Haber ve ToplumÜnlüler

Lauren Faust: hayatı ve filmlerinin seviyorum

Lauren'in Faust hakkında ne biliyoruz? Bu kadın iyi bilinen ve kesinlikle yetenekli animatör olduğunu. Ama sorun animasyon projeleri veya olmasıdır çocuklar için seri Kaleci çok sayıda nadiren popülerdir. Buna ek olarak, bu projeler sinemalarda görmek asla.

Bu nedenle, modern sinemada animatörler rolü genellikle gözardı edilir ve hatta aşağı oynadı. Yani irade be ilginç okuma ilginç bir makale hakkındaki bu kadın. Resimler Lauren Faust bu makalede dikkatinize sunulmuştur.

özgeçmiş

Lauren Faust Annapolis, Maryland Temmuz 25, 1974 doğdu. O, animasyon ilgi gösterdi sinema alanında çalışmak istediğini, bu yüzden Kaliforniya Sanat Enstitüsü'nden mezun oldu. Mezun olduktan sonra o pratikte öğrenecek çok onun değerli bir deneyim verdi ve izin birkaç küçük projeler vardı.

Özellikle, 1997 yılında "Cats Do not Dance", Lauren adlı bir animatör animasyon film oldu. Bu film onun önünde maceralarını bir sürü için bekleyen böylece Hollywood'u fethetmeye karar Kote Denni, anlatıyor.

uzun metrajlı film üzerinde çalışmaya ek olarak, Faust da, televizyonda kendini çalıştı yapımcı ve yönetmenliğini üstlendi. Şu anda onun birçok ilginç projeler nedeniyle, kabul edilmiştir. Ama bütün bu daha detaylı olarak aşağıda açıklanmaktadır.

Lauren Faust: filmler

1998 yılında, Faust başlıklı animasyonlu hikaye bir animatör olarak çalıştı "Sihirli Kılıç:. Camelot'un arayışında" Hikaye aynı Excalibur'u bulmak istedi cesur bir kadın kahramanın anlatılıyor.

1999 yılında yayımlanan çok popüler oldu "Demir Dev,". Bu fantastik bir proje gezegenimizin geldi büyük bir robot anlattı boyadı. tehditkar bir görünüm rağmen, Dev iyi huylu idi. kendisini tehdit hissettiğinde Sadece o refleksle kendini savunmak olabilir. Ve özellikle savaş histeri fonunda, ciddi bir sorun olabilir.

televizyonda ilk çalışması

1998 yılında "Powerpuff Girls" seçildi ilk sezonu ilginç bir proje geliyor. Üzerinde çalıştığı ekibi tarafından Lauren Faust birkaç yıl sonra katıldı. Onun başlattığı işbirliği içinde 2001 ile HAS hareket gibi bir yönetmen bireysel bölüm yazdığı senaryo ve bir sanatçı.

Bu büyüleyici serisi benzersiz süper güçlerin var üç kız, anlatıyor. Townsville, canlı kahraman ilçesinde meydana gelen olaylar. kötü adamlar, yerel suçlular ve her türlü antagonistleri saldırısından kızın memleketi korumak için projenin tüm mevsimlerde.

animasyonlu TV dizisi üzerinde çalışmaları sırasında Faust değerli bir deneyim kazanmış ve gerçek bir profesyonel hale gelmiştir.

dizi "Arkadaşlarına Foster'ın Ev"

2004 yılında, Faust Loren adlı bir proje üzerinde çalışıyor takımı, katılır "bir arkadaşının evinde için Foster." Bu dizi almasından çok popülerlik, öyleydi yayın için bitti 5 yıl. Toplamda 6 sezondur ayrıldı 78 bölüm.

Konuklar ve arkadaşları her türlü barınak düzenlenmiş Madam Foster, dizi anlatıcı olarak. Bir zamanlar çocukların icat fantastik karakterler ve icat kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Ama hepimiz değil, sadece kurgusal karakterleri büyürler. Yana arkadaşları tarafından icat ve Madam Foster evine olsun.

