TeknolojininCep telefonları

"IPhone 4" konulu saatini değiştirmek için nasıl Detayları

Apple iPhone bir sahibi vardır, o zaman başka bir mobil cihaza olduğu gibi, burada emin ve mevcut saat için biliyorum. Kesinlikle son zamanlarda kendine yeni cihaz satın almış Tabii ki, eğer, o zaman "iPhone 4" zaman nasıl değiştirileceği gibi konularda, çeşitli bir çok yaşıyoruz. cihazda gerekli bilgi edinmek için, sadece sadece bir ekran kilidi olan adanmış Ev düğmesi, bir kez tıklayın gerekiyor. Belirtilen eylem önünüzde zaman değil, aynı zamanda gerçek bir tarih sadece sunulacaktır sonra. Mobil cihaz saat ekranın üst kısmında bulabileceğiniz bu durumda kilitsiz modunda ise, onlar da bu göstergede altında ay ve haftanın şimdiki günüdür, kenar çubuğunun merkezinde bulunmaktadır. Standart bir kabuk varsa, tarih görüntüleme takvimde satışa sunulacak. Bugün zaman için "iPhone 4" set nasıl hakkında konuşmak karar verdi. bugün bile konu bu ürünlerin birçok kullanıcı ilgilendirir.

yanılsama

Birçok kullanıcı "iPhone", standart bir uygulama "Saat" çalıştırmak için zamanını ayarlamak için nasıl sorununun çözümü için arama, ancak bu araç yardımı ile aslında istenilen sonucu elde etmek mümkün değildir. Yani verilen öğesini kullanarak bu işlemi gerçekleştirmek için çalışmayın. sadece orada bu ayarları yüklemek mümkün olacak çünkü zaman ayarlarını değiştirmek için, zorunlu katılım ayarları bölümüne gerekecektir. "IPhone 4" zaman nasıl değiştirileceği sorusu çok basit, endişe ve şimdi size detaylı bilgi sunmak vermeyin.

algoritma

muhtemelen gerekli olacak ilk şey, bu yüzden bu ziyareti Ayarları bölümü anlamakta güçlük çektikleri ve bu menüde olduğunda, size cihazınıza gerekli değişiklikleri yapmak mümkün olacak sadece orada çünkü doğrusu, "temel" tipini seçmeniz gerekir gibi doğru saati ve tarihi ayarlayın. Doğru şekilde yapılırsa, istenen bölümünü seçmek mümkün olacak. O orada ve ayarlamaları yapacaktır, "Tarih ve saat" denir.

geçiş

Gerekli olduğunda, bir bölüm açılacaktır derlerken ya 24 ya da 12 saat olabilir, o zaman fark ayarlayabilirsiniz, daha doğrusu, bir zaman biçimini seçmek istenecektir. Ayrıca bu bölümde gün ışığından yararlanma saati otomatik geçiş noktasını ayarlayabilirsiniz, gelecekteki elle yapmak gereğini görünmüyor içinde, böylece bu özelliği aktif hale getirmek için tavsiye edilir. Ben "iPhone 4" zaman nasıl değiştirebilirim, zaten neredeyse biliyorum, ama aynı zamanda biz dikkate tavsiye bazı önemli noktaları hakkında daha fazla bilgi gerekiyor.

Daha Arama seçenekleri

Artık onların saat dilimini sergileyecek. Versiyonu seçin size sağlanacaktır Ülkenizi bulabilirsiniz büyük bir liste, ve hatta şehir kadar zor değildir. Saat dilimi bittiğinde, siz "tarih ve saat" denir sonraki bölüme gidin gerekecektir. Onun ayarlarında, gün, ay ve yılı ayarlamak zorunda, bu ekranın alt kısmında yapılır. tam zamanını ayarlamak için, bu seçeneği tıklayın ve doğru ayarları ayarlamak için ekran klavyesini kullanmak gerekir. Gördüğünüz gibi, "iPhone 4" zaman nasıl değiştirileceği sorusu böyle bir zor değildir, ancak birkaç kez böyle bir prosedür takip ederseniz, o zaman yardımcı talimatlar olmadan can listelenen seçenekleri ayarlamaya devam.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.