SağlıkMüstahzarlar

Tantum Verde Sprey

Sprey "Tantum Verde" topikal kullanım için bir non-steroid anti-inflamatuar ilaçlara karşılık gelmektedir. Aktif bileşen, - benzidamin hidroklorür türetilmiş indozolov. inflamasyon ve uyuşmuş azaltmak için topikal uygulama. Bu özellikler, prostaglandin sentezi ve hücre membranlarının sabitleme bastırılması kaynaklanmaktadır. iltihaplı dokularda birikmesi mukus yoluyla iyi bir emilime sayesinde gerçekleştirilir. Atılım idrar ve dışkı oluşur.

Yardımcı maddeler: mentol tat, polisorbat 20, etanol, metil parahidroksibenzoat, gliserol, saflaştırılmış su, sakarin, sodyum hidrojen karbonat.

İlaç aynı zamanda durulama için emme ve çözelti için tablet şeklinde üretilir.

ağız ve boğazda iltihaplı durumlar, bulaşıcı hastalıkların tedavisinde özel olarak belirtilecektir "Tantum verde" spreyi. Böyle hastalıklar arasında özellikle şunlardır: glossitis, stomatit, diş eti iltihabı, boğaz ağrısı, gırtlak, bademcik iltihabı, farenjit, periodontit. (Tonsillektomi sonrası da dahil olmak üzere, Kullanılmış ilaç ve extirpation veya diş tedavisi, travmalar sonrası tükürük bezlerinde kalkülöz inflamasyon, cerrahi müdahaleler mandibula kırığı). Kombinasyon tedavisinde "Tantum verde" püskürtme ağız boşluğunda kandidiyazis tedavisinde kullanılabilir.

Doz püskürtücü presleme biridir. Yetişkin ilaç dört ila sekiz doz veya her üç saatte bir buçuk reçete. dört doz için - altı ile on iki yıla kadar hastalar için. dozdan itibaren her dört kilogram ağırlığı hesaplanmış altı yaşından küçük çocuklar için "Tantum Verde", bu dörtten fazla olmamalıdır toplam doz.

Pastil bir seferde etkinlik üç günde dört kez reçete.

Topikal için bir çözeltisi (durulama veya analjezi), bir çorba kaşığı (15 mi) kullanılarak bir uygulama, her altı ya da üç saat. İlacın Bu form Besleme için tasarlanmamıştır.

İlacın kullanımı ağızda kuruluk, batma ve uyuşturucu hissine yol açabilir. Olasılık ve deri döküntüleri şeklinde, hem de uykusuzluk alerjik reaksiyonları.

"Tantum Verde" Sprey ilacın bileşenlerine aşırı duyarlılık durumunda kontrendikedir. Tabletler fenilketonüri muzdarip hastalar için tavsiye edilmez. Çözelti oniki yıla kadar çocuklara topikal uygulanan uygulamak değildir.

Hamilelik ve emzirme döneminde ilaç kullanmasına izin. Atama okumalarına göre yapılır.

Klinik pratikte sprey Aşırı doz vakaları tarif edilmez.

Mevcut ilaç flakon (PE) - 176 doz (otuz mililitre) her biri. dağıtıcı ve pompa dahildir. berrak yeşil solüsyon nane belirli bir kokusu vardır.

"Tantum Verde" Sprey yeterince sık pediatri uygulanmaktadır. Bununla birlikte, talimatları on iki yaşın altındaki hastalarda uygulama sınırlama verilmiştir. Kullanım koşullarında yaş kullanım için belirtilen dozajlardır.

Uygulamada görüldüğü gibi, sprey üç yıldan sadece hastaların tedavisinde oldukça etkilidir, ancak yenidoğan. Çocuk doktoru tahminleriyle randevu uygunluğu.

İlaç KBB pratiğinde, aynı zamanda dişçilik sadece kullanılır. Çoğu ebeveyn ilaçlarla ilgili olumlu.

Üreticiler ve pek çok uzman "Tantum Verde" her türlü en uygun olarak bir sprey tavsiye ederiz. bir yaşın altındaki bebekler yanak veya emziği serpin daha iyidir, hassas boğaz sulamak için tavsiye edilmez.

İlaç doğrudan ışık ve çocuklardan korumalı oda sıcaklığı koşulları altında depolanmak üzere tavsiye edilir. İlaç dört yıl en fazla geçmektedir. Bu süre sonunda ilaç kullanılmaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.