öğrencileri gerçekten kısa bir süre için canlandı davet etti. Ama tek tek tiyatro duvarlarını ayrılan öğrencilerin, yakında Andrey oradan gitti zorladı.

aktör filmografi

Andrey Alekseeviç Popov sinemada çekildi, türün ilk 1930 yılında filme "büyük sıkıntı" eserini başladı, daha sonra, aradan sonra, "filmde " Yedinci Companion" in " Evi" filminde Logunov Adam Novikov oynanan böylece üzerine ateş "ve taming. Çehov'un hikaye film adaptasyonunda "İsveçli Match" aktör "Düello" Kuprin içinde Dyukovsky, Nazansky oynadı.

Sonuç

Nikita Mikhalkov filmi "Hayat I. I. Oblomova içinde Birkaç Gün" de kulu Nazar oynamaya ünlü aktör davet ve kel traş Andrei Alekseevich rolü için istedi. o Popov gidemedik için o Çehov'un karakterlerin tiyatroda oynamak için henüz vardı çünkü gidin. Sonra Nikita "ağır topçu" bağladım - o ve kel traş mürettebatın çeşitli üyeleri. Böyle selflessness gören Andrei Popov kabul etti.

bu büyük insana ve eski bir cimri olarak hatırlanacak aktör "Courtship Hussar," ancak bu bile böyle bir iğrenç karakterinin Birçok yüzünden oyun Andrei Popov sempati olduğunu.

Aktör Andrey Alekseevich Popov, kişisel yaşam ve başarılı bir şekilde geliştirmiştir yaratıcı yaşam, ölüm eşiğinde duran, bütün hayatım mutlu olduğunu ve o artık ölmek söyledi. O fiziksel ölümsüzlük ve manevi atıfta değildi. O hatırladı sevilen ve şimdiye kadar takdir edilmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.