Gıda ve içecekYemek tarifleri

Adım adım hızlı pişirme tarifleri

Hızlı pişirme bilmeli Tarifler. Sonuçta, kimse beklenmeyen konukların gelişi muaf olduğunu. Tabii ki, bu durumda, her zaman mağazaya gidebilir ve orada bazı hamur işleri satın. bunu kendiniz pişirin Ama eğer daha iyi olacaktır.

Hızlı Pişirme: Yemek Tarifleri yemeklerin fotoğrafları ile

Çok sık lezzetli hamur işlerinin hazırlanması için kullanılan mükemmel yarı mamul ürün - puf böreği. Böyle bir çerçeve çabuk çözüldü ve fırında. Bunu görmek için, teklif lezzetli tarifi puf düşünün. Onlar için şunlar gerekir:

 • puf böreği (maya olmadan alınmalıdır) - 1 paket;
 • toz haline getirilmiş şeker - takdir kullanımı;
 • Yumuşak muz - 2 adet;.
 • un elenmiş - toz halinde serpme için,
 • Sert peynir - yaklaşık '80

oluşturma süreci

Tarifler Hızlı pişirme çok farklı ürünlerin kullanılmasını gerektirebilir. peynir ve muz: ponponları için iki farklı garnitürler kullanmaya karar verdi. Bunlar ayrı ayrı hazırlanmalıdır. Meyve iyice yıkandı, kurutuldu ve soyulur. Daha sonra kalın 6-7 milimetre daireler halinde kesilir. peynir gelince, o sadece dilimleri doğranmış.

mağazadan satın puf böreği, tamamen çözülmüş sonra, un serpilir ve bir tarafı boyunca yuvarlandı. Daha sonra elmas çıkan katman muz ve sert peynir, çok zaschipyvayut doldurulması dışında bırakmaya kesip yağlanmış fırın tepsisine yerleştirilir.

tabloya pişirme süreci ve besleme

Ne kadar hızlı pişirmeye hazırlamak için? Tarifler (fotoğraflarla bizim makalede bulabilirsiniz) fırının kullanılması tavsiye edilir. 200 ° C'ye ısıtıldı ve daha sonra, daha önce yarı bitmiş ürünler meydana yerleştirilir. 35 dakika kadar pişirin. Aynı puf anlamlı boyutta artırmalıdır anda, gür ve kahrolası hale gelir.

ısıl işlem muz ve bireysel plakalar üzerinde sert peynir yayılması ile ürün ve hafif soğutulmuş sonra. Ardından pudra şekeri ile meyve tutam tatlı puf. Tabloya tür ürünlerin tatlı çay veya diğer içecekleri bir fincan ile servis edilir.

Lezzetli Pişirme: Yemek Tarifleri

Hızla hazırlamak poğaça oldukça gerçek. Bu yalnızca gerekli malzemeleri stok ve kesinlikle tüm reçete uymak gerektirir.

Yani, hızlı, basit tarifler pişirmeyi gerektirir:

 • kalori mayonez - 2 büyük kaşık;
 • kalın krem - 200 g;
 • Ham yumurta - 3 adet;.
 • sönmüş soda - yarım tatlı kaşığı;
 • konserve somon - 2 kutu;
 • elenmiş un - 6 büyük kaşık.

hamur hazırlama

Yukarıda sözü edildiği gibi, hızlı bir pişirme tarifleri tamamen farklı ürünlerin kullanımını da içerebilir. Makalenin Bu bölümde lezzetli bir yemek pişirmeyi hakkında size karar verdik balık pasta.

Öncelikle hamur yoğurmak gerekiyor. Bu amaçla, çatal yardımıyla yumurta fırçalamak ve sonra yüksek kalorili mayonez, ekşi krema ve kalın ekleyebilirsiniz sulu soda. Tüm malzemeler iyice karıştırılır. Daha sonra yavaş yavaş elenmiş un dökün. Bu işlemlerin sonucunda oldukça viskoz hamur vardır.

doldurma hazırlayın

Bu pasta için Dolum, herhangi kullanabilirsiniz. Biz konserve pembe somon kullanmaya karar verdi. Bu ayrı bir kaseye yayılmış ve bir çatalla ezin. Bu küçük parçalar halinde değil duygusal kitle balık ve pembe somon üretir.

oluşturma süreci

fırın (tarifleri Bu makalede sunulan) hızla hamur işleri nasıl hazırlanıyor Hakkında, biz biraz daha açıklayacaktır. Şimdi balık pasta şekillendirmek konusunda anlatmak istiyorum. Bunu yapmak için, derin bir şeklinde (olabilir geleneksel pan) ve biraz yağ ile yağlanır. Daha sonra hamur, iki eşit parçaya bölünür. Bunlardan biri yemeklerin dökülmüş. konserve somon kaplamalı parçaları ise geri kalan üst hamur üzerine dökülmüştür.

pişirme işlemi

Balık kek oluşumu sonrasında hemen fırına gönderilir. 200 derece arasındaki bir sıcaklıkta, ürün, 60-65 dakika süre ile fırınlanır. Bu süre zarfında, vurucu tamamen kavramak yumuşak, gür ve al yanaklı haline gelmelidir.

Nasıl tabloya uygulamak?

konserve pembe somon ile bir pasta pişirmek için, fırından çıkarılır ve doğrudan tavada hafifçe soğumaya bırakılır. Ürün daha sonra dikkatlice dilimler halinde kesilmiş ve plakaları dışarı atılır. Tabloya tatlı çay ve salça ile pasta sundu. Çok ihale, sulu ve kokulu çıkıyor unutulmamalıdır. Bu incelik deneyin sonra, tekrar ve tekrar yapacağız. Bu arada, yerine konserve pembe somon olarak, bu kek pişmiş ve edilebilmektedir taze balık (örneğin somon), kıyma, tavuk nuggets ve hatta lahana kızarmış.

özetlemek gerekirse

Gördüğünüz gibi, gerçekten hızlı pasta çok kolay ve kısa sürede pişirilir. tabak ve diğer yemekler yapabilirsiniz beklenmedik misafirler için balık pasta ek olarak (bisküvi, peynir vb bisküvi, kek, kekler ve.).

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.