TeknolojininCep telefonları

Smartphone Highscreen Winjoy: özellikleri, konumu, yorumlar

Okuyucu, bu makalenin sonunda adlandırılır yorum bunlardan Highscreen Winjoy, gerçekten ucuz bir akıllı telefon çalışan Windows Phone işletim sistemi ailesi gibisi yoktur. Cihaz, geleneksel olarak ekonomi sınıfı ifade edilmiştir. Önceden yüklenmiş işletim sistemi "Android" temelinde faaliyet rakiplerinin, arka planı, birim iyi bir şekilde göze çarpıyor. Ana avantaj, burada, tabii ki, dört çekirdekli bir işlemci durumu oldu. Akıllı telefon fiyatının zamanda bu kadar çok insan hemen soru Windows Phone işletim sistemi bu fiyata makineye alışık var nasıl ortaya çıktı, 60 $ emirdi. yakalamak nedir? Belki de bu biz hala konuşmak ve Highscreen Winjoy yaratılması için önkoşullar ile başlar, yorum anında tüm forumlarda yayıldı.

Oluşturma ve konumlandırma

Tabii ki her amiral gemisi akıllı ilerleme ivmesini kaybetmeye başladığını açık hale gelmiştir. Sadece sensörler cep telefonları gömülü olduğu değil mobil cihazların geliştiriciler excel sadece şöyle! Çoğu zaman, birçok gadget'lar yararsız işlevleri yerine yararsız cips bütün bir liste ile donatılmıştır. Aynı zamanda bütçe cep arasında çok sert bir rekabet var. Bu savaş çeşit çıkıyor. Şu ana kadar tuhaf bir yarışta lider pozisyonu Çinli marka aittir.

Nasıl ve neden?

Çin düşük kaliteli bileşenler benimsediler. cihazların Bu aile, bazı cihazlar MediaTek ve Spreadtrum. Ayrıca birçok Çinli telefonları önceden yüklenmiş işletim sistemi "Android" sürümü 4.2 (veya 4.4) ile piyasaya girer. şans faktörü ile oynadığı Önemli rolü. Böyle bir cihazın alıcı şanslı iseniz, para kesinlikle saçma miktarı için o uzun yıllar kullanabileceğiniz cihaz, alacaksınız ve çok, çok memnun olacaktır. Genellikle bu akıllı telefonlar onların yaşam etkileyici olduğu için "ölümsüz" olarak adlandırılır ve (şiddetleri göre izin verilebilir aralıkta) mekanik ve termal doğanın tehdit, cihaz basitçe göz ardı eder.

Neden "Hayskrin" Diğer işletim sistemlerini kullanıyor?

Artık Windows Phone işletim sistemini çalıştıran cihazların satışlarındaki artışa farkedilir eğilim haline gelmiştir. Daha fazla insan düşük teknoloji telefonlarda kullanıcıların ilgi gösterdiği, bir karar akıllı telefonlar lehinedir verir. Eh, ne? Pratik, çekici ve genellikle iyi doldurma cihazı ile donatılmış. Eğer mutluluk için başka ne gerekiyor? Ayrıca, hatta demir potansiyel bir kurulum kapsamı ciddi sınırlı durumlarda, Microsoft'un çok iyi bir multimedya cihazı oluşturmak başardı. Bir örnek, sadece iki "Lyumii" gibi: 520 ve 620. Bu yüzden Çinli markalar yavaş yavaş Finliler lehine konumlarını vazgeçmek olduğunu oldu. Rus marka kırdı oynadı ve lider pozisyona kadar Çinliler basın daha böylece kendi aygıt çalıştıran Windows Phone tahliyesine karar verdi. Tabii ki, bir şey şirket başardı. Ama sikke hep bu durumda eşsiz zaferden bahsetmek için çok net bir şekilde gerekli değildir, iki tarafı vardır. Ne bir WP üzerinde akıllı telefondan satış başında olan yaklaşık dört bin olarak gerçekleşti değeri bekleyebiliriz?

