GüzellikBakım ürünleri

Wella'dan "Renkli Dokunmatik": hepimiz hak ediyor

Bu an kaçınılmaz olarak lüks ve büyüleyici saçların her sahibinin hayatında ortaya çıkacaktır: Saçın daha önce olduğu gibi o kadar çekici olmadığını, yeni bir solüsyona gereksinim duyduğunu düşünüyoruz. Bu çözüm, saçın renklendirilmesidir ve daha sonra profesyoneller kavga eder: Tamamen yumuşak yöntemlerle "Renkli Dokunmatik" (iyi kurulmuş üretici Wella'dan) boya, görünümümüzü değiştirirken, saçın yapısını asgari düzeyde etkilemektedir.

Varoluşunun 130 yılı boyunca Wella, ilk önce bir saç boyası kremi icat eden ve uygulayan uzmanları olsa bile, kendisi için bir görüntü yaratmayı başarmıştır. 1950'de "Koleston" hattı piyasayı havaya uçurdu ve gerçek bir devrim yaptı.

Bazıları, reklam tavsiyeleri ve moda salonlarında stilistlerin ısrarlı uyarılarından şüphe ediyorlar: Bu şekilde ilan edilirse, ürünün farklı şekilde satılmadığı anlamına gelir. Hemen rezervasyon yaptırın: "Renkli Dokunuş" - her sezon yenilenen, tüketicilerin dikkatini çeken, pazardaki birkaç başarılı yenilikten biri.

Ana palet "Renkli Dokunma"

"Renkli Dokunuş" saçlarına yumuşakça bir balsam olarak uygulandı ve ipeksi ve zengin tonlarını birkaç kere süpürdükten sonra bile vererek uyguladı - saçlarını neden ve sebepsiz yıkamayı seviyoruz!

Paleti çeşitli serilere bölünmüş olan "Renkli Dokunma" boya, yaklaşık 70 popüler renk tonunu içerir. Elbette, her sezonda yeniden adlandırılabilir, değiştirilebilir, ancak yeni bir temel oluşturmazsınız.

Bu boya, başkalarından ayıran en önemli özellik, uygun olmayan bir gölge tonunu değişik nedenlerle düzeltmek amacıyla daha önce dizilmiş halatların üzerindeki etkidir. Bazen iyileştirme işlemi sırasında saçın hafifletilmesi, istenmeyen sarı veya yeşilimsi bir renk verir. Soğuk renkler "Renkli Dokunuş", kıllar ve parlaklık verir ve balmumu bileşenleri içeriği sayesinde elastikiyet yardıma gelir. Kötü saçlara sahip boyanın yanı sıra kimyasal olarak kıvrılmış saçlarla da uğraşmazsınız.

Uzmanlar saç boyasının ortalama 24 yıkamaya devam ettiğini, yani bir ay boyunca baş ile yeterince olması gerektiğini tahmin etti. Hemen sakin olun: eşit bir şekilde yıkanır, ancak yağsız olarak ilave balmumu uygulamak daha iyidir.

"Renkli Dokunma" uygulaması

"Renkli Dokunuş" u karıştırmak için palet açıkça tanımlanmalı ve buna göre renk yoğunluğu hesaplanmalıdır. 1: 2 oranında sulandırılmış emülsiyon boyası ile, ancak brunet'ler için bu oranı 1: 3'e hatta 4'e yükseltmek zorunda kalır ve saçları iyice renklendirir.

Karıştırma işlemi, eldiven kullanılarak seramik eşyada yapılmaktadır. Uygulama - bir fırça veya aplikatör kullanarak ve daha iyi - ek bir çift elin katılımı ile: heyecan verici bir işleme bir kız arkadaşı çizin.

Karışım önce köklere uygulanır, daha sonra tüm uzunluğun üzerine yayılır. Yaşlanma süresi sadece saçın doğal (başlangıçtaki) rengine değil aynı zamanda istenen efekte de bağlıdır. Rengi haklı kılmak için boyayı 5 dakika bırakın. Özel bir şampuanla yıkadıktan sonra, sonucu çeşitli sıvılar ve spreylerle düzeltebilirsiniz - satıcıyla danıştıktan sonra, profesyonel bir mağazada satın almak kolaydır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.