PazarlamaPazarlama İpuçları

Pencere sosu. eczanelerde ve mağaza vitrin dekorasyonu

Bir vitrinde Cazip ürünler - deposunda meraklı alıcılar çok sayıda anahtar talep ediyoruz. temalar ve sunulan ürün aralığında bağlı olarak, seçmelidir ve sokak yan dükkan tasarımı. Ne kayıt için kurallar vardır ve bunları uygulamak için en avantajlı vardır?

vitrin. Genel kurallar

Satıcı alıcıya birkaç tanınmış üreticileri mal sunabilir eğer Bu durumda, mağazada geniş bir yelpazede sunulmaktadır en markalı ürünlerin penceresini düzenlemek için tavsiye edilir. Yapımı ürünler alıcı kendisine bir kez doğru mal satın almak için ihtiyacını tatmin etmiyor, böylece ziyaretçi sayısında azalma neden olabilir, popüler değil ya en popüler boyutları sunulmamış olan, vitrin, yine aynı mağaza inmek mümkün değildir. Sergilenen ürünler genel iç kendisini ve renk yelpazesini vitrinde uyum içinde ve pozitif duygular uyandırmak ve potansiyel alıcılar neşelendirmek gerekir.

Üst katlardaki camekanlar

ziyaretçilerin detaylı bir şekilde öneriyi görüntüleyebilmek için alıcılara En cazip, birinci katın pencerelerinde mallardır. Pencere göz seviyesinde (2 kat ve daha fazla) üzerinde yer almaktadır, müşterileri çekmek için diğer teknikleri kullanmak gerekir. Bunlardan biri sunulan ürünlerin boyutunda bir artış olduğunu, bu ürünlerin büyük bir görüntü ile büyük satılan malların düzenleri yanı sıra vitrin dekorasyonu fotoğrafını yayınlayarak yapılabilir.

Bu pencerelerin yılında, cam alanının maksimum faydalanmak daha canlı ve "eğlence" renkler, zıtlıklar ve standart dışı aksesuarlarla hayal kullanılması tavsiye edilir. Binaların üst katlarında soyunma Pencere bilgilerini alıcı (boyut ve indirimli zaman, tebliğ gerektiği gerçeği ile karmaşık özel teklifler vb. D.), özellikle tahsis etmek gereklidir. Bu sorunun İyi ve avantajlı bir çözüm ışık emisyonu olarak hizmet verebilir.

mannequins kullanma

Bir askı asılı veya tezgahın üzerine yattı ve bir mankenin üzerinde giymiş değilse herhangi bir ürün çok daha karlı görünüyor değil bir sır. Satıcı, penceredeki kukla açığa, onların bazı sorunların çözebilir. İlk olarak, uzun süre sahipsiz kalır ve raflarda çok uzun yatıyor ürünü, satabilirsiniz şeylerin başarılı kombinasyonu ile. İkincisi, o bir mankenin üzerinde sunulan giyim, t birkaç madde tam set satabilirsiniz.. Alıcılar genellikle pencerelerden mal satın almak için. Üçüncüsü, manken üzerinde marka ismi seçkin ve pahalı modeller bir arada sunabilir. karışık fiyatları mankenler üründe sunulduğunda, olumlu bir daha pahalı bir model satacak çok büyük bir şans. İkinci durumda, müşteriler vb çeşitli aksesuarlar mankenler, ayakkabı, takı, ve ile takviye edilebilir çekmek için. D.

mağazada daha fazla ziyaretçi çekecek Bu iş hareket, bir baş ve bacaklarda olmadan insan vücudu benzeyen plastik bir rakamdan daha bir insanı andıran bir manken, bakmak için çok daha hoş. ayakkabı ve giysi satan Dekorasyon vitrinler, müşteri yaşam olaylarıyla ilgili olarak odaklanmış olmalıdır. Romantik bir montaj 2 bir kafede bir masada mankenler "aşık" olabilir. Ebeveynler kayaklar üzerinde durmak için çocuk öğretmek kayak beldesinde Ya da "aile" idil. Fantezi burada sınırları yoktur.