Highscreen Winjoy: Özellikler

gemide cihazı Windows Phone sürümü 8.1 yüklü işletim sistemi. Ekran dört inç eşit bir çapraz yer alır. inç başına 233 - Bu nedenle çözünürlüğü 800 x 480 piksel, yoğunluğudur. Matris ekran iyi renk sağlar TFT teknolojisine kurdu. Donanım işlemci Qualcomm aslanağzı (model 200) ile temsil edilir. dört temel yonga çalışması, saat frekansı 1.2 GHz olduğu. 512 megabayt - grafik işlemci sadece yerleşik Adreno 302 RAM miktarı değildir. Flash bellek 4 GB miktarda sağlanır.

Bu miktarını artırmak için, harici bir MicroSD biçim belleği kullanabilirsiniz. Onun için, akıllı telefon özel bir yuvası vardır. , Diyebiliriz haberleşme modüllerinin kümesi standarttır. üçüncü nesil hücresel ağları destekleyen Sunan, modül Wi-Fi (b, g aralıklarında çalışır ve n) "Bluetooth" sürüm 4.0. uydu sistemleri GPS ve GLONASS kullanımına dayalı Navigasyon yetenekleri. Çözünürlük ana kamera 5 megapiksel olduğunu. Bu otomatik odaklama ile donatılmış olup 480 piksel 864 olarak video çekebiliyor. Ön etkileyici değildir. Sadece 0.3 megapiksel bunu izin verin.

Çıkarılabilir tip akü, o saatte 1700 miliamper eşit kapasite için tasarlanmıştır. Üç boyutlu cihaz, aşağıdaki boyutları: 122 (yüksekliği), 83 (geniş) ve 10 (kalın) mm. Böylece akıllı kütle 105 gramı aşmaz. Sağlanan Highscreen Winjoy, fiyat hangi zamanda ve kablolu stereo kulaklık (kişisel bilgisayar veya dizüstü bilgisayar ile şarj ve senkronizasyon modeli için faydalıdır) cihazı kendisi şarj ünitesi, kablo MicroUSB standardını dahil 4000 ruble olarak gerçekleşti.

dizayn

Fin cep telefonu üreticisi (ve Nokia'nın bahsediyoruz) piyasaya yaptığı cihazın çıkıp parlak renkler, bize zevk için kullandı. Rus geliştirici temkinli hareket etmek ve bir kerede ve tüm bu plan içine almak için denemeye karar verdi. Evet, bu oldukça mümkündür. Pazarlanan akıllı telefonlar, özellikleri dört renkte, daha önce gösterilmiştir Highscreen Winjoy. Bu klasik bir siyah-beyaz hem de mavi ve kırmızı. Geçen bütçe cep telefonu gerçekten mantıklı uymuyor rağmen, pratikte, çok farklı sonuçlar görüyoruz. Ekran, bir çevre içinde açılmış kare kalınlığı izin verilen aralığı içinde olduğunu belirtmek gerekir.

Yapım malzemeleri

Belki de bu modele en uygun kelime "minyatür" olacaktır. Güney Koreli geliştirici yaratılması yapamadan onunla rekabet edebilmek için - "Samsung Galaxy S". Peki, ilk dernek şekilde bağlantılı nispeten gelişmiş modeller arasında "iPhone 5TS." Her şeyi malzemelerin imalatında olması mümkündür. plastik - Onlar iki cihazın benzer var. Ama alarak telefon Highscreen Winjoy elinde, bir anında bu bütçe sınıfına ait bir cihaz olduğunu anlayabiliriz. Ne yazık ki, plastik sadece bağırsaklar, ne denir bir model sağlar. Eğer arka kapakta bakarsak, ilk şey bu mat malzeme olduğunu düşünebiliriz. Ama ne yazık ki o ve ortak sözde "yumuşak tachem" hiçbir şey arasında. Smartphone Highscreen Winjoy daha kaygan onun alternatiflerinin yaptı. Bu gibi malzeme fareler bütçe segmentinde görülebilir.

