Haber ve ToplumÜnlüler

Dubinskaya Svetlana: ilk eşi Grigory Leps bir biyografi

Bizim bugünkü kahraman ilk eşi Leps olduğunu - Svetlana Dubinskaya. aşklarının tarihini bilmek ister misiniz? Hiç şimdi ne kadın merak ettiniz mi? Gerekli tüm bilgiler makalesinde bulunabilir.

Svetlana Dubinskaya: ozgecmisi (kısa)

Soçi (Krasnodar bölgesi) 1962 doğumlu. O sıradan bir aileden geliyor. Okuldan sonra yerel müzik okuluna belgeleri ibraz. vokal bölümlerinde okuyan yetenekli kız.

Çok sevgi ve evlilik

müzik okulu Dubinskaya Svetlana duvarları parlak ve ilginç bir genç adam ile bir araya geldi. Tahmin ettiğiniz gibi, biz bahsediyoruz Gregory Lepsveridze (şarkıcının gerçek adı). Ona aynı yaşta, ama perküsyon bölümünde okudu.

Grisha güzel ve agresif ışığı kur: övgü ve öpücüklere yağmuruna parkta yürümek üzere davet ona çiçek, veren. Ve genç güzellik kalp eridi.

1982 yılında severler evlendiler. Her ikisi de 20 yaşında idi. para kazanmak için, Gregory onların boş zamanlarında restoranlarda seslendirdi. Genç çift ailesi Leps ait bir apartmanda yaşıyordu.

karmaşa

ışıkta ilk günden itibaren in-law bir ilişki yoktu. o alacak üzerine adam sürekli yerleştirilen talepler - bu o kadar temiz değil, orada köy değil.

Aralık 1984 yılında Dubinskaya Svetlana Inga seçildi kızı, kocası doğurdu. Bizim kahraman torunu doğum babasının kalbini yumuşatır düşünülmektedir. Ama bu olmadı.

kocasının babası ile başka altercation sırasında, ona eşyalarını topladı ve yaşındaki kızı onlar mutlu değildi hangi dairesinden çıktı. geri gelip sormak için Garibi, kocam bakmadı. Hızla verilen bir boşanma, kabul etti.

kızı eğitimi

Işık omuz tek annelerin yükü. Orada ailesi ile bebeği bırakarak zamanından önce doğum izninden çekilmek zorunda kaldı. Hiçbir nafaka şarkıcı Grigori Leps ödemek vermedi ve hediyeler kızı yaptı. Yakında yeni bir ailesi var. İkinci eşi Anna Shaplykova, ona üç çocuk veren - (. 2010 p) kızları (. 2002 p) Eve Nicole (. 2007 p), Ve oğul Ivan.

o 16 yaşında iken Inge Leps doğru Baba duygular uyandı var. O İngiltere'de iyi üniversitelerinden birinde yaptığı büyük kızı verdi. Bu ülkede, Inga neredeyse 10 yıl yaşadı. İlk başta, o babasından, ve bir ödeme iş bulmak yüksek öğretim diploması aldıktan sonra mali yardım aldı.

Inga uzun vokal olmuştur. Ve 2014 yılında, o oyunculuk eğitimi ABD'de gitti. büyük kızı Leps Rus ve Fransız yönetmenler birkaç filmlerde rol aldı. Ve birçoğunuz Video Diplo müzisyen görebiliyorum.

Aralık ayında Inge 32 yaşını. O Moskova'da geniş bir dairede yaşıyor. kız henüz evli değil. Çocuklar o değil. Bizim kahraman kızı endişe ediyor. Anne Inga bir kadının mutluluğu buldum ve hızla onun torunları verdi istiyor.

bu

Ya şimdi Dubinskaya Svetlana devreye girer? O Soçi restoranlardan birinde yönetici çalışır. erkekler hep onun dikkatini dikkat rağmen şarkıcı Grigoriem Lepsom kadından boşandıktan sonra artık evli. Işık durumda Kasırga romantizm. Ama kadının kızı üvey babası evine getirmek cesaret edemedi.

Sonuç olarak

Dubinskaya Svetlana - aydınlık ve maksatlı kadın. Hayatı ona kafa ile geçti testler, bir çok yüksek tutulan olmuştur. Onu mali refahını ve huzurunu diliyoruz!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.