SeyahatUçuşlar

"Pskov" - havaalanının geleceği

Ülkemiz, hava geçidi ile ünlüdür. Onlar dünyanın neredeyse her köşesinde kolayca erişilebilir olabilir oldukça makul bir inanç vardır. Ve "Pskov" - kolayca bu ifadenin bir teyidi olarak hizmet verebilir havaalanı. Onunla ilgili bugün ve daha detaylı konuşacağız.

önemli stratejik nesneyle ilgili Bölüm 1. Genel bilgiler

Pskov yakın dolaylarında bulunan "Pskov" Havaalanı ( "Haç"), hizmet uluslararası sınıfına atıfta ve bugün farklı tip ve sınıflandırmaların uçağı alır.

Ortak dayanarak havaalanı da Savunma Rus Bakanlığı'na bağlıdır. "Pskov" - ağır askeri uçak IL-76 ile donatılmış Rus askeri-nakliye uçaklarının 334 inci alayını yerleştirildiği topraklarında havalimanı. Tabanlı havayolu JSC "Pskovavia" dir. havaalanı hem iç ve dış hatlarda hizmet vermektedir.

Genel olarak, "Pskov" - Havaalanı, Rusya'da en güvenli biri olarak kabul. Kompleksin hava taşımacılığı varlığı sırasında bilinen PE sadece birkaç bölüm havaalanı ile meydana gelmiş. ATC hata yaklaşımına 1969 yazında çarpışma tahtası Hava Kuvvetleri Alayı 334 AN-12 başka AN-12 uçağı ile oluştu. Tüm mürettebat öldürüldü. 1 Ekim tarihinde Aynı yıl nedeniyle AN-12 olumsuz hava koşulları nedeniyle başka AN-12 geminin kuyruğu ile çarpıştı. Canlı paraşütle atılır sadece yardımcı pilot vardır. Temmuz 1993 yılında gemide Il-76 uçağı ve mürettebat ölümlerin zararla sonuçlanan bir yangın oldu. kaza yerinde Il-76 uçağı enkaz anıt oldu.

Bölüm 2. "Pskov" - Uzun bir geçmişi olan Havaalanı

havaalanının açıklığı 1944, ve 1975 yılında uç yapı ve diğer sanayi tesisleri prostroen edildi. Geç 1994 yılında havalimanı uluslararası uçuşlar yapan başladı.

Ama 90'ların sivil hava pratikte uygulamıştır. Bunun nedeni ülke ve yetersiz güvenlik standartları devlet havaalanında zor ekonomik durumdu.

2006 yılında yeniden sonra pist uluslararası standartlara ve modernize havacılık meteorolojik destek karşılayan ekipman kuruldu, 500 metre artmıştır. Ayrıca modern bir yakıt ikmali kompleksi inşa edilmiştir. Genel olarak, yolcu hizmet kalitesini iyileştirmiştir.

2007 yılında, "Pskovavia" havayolu geri Moskova ve seferler yeniden başladı. Ve 2013 yılı Ağustos ayında St. Petersburg yönünde rota açtı.

Bölüm 3. Gelişim umutları

Uzmanlara göre, "Pskov" - Havaalanı, gelecekte Petersburg havaalanı "Pulkovo" için bir yedek iniş pisti haline gelebilmektedirler.

Bölgedeki işletme "Pskovavia" ve uçağın gelişimine adamış olan Pskov bölgesini tutan medya, basın merkezinde bir konferansta kabul Böyle bir yön. Toplantı da son yıllarda "Pskovavia" havayolu tarafından gerçekleştirilen canlanma ve yolcu hava hizmet genişlemesi, tartışıldı.

Devlet Başkanı Vladimir Putin'in havayolu emriyle yakında Pskov bölgesinde sunulması gitmelidir. Rusya'nın Kuzey-Batı Federal Bölgesi bütününü kapsayan "Pskovavia" dayalı bölgeler arası öneme sahip Planlanan yaratılması.

Büyük yatırımlar gerektirir şimdi yeniden yapılanmaya pist havaalanı sitesi. Tamamlandığında, kabul edilebilir "Pulkovo" için alternatif bir havaalanının soru kapatıldı.

Bugüne kadar, fikstürünü kendi web sitesinde bulunabilir Pskov havaalanı, iki 50 kişilik bir uçak Bombardier'den 200 gemi satın almak için gidiyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.