SeyahatUçuşlar

Zürih'e seyahat edin. Havaalanı "Kloten": konum haritası

Zürih kenti sahiptir başlıca yerlerine biri - havalimanı "Kloten". O atlamak için yolcu sayısına göre İsviçre'de işlek ve Avrupa'nın en büyük biridir. Burada Moscow uçak bileti, Washington, Londra, Paris, Berlin, Singapur ve dünyanın farklı bölgelerinde bulunan diğer şehirler takip edin. sunulduğu Başlıca havayolları, İsviçre Uluslararası Havayolları, «Aeroflot», Hava Berlin, Pegasus Airlines ve diğerlerini vardır.

genel açıklama

Ev Hava Limanı İsviçre Zürih kantonunda yer almaktadır. "Kloten" Havaalanı ülkenin en büyük finans merkezinin kuzeyinde onüç kilometrelik bir mesafede bulunmaktadır. 2003 yılında, o büyük ölçekli yeniden düzenledi. Özellikle, karmaşık bir otoparkta başka yolcu terminali inşa edilmiştir. Bundan başka, bu devreye havaalanı farklı parçaları arasında bir yer altı iletişim konulmuştur. Bir beş yıl sonra Terminali "B" tam bir yeniden başladı. ulusal havayolu ait toprakları yer alan birkaç büyük binalar - "Swiss International Airlines" şirketi

Bugün itibarıyla, "Kloten" yılda yirmi milyondan fazla yolcuya hizmet vermektedir. uçağın yaklaşık 120 havacılık şirketleri tarafından kendi topraklarında faaliyetlerini 135 farklı yönlerde (bunlardan 93 Avrupa'ya uçuşlar vardır) takip etti.

inşaat

1943 yılında biz büyük hava limanının yapımı için ayrılan arazi parçası için aramaya başladı ve uygun bir yer iki yıl sonra tespit edildi ve bu özellikle uygun oldu, Zürih çok yakındı. havaalanı 1946 yılında burada inşa ediliyor başladı. Sadece iki yıl sonra yeni bir pist ile ilk uçuş yapıldı. varlığını her zaman için "Kloten" tekrar tekrar yeniden ve genişlemiş.

terminalleri

"A", "B" ve "E": devre altında yer alır Zurich, üç terminal oluşur. Hepsi yürüyerek yaklaşık on beş dakika içinde aşılabilir her biri birbirlerine geçişleri, bağlanır. terminalde terminali "A" dan "E" den Erişilebilir serbest tren Skymetro olabilir. Bu algılama alanına çok uzun bir mesafede kapısının bu çıkışları belirtilmelidir. Onlara ulaşmak amacıyla, yaklaşık yirmi dakika sürer.

Raylı bağlantılarının, "Kloten"

ilgilenen ziyaretçiler ilk Zürih havaalanında varmak ana soru: nasıl "Kloten" nasıl gidilir? Bir demiryolunun - en uygun yol ülkenin en büyük finans merkezi değil, aynı zamanda diğer büyük kentlere sadece ulaşmak için. trenler hangi İstasyonu ve banliyö tramvay, bina hava limanı hemen altında bulunur ve bagaj arabaları bile inmek izin verilir. Sadece o doğrudan otele dovezot olmadığını çağrılabilir ana dezavantajı olan en ucuz, en hızlı ve en kolay seyahat seçeneği olduğunu belirtmek gerekir. istasyona almak için, SBB logolu işaretçi sopa gerekir.

günün ne zaman kalkış aralığı çok küçüktür eğitiyor. uçuşun doğru zamanı bekleyen değil daha yarım saattir. Sen makineden veya bilet ofisinde bilet satın alabilirsiniz. Bu seyahat geçmek kontrol etme olasılığı çok yüksek ve 100 frank yokluğunda ince olmasından odaklanmalıdır.

taşıma diğer modları

demiryolu yanı sıra, otobüs ve koç taşıma olabilir şehre Zürih havaalanından sürücü. Ancak, demiryolu olarak uygun bir seçenek temsil etmez. otobüsü "Oerlikon" tren istasyonu çalışır gerçeği. Hedef güzergah üzerindeki ise otobüs tercih gereken tek vaka.

Oldukça kullanışlı ve hızlı bir şekilde tramvay yolu sayısı 10, mesaj "Ana İstasyonu (Zürih) - Havaalanı" "" Kloten toplu taşıma diğer türlerinin aksine, kullanımı çok daha az aktarmayla istenilen hedefe ulaşmasını sağlar. Dahası, yolcular iyi ünlü manzaraları düşünmeye fırsat var.

taksi gelince, o zaman üzerinde bir gezi yaklaşık 45 milyon avroya mal ve zamanın yaklaşık 20 dakika sürer olacaktır. Terminalde taksi şoförleri kalabalık değildir ve park alakalı göstergelerin bulunabilir unutulmamalıdır.

"İsviçre Seyahat Sistemi"

ülke genelinde en uygun seyahat seçenekleri bir İsviçre Seyahat Sistemi ( «İsviçre Seyahat Sistemi") 'dir. Yabancılar için bu tercihli sistemi. Tüm toplu taşıma State içerir: turist grubu transferinin fiyata ülkede her yerde havaalanından seyahat etmek hakkına sahiptir. Ana özelliği bilet tarih koymak olmamasıdır. Başka bir deyişle, herhangi bir zamanda kullanabilirsiniz.

hizmetler

Burada ziyaret etmiş Çoğu yolcuları, havalimanı "Kloten" (Zürih) oldukça rahat olduğunu düşünün. Turistlerin alışveriş ve eğlence için ideal koşullara oluşturduk olarak uçuş için bekleyen, sıkıcı olmayacaktır. Binanın topraklarında büyük bir alışveriş merkezi, fazla altmış mağazalar, barlar, restoranlar ve kafeler faaliyet göstermektedir. özel bir ilgiyi hak Oldukça popüler ve özgün servis, özel bir izleme platformu yükselmesi için bir fırsat olarak kabul edilir. Gezginler, uçak, onların hizmetin iniş ve iniş izlemek bellekte fotoğraf çekmek için nispeten yakın mesafeden fırsat var. Bu hizmet için maliyet Uçağa binmeden önce gerçekleştirilen benzer 5 frank ve ön eleme olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.