HobiDikiş

Şişle Şemaları kadınlar için cardigans. Yeni başlayanlar için Örgü

Kadınların hırka için örgü şişi Şemaları herhangi dikişçi şık ve trendy şeyle gardrobunu doldurmak yardımcı olacaktır. Örme hırkalar zaten sezon moda çıkıyoruz ama siluet değişiklikler olmadı. Bu sezon, öfke hantal ceketler büyük boy yatak, başkasının omzuna ile sanki. şey biraz özensiz ve çok şık görünüyor sayede, işler büyük ve toplu Bağlama.

Bize nasıl düşünelim hırka örgü iğneleri kravat başlayanlar için.

Bir iplik seçme

Örme iğneleri kış Hırkalar daha iyi kalın yünlü iplik gerçekleştirmek (kadın programları için devam edecektir). Saf formunda, merinos yünü olabilir. Bu iplik deriye tahriş, yumuşak, çok sıcak ve kaşıntı neden olmaz. Örneğin karışık bir filaman, yün ve akrilik bir arada kullanmak da mümkündür. Ürün bir iplikten örülen, sıcak ve dikenli döner.

hırka büyüklüğü 42-44 için iplik 1.000-1.100 gram gerekir.

Ayrıca yuvarlak örgü iğneleri, seçilen iplik için uygun boyutta için gerekli. Eğer iki boyut daha büyük için şişle bir buçuk alırsak, ürünü daha gevrek ve hacim olacaktır.

Temel desen hırka

Bunun yerine, şema örgü iğne cardigans kadınlar ayrıntılı bir açıklama sunmak için basit bir desen yaptığı gibi,:

  • Bir çirkin döngü örme ilk (yanlış) satırında, daha sonra iki döngüler birlikte örme PURL ardından sc yok. Tekrar, ve bir kenar döngü örme purl bir dizi sonunda.
  • Birinci, ikinci sıra, ön döngüsüdür olarak, sağ iğne bir döngü, daha sonra iki yüz çıkarın. Şimdi kaldırıldı döngü streç iki örgü.
  • üçüncü sıra sc, ardından iki backstitches ile başlar. Biz kenar alternatif devam ediyor.
  • Birinci döngü dördüncü satırda doğru iğne üzerinde kaldırılır, daha sonra iki yüz, örgü vuruldu geril. sıranın sonunda ön döngü olmak.
  • Beşinci satır sc, iki backstitches ardından yanlış itibaren başlar. Bir kez beşinci satır ile birinci örgü ve beşinci ile ikinci tekrarlayın.

bu model hırkalı Gum - 2x2.

örgü hırka

örgü şişleri kadınlar için hırka, hem de desen Düzenleri tamamen farklı olabilir. Bu örnekte, tek bir kumaş sığacak bir model düşünün.

Sol raf:

  • Dairesel iğne 30 dikiş üzerinde çevirin. yanlış numaradan örme başlayın: boncuk, daha sonra jartiyer beş dikiş sonra, 22 elastik halkalar dikiş.
  • Örgü 10 cm ve bir döngü ekleyin.
  • Bundan başka, ters örgü kenardan sonra satır ve beş döngü jartiyer örgü daha önce tarif edilmiştir örgü temel desen, başlar.
  • 20 cm sonra, bir döngü bant hırka ekleyin. Bundan başka, her dört aralıksız bir deliği (toplam dokuz kez) ilave edilir.
  • 38 cm Provyazat, manşon ilk döngü, daha sonra 2, 3, 6, 10, 20 sağ tarafında ekleyin.

Doğru bir uyum benzer raf olduğunu.

Kadınlar için örgü şişleri hırka Düzenleri ve tek tek her modele ayarlanmalıdır olabilir. , Deneme sıradışı modelini seçebilir ve ilginç desen şemaları ile bunları birleştirmek korkmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.