SeyahatUçuşlar

Nasıl Moskova'dan Çin'e uçmak için? bambu Bruins yolculuk

Rusya ve Çin çok yakın kültürel ve ekonomik ilişkileri kurduk. Bu Rusların her yıl binlerce bu gizemli ülkeyi ziyaret ve kendi görüşü çizmek isteyen gerçeğine katkıda bulunur.

Neden turist Çin'i seçerim?

Başlıca tur operatörleri son yıllarda, Çin Ruslar bile Moskova'dan Çin'e uçmak için ne kadar bakmakta durdu o kadar popüler rota haline geldiğini kaydetti. Öncelikle paralarını harcamak tedbirsiz tatilciler ilham, Gök İmparatorluğu'nu sağlamak ve alışveriş yapabilirsiniz kapsamlı kültür programı ilgilenen tüm yolcuları,. Aylık Çinli şirketlerin rekreasyon farklı birleştiren yeni turistik rotalar, bir sürü pazara sunmak.

Sonuçta, Çin çeşitli tarihi eserlerin şeklinde düşünce için yiyecek bulmak için de ucuzlarını, ancak sadece. Yanı sıra beyaz kumsallarında güneşlenmek ve harika otelde sağlığını geliştirmek.

dünya kullanmak bambu ayılar yerinden turistler için özel sevgi - pandalar. Çinli onları beslemek ve onların nüfusunu artırmak için çalışıyoruz. Bu nedenle her yerde tembel benzeri yumuşak oyuncak güzellikleri ömrünü gözlemleyebilirsiniz çocuk evi düzenledi.

Bütün bunlar bile Moskova'dan Çin'e uçmayı merak, bilet satın almak için yolcuları yapar. Ama başka türlü görevin çok nahoş sürpriz dönüşebilir, bu bir zorunluluktur bilmek.

Moskova - Çin: kaç saat uçmak için?

Bizim Anavatan ve Çin sermaye arasındaki Uçuş - bu çok uzun bir yolculuktur. Bazı durumlarda bir gün ya da daha fazla uzatılır. Tüm hedef ve seçilen uçuşta bağlıdır.

Gerçek şu ki Çin - Farklı şehirlerde ve bölgelerde turlar sunan büyük bir ülke. Bazı kalabalık Pekin incelemek için tercih, diğerleri tropikal Hainan güneşlenmenin uçmak. Yine bazıları zorunlu listesinde bir gezi çeşitli şehirlerde keşfetmek için Şangay ve Guangzhou içerir ararlar. hedefe bağlı olarak yolda zaman değişmez düşünmeyin. Bu öyle değil. Aslında, son hedef anlamlı yolculuğun uzunluğu değişiyor. ajans uçak biletleri ve seyahat paketi satın alırken göz önünde bulundurun.

Nerede Çin'e uçmak için en iyisidir?

En iyi dinlenme Çin'de yere karar vermek için zordur. Çin'de ilk kez uçuyor Ama eğer Pekin ziyareti kendimizi sınırlamak gereklidir. Beijing Capital - şehir ülkenin en büyük havaalanı olan pratik içinde bulunmaktadır. Bu havaalanının Geniş topraklara yayılmış birçok terminalleri vardır. Beijing Capital binasına alışık olmayan, hatta havaalanı personeli çok kötü İngilizce olarak kendini ifade özellikle çünkü kayıp alabilirsiniz.

Turistler kendi konfor ve rahatlık konusunda endişe duymanıza gerek kalmaz Şangay, sadece iki uluslararası havaalanı vardır. sevinçle hava terminallerinin her Rusya'dan turist ağırlayacak.

Genel olarak, Çin 'e gitmeye karar olursa olsun, hemen hemen her yerde gelişmiş altyapısı ve maksimum konfor ile kendi havaalanı olduğunu söyleyebiliriz.

Nasıl Çin 'e?

Moskova'dan Çin'e uçmak ne kadar zaman anlamak için havayolu ve uçuş belirlenmesi gerekir. Çin bu yana - bu çeşitli havayolları yıllardır burada oldukça başarılı bir çalışmaya, çok popüler bir yer. pazarın bu segmentte çoğunluğu böyle Air China ve China Eastern Airlines gibi büyük Çinli şirketler, tarafından işgal edilir. Bu firmalar kaliteli hizmet sunmak ve Çin'e doğrudan ve aktarmalı uçuşlarımız sunan. Bu iyi bir performans ve bizim havayolu "Aeroflot", o da ulaşım için çeşitli seçenekler yürütmektedir.

Doğal olarak, bu önemli ölçüde seyahat süresini azaltır, doğrudan uçuş uçmak için en uygundur. Örneğin, uçuş Moskova - Pekin yaklaşık sekiz saat sürecektir ve Shanghai bir gezi son dokuz buçuk saat. Ayrıca popüler Hong Kong, saat ondan yakın rotanın uzunluğuna uçuşlar vardır. bu rakamlar sadece doğrudan uçuş bakın unutmayın.

Moskova'dan Çin'e uçmayı anlamak için, iki nokta arasındaki mesafeyi temsil etmek gereklidir. Çin ve Rusya başkenti arasındaki en kısa mesafe yedi bin kilometre. Modern uçaklar yedi veya sekiz saat mesafeyi aşmak. Ama bağlayan uçuş yirmidört saate Çin'e yolculuk uzatabilir. Çeşitli havayollarının çeşitli ülkemizin şehirlerde ve yurt dışında yakınındaki nakli yapıyoruz. Oldukça sık Kiev ve Novosibirsk bağlantıları yaptı. Urumçi'de nakli yapıyor Çinli taşıyıcıları.

Nasıl Çin'e uçmak? Hainan

Moskova itibaren pek çok turist kalabalık metropol ve bozulmamış plajları uçmaz. Bu nedenle, ünlü Hainan üzerinde uçuşlarda daha konuşmak istiyorum.

beyaz adaya dünyadan sadece turist gelmesi, ancak Çinli kendileri. Bu nedenle, Hainan büyük bir uluslararası havaalanı. Aynı anda yaklaşık on milyon yolcu alabilir. Bu can bile karşılaştırın Pekin havaalanı. terminalin bir özelliği, ayrı ayrı serbest bölge sınırları dışında yapılır. Kentin ticari merkezinde yer almaktadır. Orada bir satın alma yapmak için, bilet ve pasaport göstermek gerekir.

Hainan Moskova'dan uzaklığı en fazla dokuz bin kilometre olduğunu ve direk uçuş on saat alacaktı. transferleri ile Rotalar seyahat çok uzun görünebilir, bazı uçuşlar yol yaklaşık yirmi saat sürecek düşündürmektedir.

Çin - bir bütün batı ve Avrupa gezgin kazanır sadece inanılmaz bir ülkedir. Tabii ki, Moskova'dan Çin'e uçmak için tam olarak ne kadar bilmek gereklidir. Ama yolun zorluklara odaklanmak daha iyi değil ve bu egzotik Gök İmparatorluğu'nda ruhun dinlenme verebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.