MaliKredi

Ödünç garanti. Resif ... Dikkat zarar gelmez!

Kredi kredinin İhracı hep döndükten bazı riski ile ilişkilidir. Bu nedenle, kredi kurumları bu davaları önlemek için mümkün olan tüm seçenekleri kullanabilirsiniz. Bir güvenli kredi işlemleri için opsiyon ve kredi için teminat olarak hizmet vermektedir. Ama alacaklı banka, borçlu ve kefil arasındaki sözleşmenin özünü anlamak çok önemlidir. Sonuçta, ödünç garanti geri teper ve garantör çok gerçek mali kayıp olabilir hayatında bazı mücbir sebep veya diğer öngörülemeyen durumlar ortaya çıkması halinde, sadece ödev garanti değildir. Bu nedenle, kredi için kefil olarak konuşursak, borçlu tarafından kendisine doğan yükümlülüklerin yerine getirilmemesi ile bu anlaşmanın imzalandığı tüm olası sonuçlarını anlamak önemlidir. ödünç garanti Eğer adam, alacaklı banka ele garantör olan inançlarını kaybetmiş olsa bile, onun sürenin dolmasından önce sonlandırmak için neredeyse imkansızdır.

Her şeyden önce, ödünç garanti - borçlunun iflası halinde kefil ödemek için gerekli olan parasal bir yükümlülük, kimin için o kefil oldum. Kredi için garanti imzalayarak, bunu unutmayın. Yine de, kredinin geri dönüşünü kontrol eden, tatsız anlar olabilir önlemek için.

Medeni Kanunu olarak dayanışmacı kefalet ve yerelle_meyi sağlar. Kefalet, Garanti mutlaka imza yansıyan tipi üçlü anlaşma ödünç. Bu iki arasındaki fark nedir yükümlülükleri tipleri kredi anlaşması altında?

durumunda teminat (borçlu) ve onun garantör borçlu dayanışma tür alacaklı bankaya eşit yükümlülükleri yerine getirecektir söyledi. Banka talep etme hakkına sahiptir kredi geri ödemesi için iki parasal iddia koyarak, her iki taraf ile eş zamanlı yükümlülükleri.

alternatif, garantör sorumluluk karşısında bir garanti sadece borçlu ödenmemiş tutar için çıktığında. sonucuna dayanarak kredi anlaşması banka ilk kredisinden borçlu-borçlu para kurtarmak için her türlü girişimi yapacak ve sonra, bunları alamıyor eğer onun kefil üzerindeki kurtarma dönecek borçlu tarafından yükümlülüklerin yerine getirilmemesi ile.

ödünç garanti kaçınılmazdır sorumluluk kendisi için, sen oturum açabilirsiniz, ancak biz ilk kredi hemen hemen her şey hakkında bilmek gerekir. Bu onun olduğu medeni hal, alacaklılar - istihdam yeri, aylık gelir, mali güvenirliliği ve yaşam alışkanlıkları, diğer insanlara onun hakkında görüşler. Bu bağlamda, hatta küçük şeyler borçlu bir portresini oluşturmak ve teminat sözleşme kapsamında ödeme yükümlülükleri riski derecesini değerlendirmek edeceğini, önemlidir.

teminat sözleşme nedir? Sözleşme üç tarafı belirtilmelidir. Bu banka borç veren, bir borçlu ve garantör. Aşağıdaki kredi miktarı ve verilmiş olduğu dönemdir. Ayrı ödünç oranı ve aylık ödemeler geri ödeme gösterir. Ayrıca sağlanan sözleşme ve üstün tutarlar nedeniyle zaman faiz şeklinde mali cezalar. sözleşmede ayrı bir öğe kredisi veya finansal veya dayanışmaya kefil sorumluluğu sağlamaktadır. bankanın durumu hakkında birliğinin ek noktalarında olası dolgu kullanımı için kredi ve faiz tutarları geri ödeme süreci hakkında kişisel olarak bildiren eğer teminat sözleşme imzalayarak, sözleşmenin bir kopyasını aldığınızdan emin olun ve. Aynı zamanda çok önemli! kredi kuruluşunun üzerinde teminat sözleşme imzalamak için yaptığı meşruiyetini ve finansal kapasitesi belgeleyen kefil belgelerden talep etme hakkına sahiptir (sicil notu, bir kopyasını istihdam sertifikası gibi).

Özetlemek gerekirse. Böylece, kredi garanti - ya tamamen ya da kısmen olabilecek bir parasal yükümlülük. Bu anlaşma sadece kendi isteği üzerine sonlandırıldı edilemez. ödünç garanti bitiminden kadar geçerlidir. kredi geri ödeme süreci izlemek için çekinmeyin! Kredi anlaşması noktalarının ihlali durumunda bunun uygulanması bütün yükümlülüklerin senin omuzlarında düşecek unutmayın. Bu konuda Dikkat asla acıyor. Sonuçta, para hesabını sever. Ve cüzdanınızda onların ve onların azaltma artırarak borçlu tarafından zamanında yapılması bağlıdır, borçlu borç verme kuruma yükümlülükler üstlenmiştir. Forewarned - forearmed! Ve tüm kuralları sigorta ve huzur içinde yaşaması için yine kaçınılmaz kredi garanti eğer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.