ModaGiysi

Yunan Gelinlik

Düğün - her zaman herkesin hayatında heyecan verici benzersiz etkinlik, bir erkek ve bir kadın seven hissetmek ve sevilen bir zamandır. Yani her şey bu ciddi günde mükemmel olmalı: elbise ve kostüm ve müzik ve tören düğün günü büyülü masal günün anısına kalmak.

Belki her kadının ne çocukluk hayalleri en önemli herhangi bir masal düğün parçası, çok güzel gelinlik, sevginin sembolü ve mutlu bir aile hayatı. Bu nedenle, herhangi bir gelin onu dönüştürmek ve benzersiz bir görüntü yaratacak mükemmel bir elbise seçmek eğilimindedir.

Yunan elbise düğün gelin yardım ölümlüler üzerinde seyretmektedir Yunan tanrıça yapmak. Işık Yumuşak akan kumaşlar masum hareket eden bir görüntü oluşturmak.

Yunan gelinlik daima zarif ve şık bir görünüm sahipleri enfes tadı vurgulamaktadır. meme altına yerleştirilmiş bel çizgisi, karlı hafifçe baştan formları sarılıyor büyük kıvrımlar toplandı güzel boyun ve boyun, ve akan etek vurgulamaktadır. Nefis nakış pul, perdelik, dekoratif unsurlar Yunan gelinlik şık ve zarif olun. En vahşi hayal tasarımcı somutlaşan edilir: kumaşların, güzel perdeler, zarif nakış, sıradışı uygulamaları, sıradışı kesim orijinal mix - olumlu şekle vurgulamak ve gizemli bir boyut kazandırılmıştır.

Onlar yaz gelinler en popüler şunlardır: konfor ve hafiflik hissi verir, yavaşça vücudunda akan, bez uçan.

Yunan gelinlik herhangi çekicilik gelin vermek için izin: düşük büyüme gelin o zarafet ve büyük bir büst sahibini katacak bir çocuksu figür gelin elbise ile, fazladan birkaç santimetre gizlemek hafiflik elde etmek istiyor, çok yüksek aynı olacaktır - pürüzsüz hatları.

Düğün elbiseleri Yunan tarzı güzel boynuna bakmak aynı derecede yararlı olacaktır değerli ve yarı değerli taşlar ve şık kolye takı ile aksesuar ve kolye çeşitli seçmenize olanak verir. Olağandışı bilezikler ve yüzükler hafiflik elbise ve hassasiyet görüntüsünü vurgulamak dövme.

Saçları, taze çiçekler ya da güzel Rhinestones Tiara - Yunan tarzında elbise için mükemmel saç modeli. Bu dişil ve önemsiz olmayan. düğün saç için temel gereksinim gelinin romantik nazik görüntüsünü tamamlar konfor, zarafet.

Daha az önemli mükemmeldir ayakkabısı şık elbise. Tüm yaşam yalınayak olmak, bu yüzden bile yaz gelinler galoş seçim - O sandalet içinde evlenerek inanılmaktadır. Tasarımcılar taş ve boncuklarla işlemeli yapay elmas, yay, süslenmiş ayakkabı geniş bir seçki sunuyor. Ancak, daha sık onu gelinlik lüks botlarına bir gelin seçin. Onlar sadece kış düğün eğer gerekli. konfor endişe etmeyin: Bu büyüleyici botları sıcaklığını gelinin ayağını kurtaracak. hatta en kaprisli gelin tatmaya botları bulmak, herhangi - Gelin salonları yüksek bir platform üzerinde çizme için düşük topuklu ayakkabılar sivri ayak parmakları ile çizme çizme geniş bir yelpazede sunuyoruz. Kar beyazı ila: Renk aralığı çok çeşitlidir fildişi. tasarımcılar bağları şeklinde dantel çizme, gevşek taşlar, yay ve kurdeleler ile süslü, zafer üzerinde çalıştık.

Ama botlar kışın sadece iyi şunlardır: hafif kumaş ve kırık dantel, özellikle zarif bir görünüm yapılmış Yaz bağcıklı botlar, kısa gelinlik.

Gelinlik Yunan tarzı büyüleyici bir görüntü oluştururken, tanrıça, narin güzelliği herhangi bir gelin yapacaktır. güzel bağcıklı botlar ve orijinal aksesuarları ile tamamlanıyor, görüntü olağanüstü bir zarafet satın alacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.