Kendini yetiştirmeMotivasyonları

Tembellik ile Tay Masajı Nasıl Yenilir? Tatillerde Tayland'da Taylandlı Masaj Eğitimi

Zihinsel emekçilerin çoğu, kendi kendine kronik yorgunluk ve hareketsiz bir yerleşik yaşam biçimine eşlik eden birtakım sorunlar hatırlatana kadar vücutlarını unutmak eğilimindedir. Ve sonra internette rummaging başlar, klinikler arayabilir ve iyi bir doktor bulabileceğiniz arkadaşlarınızdan öğreniriz. Eh, zamanında bir kişi onun için ne kadar zor gibi görünüyorsa sorunlarını anlarsa, çözümleri oldukça basit olabilir: yerleşik bir yaşam tarzından geldiği için trafik eklemek mantıklı olur.

Aklıma gelen ilk şey, spor yapmaktır. Spor için girme kararı bir spor ayakkabı veya bir yoga matı almakla sınırlı olduğu için, çoğumuz tarihe aşin bir insan. Tembellik en korkunç düşmandır. Ancak problemi yaratıcı bir şekilde ele alırsanız yenilebilir. Kendinizi zorlamak ve derhal kayıp zamanı telafi etmeye çalışmak hiç de mantıklı değil: bu nedenle yalnızca çabucak yanıp tutuşacaksınız. Vücudun, küçük yüklerden başlamak üzere yavaş yavaş alışması gerekir.

Kendinizi sabah egzersizleri yapmak, Taylandlı bir masaj oturumu kaydetmekten daha zordur. Neden Tay masajı? Bu tür bir masaj "pasif yoga" veya "tembel yoga" diye bir şey için değil ... bu tanım bizim için doğru. Hiçbir şey yapmak zorunda değilsin. Senin için her şey usta tarafından yapılır. Yaklaşık 2-2.5 saat sürer.

Masaj sırasında vücudunuz, yoga asanalarına benzer şekilde bir takım pozisyonlar alır. Masör, şu anda vücudunuzdaki enerjinin serbest dolaşımını sağlamak ve tüm vücut sistemlerini dengelemek için bedeninizi uzatıyor, büküyor ve yoğuruyor; bastırma noktalarında presler yapıyor. Açıklık hissi, ruhun neşeli olması, düşüncenin açık olması ve canlılık akışı - bu duygular, iyi bir ustanın sizinle birlikte çalıştığını ve gelecekte ele alınması gereken bir göstergedir. Tayland masajının Tayland'a uçması gerekli değildir. Tayland'da Tay masaj eğitimi almış ve şu anda Rusya'da çalışmakta olan yurttaşlarımız arasında iyi masörler bulunmaktadır.

Tay Masajının Faydaları

  • Esneklik ve duruş geliştirir
  • Şekli nazikçe ayarlar
  • Kas spazmlarını hafifletir
  • İç organların çalışmasını normalleştirir
  • Kan damarlarını güçlendirir
  • Eklem mobilitesini arttırır
  • Vücut temizler ve bedeni canlandırır.
  • Genel iyileştirme, iç organların çalışmalarını normalleştirir
  • Vücuttaki enerjinin dolaşımını eski haline getirir
  • Stres ve stres etkilerini ortadan kaldırır.

Taylandlı masaj, fiziksel ve zihinsel dengeyi yeniden kurmanın ve sizi kurtarma ve etkinlik dalgasına ayarlamanın rahat ve nispeten ucuz bir yoludur. Şimdi bu yeni durumu nasıl bertaraf edeceğiniz size bağlı. Eski hayat tarzına dönün ve bir süre sonra tekrar yardıma ihtiyacınız olacaktır. Sağlığınızla ilgilenmeye devam edin ve kademeli olarak doğal ihtiyacınız olacaktır. Artık boş zamanınız olacaktır, çünkü artık vücudunuz daha fazla enerji toplar ve günlük görevlerinizle daha hızlı başa çıkıyorsunuz demektir. Alışkanlıklarınız yüzünden hayal bile edemediğiniz fayda ve zevkle vakit geçirmek için onlarca fırsat olacaktır.

Sıcak ülkelere giderken, sahilde her zaman uzanmak istemeyebilirsiniz. Niçin, eğer sörf yapabilir, sualtı ile dalış yapabilir veya diğer eğlencelik yollarını seçebilirsiniz. Ve daha rahat ve kullanışlı bir dinlenme, öğrenme ve yeni şeyler öğrenme imkânı tercih ederseniz, Tayland'da seyahatinizi ve Tayland masajı öğrenmeyi birleştirerek kendinizi bir masör olarak deneyebilirsiniz. Bu herkes için uygun değildir, bu bir eğilim olmalıdır.

Sahip olup olmadığını nasıl anlarsın?

- birinin boynunu, omuzlarını geriye, eğleniyorsun

- Arkadaşlarınız ve yakınlarınız sık sık sormuş

- Vücuttaki gerginliği etkin ve hızlı bir şekilde gidermeyi öğrenmek istiyorsanız

Belki hep arkadaşlarınıza ve ailenize masaj yapmayı hayal ettiniz mi?

O zaman hayallerinizi gerçekleştirmenin zamanı geldi. Bir sonraki tatilinizi planlayın, Tayland'da Tay masaj eğitimi alma fırsatı hakkında bilgi edinin. Bunun için bir ön hazırlık gerekli değildir. Kolay ve ekonomiktir! Minimum teori ve maksimum uygulama. Tüm çabalarınızda size bol şans dileyip sağlıklı ol!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.