ışık oyun bir tasarım seçerken

Bilgisayar teknolojisi ve bilgisayar grafikleri doruk yanı sıra aydınlatma çözümlerinin her türlü yılında vitrinlerine müşterilerin dikkatini çekme problemi belirgin şekilde azaldı.

Yaygın LED aydınlatma bilgisi bölümleri vitrinler kullandı. Işığın oyun satıcısı alıcıların görüşüne maksimum miktarda ödemek istiyor kendisi için tek tek öğeleri veya nesneleri ayırmak için avantajlı olabilir. eczanede Tasarım vitrinler sıklıkla alıcıları çekmek için kombinasyonlar yelpazesi içermeyen satılan ürünlerin niteliği beri, bir LED arka eşlik eder.

Birçok satıcı mağaza şu anda çalışmıyor olmasına rağmen, karanlıkta arka ışık ve aydınlatma ve pencere sosu kullanırlar. Bir dükkan pencerenin önünden yürürken, kesinlikle buna dikkat edecektir alıcı, bu olumlu duygular uyandırmaktadır ve iş saatlerinde markete gitmek arzusunu heyecanlandırıyor.

Farklı olayları ile soyunma Pencere, tabii ki, ek mali satıcı için maliyetleri, ancak tüm aşk tatil ve festival havası yaratır. Ve bu "zarif" Vitrinler hep kutlama duygusu ve onun için bir satın alma yapmak arzusu yaratır.

Mağazanızın bir potansiyel alıcı

Satıcı sunduğu isteyen bir ürün için yaptığı talebin farkında alıcı, hedefler için hangi kategoriye bilmek zorunda değil. Vitrin satılan malların tüm özgünlüğünü yansıtan ve tüm kazanan ele göstermek mümkün olmalıdır. pencereler beri alıcı, bu mağaza bunun için iyi bir fiyata kendi ürününün ilgisini kazanmak için emin olmalıdır.

tüketicilerin çıkarları farklıdır olarak fuar vitrinler düzenli güncellenmelidir ve sık güncellemeler ile pencereleri daha büyük faydalar elde, buna göre, yeni müşteri çekmek ve fırsatı var. Vitrin uzunsa, alıcılardan farklı kategorilerden beğenilerine çeşitli konularda birçok ayrı sergi oluşturabilir.

Bu durumda, satıcı bilgileri ve sergi parçaları için daha büyük miktarda ve güvenli zonlu vitrinini göstermek mümkün olacak.

insan faktörü

Günümüzde, zaman büyüleyici renkli Vitrinden sayısına göre kamaştırdı herhangi şehre yürüyüş. Her mağaza sahibi bağımsız alıcıların göz yakalayacak bir başyapıt oluşturabilirsiniz. Bu nedenle, tüm satıcılar giderek onların dükkan uzmanları soyunma pencerede güveniyor. Ama bu alıcıların sayısını artırarak bir garantisi değildir.

Onun mağazanın yüzünü oluşturduktan sonra izlemek ve ona bakmak gerekir. köşelerde birinin parmaklarının izleri veya toz vardır onun vitrinin eğer seçici alıcı, dükkana gelmez. gelip geçenler kıskanılacak oranı ile dükkana bakmak sağlayacaktır temizlik ve sabit saflık bakım çalışmaları çünkü. müşterileri çekmek için, özgür içinde, kurallara göre gerçekleştirilmiştir dekorasyon hangi fotoğraf vitrinlerini, yerleştirebilirsiniz broşür şehrin.

mega şehirlerin çağında ve kentsel alanlarda yeşil alan felaket eksikliği olarak, gür bitki ve dekoratif çiçekler ile süslenmiş çok çekici bir görünüm vitrinler olduğunu. mağaza girmezse ziyaretçi yeni şeyler satın almayı planladığını bile, herhangi bir doğa severler vaha benzeri ziyaret etmek isteyeceklerdir ve kendiniz sonra gelecek için bir şeyler görünebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.