Bu proje aynı zamanda "Powerpuff Girls" üzerinde çalıştı tanınmış animatör Kreyg Makkraken, üretti.

dizi üzerinde iş "Dostluk - bu bir mucize"

Projenin en önemli eserlerinden biri şimdi popülerliğe bir yeri vardır kadının, geliştirilmesidir. Bu dizileri hakkındadır "Dostluk - bu bir mucize." Lauren Faust sadece fayda gitti bu projede yeni bir çok şey getirdi. İzleyiciler kendiniz görün başardık.

Böyle oldu. 2010 yılında, zaten diğer popüler animasyon projeleri üzerinde yaptığı çalışmalarla bilinen Faust, onun yeni gösterisi temelinde oluşturmak için kukla Galaxy Kız kendi markasını satmak istedi. o mallarını gerçekleştirmek mümkün değildi çünkü Ama bu sadece Lauren hayal kırıklığına uğradım oluyor. Channel'da Hasbro kız birkaç yeni projelerin My Little Pony bakmak istedi.

Bu tür projelerin çoğunluğu ilkel inanıyordu çünkü Lauren Faust ilk başta önyargı ile onu tedavi böylece, kızlar için tipik bir gösteri. Ama Faust kavramını değiştirmek ve yeni bir sürü yapmaya karar verdi. onlar kitleye daha yakın olacak şekilde O, karakterler yaşam ve gerçekçi bir gösteri yaptı.

Faust kızlar çok basit değildir, bu çatışmaların, birlikte hikayeleri seviyorum savundu; kızlar şaşırtmak için o kadar kolay değildir. " Yani Lauren hikaye tazeliğini ve cesur yenilikçi fikirler farklılık yapmak zor çalıştı.

Buna ek olarak, Faust gerçeğine karşı olduğunu güzellik kraliçesi bir seçim olarak orduya aynı güzel küçük kızlar veya tüm benzeri kızlık serisinin kahramanları. Karakterler projede yansıtılan, onların zayıf ve güçlü yönlerini olmalı "Dostluk -. Bu bir mucize"

Serinin başarısı

Bu heyecan verici bir proje Equestria denilen hayali ve büyülü ülke hakkındadır. Temelde midilli yaşadığı, ancak makul inek, bufalo ve diğer Manticore'dan dahil diğer büyülü varlıklar vardır.

başını çalışma odasına gitti bir midilli - Ana kahraman Alacakaranlık Sparkle olduğunu. Hepsi Prenses Celestia gerçek dostluk hakkında daha fazla bilgi için onun gözbebeği atama verir gerçeği ile başlar. hiç arkadaşı Parıltı gerçeği, o kitaplarla vakit geçiriyor.

Lauren Faust sahiptir getirdi çok ilginç, böylece ilk sezon gibi sadece kızlar, aynı zamanda farklı bir kitleye arasında kime gelen gençler ve hatta yetişkinler seyirci. Maceracı ruhu ve derinlik hikaye övgü aldı ama Faust İlk sezon sonunda sonra o projeyi ayrılacağını söyledi.

Adının kredi görünmüyor - İkinci projede, sadece bir danışman ve üçüncü olarak yer aldı.

Kişisel yaşam

Bilindiği küçük özel yaşamı, Faust, hakkında, Magazin saldırının kurbanı haline olmaz. Lauren aynı alanda çalışan Craig McCracken, evli. "Superkroshek" üçüncü safhasında birlikte çalışırken Onlar bir araya geldi. Sonra işbirliğini sürdürdü ve şu projelerde çalıştı, biz "fantezi dünyasından arkadaşları için Foster'ın Ev." Bahsediyoruz

sonuç

kimin biyografi incelememiz konusu oldu Lauren Faust, "Emmy" verildi çalışmasının tanıma aldı. Bu 2008 yılında oldu. özlü onun profesyonellik konuşuyor Toplam Faust dört kez aday gösterildi.

O taze fikirler bir yeri vardır, aktif olmaya devam ediyor, bu yüzden yakında tekrar bunu duymak eminiz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.