Kullanım kolaylığı

Malzemelerin kalitesi en üst seviyede olmadığı gerçeğine rağmen, akıllı telefon, güvenilir ve dayanıklıdır. durum modelinin en aktif kullanımda ise kötüye gidebileceğini. Bu durumda, işlemci telefonun yüzeyi boyunca ısıyı dağıtarak, ısınmaya başlar. kovboyları taklit eğer Ve sonra, hızına kılıfından tabancasını çeken cihaz düşmesi sıradan olabilir. mekanik yüke dayanacak Ve eğer ne olacak - tahmin etmek imkansızdır.

kaliteyi inşa

İşte bu parametrede hiçbir şikayet ve olmamalıdır. Highscreen Winjoy, firmware oldukça niteliksel yapılan Rus geliştirici resmi internet sitesinde mevcuttur. vücudun üstünde zorlukla tuşları. Bunlar hacminin unsurlarıdır ve ve güç kapatmak. ekonomi sınıfında mobil cihazlar genellikle tepki muzdarip. Ama incelenen bugün modeliyle durumunda bunlar fark edilmez.

dokunma öğeleri

Onlar yumuşak Beyaz aydınlatmalı donatılmıştır. Dokunmatik doğru ve hızlı.

yuvaları

Birim iki SIM kartlar için yuvaya sahiptir. Onları kullanmak için, standart microSIM üzerinde önceden onları tedavi gerekir. Bu modelin avantajı, SIM kartlar herhangi biri için üçüncü nesil hücresel ağlarda çalışma modunu ayarlamak için izin vermesidir. Harici depolama MicroUSB biçimi için Yuvası yedek bir "sıcak" modunda mümkün şekildedir.

Özet ve yorumlar

Şimdiye kadar, Rus geliştiriciler tamamen Windows Phone işletim sistemini çalıştıran cihazların ana tedarikçisi üstesinden mümkün değildir. Bu, elbette, Microsoft'ta geliyor. Ancak, bu alanda şirketin "Hayskrin" bazı gelişmeler zaten var. En yakın rakibi biz "Lyumiya 530" anket modelidir. Bir ücret karşılığında sadece iki yüz ruble tarafından farklıdır. Ancak elinde modelimizi alarak ve içine bakarak, biz üretici ellerinden her konuda kaydedilmiş dikkat edin.

Onun varolmayan içinde ön kamera. Bu nedenle, görüntülü aramalar yapmak mümkün değildir. Orada bir ana kamera, ama o telefon kullanıcılarına yüksek kaliteli resimler memnun etmez. şey yeterince iyi çözünürlük (5 megapiksel), bu konuyla ilgili otomatik odaklama ile donatılmamış olmasıdır. Bir dilin ürettiği çağrı kaliteli görüntüler açılmıyor nedeni budur. "Vinge" (uluslararası mobil arenada Highscreen Winjoy Siyah üzerine en çok satan varyasyonu) 530 "Lyumii" ve enerji tasarruflu seçenek kaybeder. Evet, batarya özellikle güçlü değildir. Ama "Lyumii" doğru güç tasarrufu ayarlarını reçete var ve o memnun ediyor.

Ama ne dikkat edilmelidir: Rus şirketi tarafından geliştirilen cihaz, başlangıçta kendisinden önce kuruldu görev ile başa. Cihaz Windows Phone işletim sistemini çalıştıran her akıllı telefon için kullanılabilir hale getirilmiştir. Bu durumda, cihaz gerçekten ahenkli çağrılabilir. Dört çekirdekli işlemci sayesinde çok sayı modeli kullanmak sağlar üçüncü nesil ağlarda çalışma destekler ve üretim kalitesi kabul edilebilir düzeydedir.

Yani bu model üzerinde müşteri görüşlerine dayanarak ne varılabilir? Onlar güzel bir tasarımı hala orijinal olmayan damgasını vurmasına karşın edildikten sonra daha fazla. Nispeten güçlü donanım doldurma, ana odanın iyi modülün olumlu yönleri arasında.

eksikliklerin listesi biraz fazla olabilir. Renkler iyi düzeyde olmasına rağmen, görüntüleme açıları gördükleri ne istiyorsunuz hala değiller. Bağımsız çalışma şebeke veya harici batarya erişimi olmayan insanları memnun değil. Üye eksikliği ve kalitesiz hoparlör anılacaktır. Bütün bu dayanarak, tüm avantajları için, telefonun yeteneği onun maliyeti ile sınırlı olduğunu söyleyebiliriz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.