SağlıkTıp

Nasırlarım lazer kaldırılması: yorumlar, etkileri, fotoğraf

Çok yürürken rahatsızlık neden olur: rahatsız ayakkabılar, yürümede anormallik, ıslak ayaklar veya düzensizlikler ayakkabı astarı. kabarcıklar ortaya - sonunda bu sorunların tamamı tek bir şey götürür. Mısırlar yürürken veya koşarken sırasında sadece rahatsızlık ve rahatsızlığı teslim edebilir, aynı zamanda kişiye kayda değer ağrıya neden. Tabii ki, çoğu durumda, Nasırlarım başlarına (nedenlerinin ortadan kaldırılması ile birlikte) kaybolur ve onların varlığını birkaç gün sonra birşey hatırlatıyor etmez. Ancak, y üksek durumda, bir kişinin mısırların doktor çıkarılmasını gerekebilir. Lazer en sık hasat edilir , kök nasır bunlardan kurtulmak çok zordur çünkü.

tür

Her kişi ayak ya da el nasır olabilir. Doğadaki her şey bu hastalığın dört tipi vardır:

 • Islak (su, yumuşak). uzun süreli mekanik sürtünme pabucunun ve deri sonra oluşum içinde sıvının olağanüstü birikimi ile kabarcıklar. Tipik olarak, kabarcıklar çabuk geçer ve özel tedavi gerektirmezler. enfekte olduğunda yürürken Ancak, bir kişinin ağrı ve rahatsızlık yaşayabilir.
 • Kuru. Katı mısır ya ayrı bir neoplazmayı meydana ya da ıslak bir sonucu olabilir. Kendi içinde sert kallus hastaya acı olmadığı dikkati çekiyor. Ancak, ayak katı tümörlerin sonraki aşamalarında kırıklar ve ağrı tetikleyebilir.

 • Mısırlar. Bu patoloji, geleneksel kuru oluşumları önemli ölçüde daha büyük bir kuru nasır, mısır çözünürlük ancak ile ilgilidir.
 • Rod. Tipik olarak, bu kabarcıklar interdijital boşluklar ve ayağın bütün yüzeyinin lokalize. bu yapıların bir özelliği kendini çubuk (kök) korpus eğitimini bırakarak deriye sadece küçük ortasında bir delik ile cilt yüzeyindeki yumru ve derin olmasıdır.

Ne lazer tedavi edecek?

tavsiye corns lazer çıkarılması kösele eğitimi çubuk veya acı veren sadece. Ağrı ve rahatsızlık sadece son derece gelişmiş vakalarla sahip bir hastada yürürken dikkat etmek önemlidir. Çubuk ayakları üzerinde nasır insanların araçlarını veya ponza taşı tedavi etmek çok zordur. Bu eğitimin kökü cildin derinliklerine gider. kuru nasır lazer çıkarılması bu patolojinin kurtulmanın tek yoludur. hızlı ve neredeyse acısız sağlıklı dokuyu etkilemeden tüm etkilenen bölgeyi kaldırabilir lazer radyasyonu doktorun yardımıyla.

Nasıl kaldırma işlemidir?

prosedürü başlamadan önce, doktor anormal cilt uyuşturmak için gereklidir. Lazer elektromanyetik dalgalar yayar özel bir cihazdır. Kirişlerin manyetik cihaz kolaylıkla kesip çıkarın hasar görmüş dokunun kabiliyetine sahip olan bir kiriş bulunmaktadır.

Nasırlarım lazer çıkarılması 2 şekilde gerçekleştirilir:

 • Patolojik alanları ve enfekte dokularda su buharlaştırma ile.
 • Nedeniyle koagülasyon ve kesme kısmı mekanik olarak çıkarılması için.

Lazer ışınları, antibakteriyel, anti-enflamatuar ve antiseptik özelliklere sahiptir. Prosedürün tamamı nasır birkaç dakika (2 ila 10) sürer kaldırmaktır. kuru cilt oluşumunun yerinde İşlem sonrası hafif bir girinti görünür. doktor çıkarılması (değerlendirme hasta bu yöntem tam anlamıyla ağrısız söylemek) kuru nasırlar lazer üreten sonra, bir antiseptik çözeltisi ile yara işler ve bir gazlı bandaj uygulamaktadır. hasta dikkatle sargının durumu ve bir antiseptik çözeltisi ile periodik olarak tedavi yara izlenmelidir. Doğru bakım ile yakın gelecekte yarayı gecikecektir ve mısırdan bitecek.

rehabilitasyon

ağrı ve kuru çıkarmadan nasır lazer uygulamak için en iyi hasta hızlı iyileşme kurtulmak için. işlemden önce ve sonra Fotoğraflar düzgün yapıldığında, hastalar komplikasyonlara ameliyat sonrası olaylar ortaya söylüyorlar. Ne rehabilitasyon sürecini olmalıdır?

