Haber ve ToplumDoğa

Yar kaynağı (Tümen, Tobolsk yolu) köyünde bulunan: Sağlık için gel!

Mineral şifalı içme suyu düşüncesiyle, biz hemen birçok edebi eserlerde söylenen Baden-Baden bazı tanıtmak. Genellikle hemen yurtdışında bu seyahat anımsatır mali danışman, biz göze alamaz gerektiğini bu şekilde geride. Ama umutsuzluk yok, yerli beldelerinden yöne bakmak için iyi bir bahane.

Yar kaynağının kasabasında bulunan tüm aileyi ziyaret

Tümen Urallar ve Doğu Sibirya tüm sakinlerine kendi sağlık merkezleri ile tanınır. Birçoğu erişimine onun kaplıcaları ile Çek Cumhuriyeti o kadar zor gerçeğini pişman değil. Burada Kurgan, Novosibirsk, Yekaterinburg ve Çelyabinsk sıcak banyoları aşıkların her yıl binlerce gelir.

köyünde bulunan Yar sıcak bahar. Tümen sadece iki kilometre uzaklıkta. hizmete iddiasız ve Avrupa standartlarına uygun aramıyorsanız ve sadece bütçeyi ödün vermeden sağlığını geliştirmek istiyorsanız bu idealdir.
Köy ayrıca boyutu sadece kaynağına gurur duyacağı sağda, ama olmaz. şifalı su ile Havuz 25 35 tarafından metrelik bir alanı kaplamaktadır. Bu bölgenin en büyük kaynağıdır. bor, iyot, brom, metan ve diğer biyolojik kompnenty gibi birçok mineralleri ihtiva eden su, 2.5 km derinlikte olan ve 42 dereceye ısıtıldı. Güç işçilere gelen servis aynı zamanda ağızdan alınabilir savunuyorlar.

Bu su havuzu esas olarak aşırı sıcak gibi, birkaç bölümler sıcaklığını düşürmek başka bir depo öngörülmüştür.

Doktorlar 20 dakikalık seansta en fazla tavsiye - - şifa banyolarının kabulünden sonra serin bir duş durulanır. Kızılötesi ısıtıcılar ile donatılmış Sıcak soyunma odaları, gibi birçok köye Yar Kaynak (Tumen) kışın olmak için geliyor. Özellikle Epifani kutlamaları sırasında talep kaynağında. Bunlar dindar insanlar Rusya'nın birçok bölgelerinden akın ediyor.

kaplıcaları kullanılmak üzere tıbbi kayıtları

Bilim adamları uzun kaplıcalar bir bütün olarak vücut üzerinde iyileştirici bir etkiye sahip olduğunu ortaya koymuştur. termal banyo kabul edilmesi, hücre metabolizmasını hızlandırır ve metabolizmayı artırır. Onlar da özellikle sindirim sistemi, kardiyovasküler sistem, deri hastalıkları, kas-iskelet sistemi hastalıkları için belirtilmiştir. Yüksek tansiyonu olan su ve insanlara yardım edin. Önlemler kanser ve tüberküloz muzdarip veya kan sorunları var olanlara bu tür prosedürlere alınmalıdır. Eğer Yar kaynağının köyündedir ziyaret öncesinde Ancak, herhangi bir durumda, doktorunuza danışmalısınız. Tümen sağlıklı davetiye su yararlanacaktır iyileşiyor herkese.

kolay erişilebilir

Bütün aile Yar (kaplıca) içinde en az bir gün gidebilir. Tümen - büyük bir şehir, çok iyi ulaşım hizmetleri gelişmiştir. Eğer arabasına varmak bile, bir yere otobüs veya minibüs ile şehir merkezine ulaşmak mümkündür.

kaplıcalar (Yar Tümen) ziyaret edecek edilecektir, boş zaman geçirmek için bir kitap getirin. Yorumlar burada olmuştur hiçbir eğlence ve kültür programları verilmemektedir söylüyorlar. Ancak, onlar bir yaşam ve misafir olarak bir ısırık olabilir oldukça iyi bir kafe vardır.

Dinlenmen ucuz istiyorsun? Ziyaret kaynağı (Yar Tümen)!

sıcak su kullanımı için fiyatları demokratik karakterini şaşırttı. Giriş ücreti size 190 ruble ve hatta çocukları ve emeklileri tahsil edilecektir ve indirimli verilir. Eğer birkaç gün kalmayı tercih ederse, ev kirası 1.500 ruble mal olacak. Eğer küçük bir şirket gelip özellikle avantajlı teklif,. Daha geniş evler günde 3300 ruble, ya da saatte 250 ruble değerinde.

Bir tatil için en iyi seçenek - Yar kaynağının köyünde kim gitmek için. Tümen - çok ilginç bir geçmişi olan büyük bir şehir, ayrıca ilave olarak kültür ve eğlence programları düzenleyebilir. gezi sizi ve çocuklarınızı hem yararlanacaktır. Eğer termal güce erişimi olmayan hiçbir hastalık onarıcı ve tonik etkisi olmayacaktır bile, bağışıklık sistemini güçlendirmek ve ruh halinizi iyileştirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.