SağlıkTıp

Yüz ve vücut dışı cerrahi gençleştirme

Ne yazık ki, zaman kadın güzelliği geri durmuyor. Fakat modern teknikler bile ameliyat olmadan, gençlik yapmasını sağlayınız.

yüz ve vücut dışı cerrahi gençleştirme - soyma

Peeling - ortak kozmetik bir prosedür. Eksfoliasyon (soyma) - epidermisin kornifiye katman çıkarılması. Bu prosedürün temel amacı - epitel hücrelerinin yüzeyindeki ölü deriyi kaldırarak cildin görünümünü iyileştirmek için. Bu kırışıklıkların ve diğer kozmetik kusurları ortadan kaldırılması katkıda bulunur. ışık efektleri karboksilik asitler, ortalama etki: Yukarıdaki prosedür izlenerek, derisine tatbik şiddetine bağlı olarak, birkaç tipte sınıflandırılmaktadır TCA, fenol kullanarak, güçlü bir etki.

Ameliyatsız yüz gençleştirme - gençleştirme

Yukarıdaki prosedür bağ dokusu proteinlerine (elastin, kolajen) oluşumunu teşvik yüksek yoğunluklu ışık kaynaklarının kullanımına dayanır. Bu prosedür, genişleyen gözenekler varlığında önerilmektedir vücuda yaşlılık lekeleri ve yüz, kılcal damar ve yaşa bağlı cilt değişiklikleri.

Ameliyatsız yüz gençleştirme - mezoterapi

yöntem, deri içi uygulama için özel bir hazırlık (hiyalüronik asit, fibroblastlar, biyoaktif maddeler) dayanır. Bu ilaçların etki mekanizması kollajen sentezinin arttırılması hedeflenmektedir. Maksimum terapötik etki biokompleksnye kullanılan ilaçlar ulaşmak. Uygulama mesotherapeutic yöntemler kozmetik cilt bozuklukları, çene kaldırmak ve yüz hatlarını geri yükleyebilirsiniz.

cerrahi ozonla olmadan gençleştirme

yöntem vücut ve yüz (üst, alt göz kapağı ya da burun dudak kıvrımları) en sorunlu alanlarda ozon yerleştirilmesine dayanır. Gençleştirme ozon kırışıklıkların katkıda ve cilt yenilenmesini uyarır.

: Hastanın lazer düzeltme yardımıyla aşağıdaki sorunlardan kurtulmak gözleri altında koyu halkaları yaş pigmentasyon veya çiller, ince çizgilerin. Lazer ile epidermisin üst "sorunlu" katmanları parlatır. Lazer bir kaldırma etkisi ile sonuçlanan, dermiş derin katmanlarında kollajen liflerinin kasılmasını stimüle eder.

Yüzün Cerrahi Dışı gençleştirme - Botulinum toksini enjeksiyonu (Botoks)

Botulinum toksininin enjeksiyonları yüz kasları artık düþürülmesi sinyalleri almak neden nöromüsküler impulslarının geçişini bloke. Söz konusu işlemler (yaklaşık yılda bir kez) düzenli olarak yapılmalıdır.

Gençleşme yenilikçi yöntemlerle elos-gençleştirme atfedilebilir. Bu yöntem Avrupa, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri'nde en verimli olarak kabul edilmektedir. Daha yakın zamanlarda, bu teknoloji ülkemizde popüler. Yenilikçi tekniği yaşlılık lekeleri, kırışıklıklar, akne izleri, göz altında koyu halkalar, örümcek damarlar kurtulmak için yardımcı olacaktır. Zaten sen olumlu etki hissedecek ilk seanstan sonra, cildiniz tonda ve bakımlı, pürüzsüz sıkı hale gelecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.