 • Hasta işleme sitesinden kabuk kaldırmak olmamalıdır.
 • Yara tarak imkansızdır.
 • Hemen nasır çıkarılmasından sonra ayağının en iyi bakım hasta. Bir, koşmak çok yürümek gerekiyor ve aksi bunu peretruzhdaetsya etmez. En iyi seçenek yara en azından ilk birkaç gün, yatak istirahatı şifa içindir.
 • tam iyileşme yaralar kadar hasta yüzme havuzları, saunalar ve hamamlar gitmemeli.
 • Gelecekte Nasırlarım lazerin Tabii kaldırma (hasta referansları bu konuda konuşmak) normal bir hayat sürdürmek özgürdür. Ancak, hızlı yara iyileşmesi için antiseptik solüsyon ile o gazlı bez bandaj ile uygulanmalıdır. hasta için, o yaranın enfeksiyonu önlemek için çok önemlidir ve rehabilitasyon süreci başarıyla gerçekleştirildi.

Kimi başvurmalıdır?

Sonunda veda cilt nodüller kokar ve kurutulmuş nasır lazer kaldırılmasını davranış önce hasta dermatolog ziyaret etmelisiniz. teknikte uzman bir kişi, tam olarak hastayı muayene ve mısır çıkarılması lazer teneke kutunun üretilmesi olup olmadığını tespit edilir. Bazı vatandaşlar danışma için hastanelere gitmeye korkuyorlar. Bu gibi durumlarda, prosedürden önce, onlar pedikürcülük (ayak hastalıkları tedavi eder bir uzman) ile konuşmalısın.

prosedürün avantajları ve dezavantajları

insan vücudu üzerinde herhangi bir etkisi olumlu ve olumsuz yanları istisna ve kaldırma nasır lazer. öncesi ve lazer uygulamasından sonra Fotoğraflar kendileri için, ancak, prosedürün artıları ve eksileri üzerinde durmak gerektiğini konuşuyoruz.

lazer kaldırma avantajları:

 • Yara enfeksiyonu tamamen işlem sırasında ortadan kaldırılır.
 • yara iyileşmesi, prosedürün daha hızlıdır böylece Lazer tamamen tüm patojenleri ve bakterileri yok eder.
 • lazer maruz kalma süresi 10 dakikayı aşmaz.
 • Çalışma sırasında kan ve ağrı olmaması.
 • Bir uzmana tek ziyaret için etkilenen bölgelerden Komple kurtuluş.
 • Lazer cilt pozlama değil sonra iz kalır. Bu izleri, yara izleri ve diğer cilt lekelerini oluşturmuyor operasyonun yerine Nasırlarım lazer kaldırdığınızda dikkati çekiyor.

prosedürleri dezavantajları:

 • Lazer maruziyet yüksek maliyet.
 • Bazı hastalarda Kontrendikasyonlar.

Kim istemez ki?

 • bebek emzirirsin Hamile kadınlar ve genç anneler.
 • genel keyifsizlik ile, ve bağışıklık azalmıştır.
 • diabetes mellitus muzdarip hastalar.
 • kanserden muzdarip insanlar.
 • mısır herpes muzdarip.

Nasırlarım lazer kaldırılması: yorumlar, sonuçları, sonuçlar

nasır ve nasır ortaya çıkması önemli ölçüde herkesin hayatını düşürebilir. Genellikle derinin kalınlaşması kendilerini ve onların sahibi onları tedavi etmez. Ancak, bazı durumlarda tedavi olmadan sadece yapamaz. Sayısız yorum nasır kaldırmak için bir lazer kullanımı bu beladan kurtulmak için bir ağrısız ve güvenli bir yol olduğunu göstermektedir. Lazer çıkarılmasından sonra tüm rahatsızlık ve ağrı genellikle 14 gün içinde yapılır. Bu durumda, cilt eser nasır kalır değil.

Çubuk deride derin gider çünkü her durumda hasta kendi kendine ilaç tavsiye edilmez unutulmamalıdır. Oldukça zor bir yardım bir uzmana danışmak en iyisidir, böylece çekirdek kuru nasır kurtulmak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.