Sanat ve EğlenceFilmler

Keti Makgrat: biyografi, kariyer, kişisel yaşam

İrlandalı aktris Keti Makgrat modeli en iyi televizyon dizisi "Merlin" ve rolleriyle tanınan "Drakula". İlk ekranda belirdi "Tudors".

biyografi

Catherine Elizabeth McGrath (Ashford bazen denir) Ashford İrlanda köyünde 3 Ocak 1983 doğdu. Baba, Pol Makgrat, bir sistem yöneticisi ve annesi Leyni Meri McGrath, asistan tasarımcı olarak çalıştı. Rory and Sean - aile Catherine iki abim var, üç çocuğu var. Rory daha sonra post-prodüksiyon yapımcı oldu ve Sean yönetici olarak çalışmaktadır.

O Dublin'de bulunmaktadır La Trinité, Koleji'nde Tarih Fakültesinde yüksek öğrenim gördü. Bu dergi "Resim" yerleşti ve bir kariyer gazeteci kurmak istiyordu sonra. Ama ilgi kaybederek dergide sekiz ay çalıştı ve çıkın.

Sonraki o tarihsel filmlerin setinde çalışma şifonyer asistanı gerçekleştirilen "The Tudors". Orada, o bölümde oynamak için teklif edildi ve daha sonra ciddi oyunculuk kariyeri için tavsiyede bulundu.

kariyer

öğütler, Keti Makgrat döküm dahil olan portföy ajansları gönderdi. Cevap önümüzdeki uzun değildir. Yakında o İrlandalı filmi "Hasar" yılında ilk rolünü alır. Sonra sahnede Kathryn ilk sürdü. O Dublin Tiyatro Festivali'nde oyununda başrolü aldı.

2008 yılında, tomurcuklanan aktris birkaç roller alır. Yine, o yanı sıra filmler "Freakdog" ve "Eden" in, "Tudors" (ikinci sezon) bir bölüm oynadı. Sonra dışarı çıktı ve rol Leydi Morgana Keti Makgrat tarafından oynadığı TV dizisi "Merlin",. aktristin Filmografi yeni şeritler ile büyümeye durmadı. - Yakında, Elizabeth Katie belgesel "Queen" ana karakterlerinden biri oynanan Prenses Margaret. O hayatın zorlu bir dönemde karakterini canlandıran: babasını kaybetmiş ve savaş kahramanı için ülke ve aşka görevinden arasında kalır.

Keti Makgrat tarihsel filmlerde roller ile baş edebiliyor. Ve 2010 yılında, o Madonna'nın film biyografisi oynadığı "BİZ. Biz aşka inanıyorum." Kral Edward Sekizinci hayatı hakkında anlatıyor.

Bir yıl sonra, Romanya'da, aktris komedi oynuyordu "Castleberry Salonu'nda Noel." Sonra filmi "A Princess For Christmas" idi. Ayrıca, "Fırtına sayesinde" animasyon filminde ana karakterin sesi.

2012 yılında "Merlin" nin geçen sezon geldi. Keti Makgrat (makalesinde fotoğraf) ve TV dizisinde rol aldı "Labirent". Ve 2013 yılında, Kathy oynadığı "Dracula" galası oldu.

2017 yılında bir film "Düğmeleri" ve fantezi macera verim bekleniyor Gaya Richi "Excalibur".

Kişisel yaşam

ilişkisi aktris Hakkında yaymak için sevmez. O sitede meslektaşları ile roman atfedilen, ancak yalanlanmıştır.

O Katie söylediği gibi adamlar sadece arkadaşları içindir. Ama aynı zamanda, o (aktris okumada çok ilgileniyor) okumak ve iyi bir mizah duygusu var seviyorum akıllı gençleri sever. Adam, dedi Nietzsche ünlü dahil olmak üzere farklı şeyler hakkında konuşmak gerekir.

genç, yetenekli, güzel ve zeki Keti Makgrat ilerisindedir onu dünya çapında üne getirecek önemli rolleri bir numarası vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.