SağlıkTıp

İsrail'de Doğumlar

Oldukça sık, İsrail jinekoloji ile ilişkili hastalıkların tanı veya tedavisi geçmesi gerekir kişiler tarafından ziyaret edilmektedir. Ayrıca çok popüler kısırlık tedavisi ve davranış tüp bebek. Ama, tabii ki, Jinekoloji ve İsrailli hastanelerin Kadın Hastalıkları Bölümü cinsel organları ile ilişkili çeşitli hastalıkları tedavi edebilir kalmaz, aynı zamanda başarılı bir İsrail'deki teslimat yürütmek için.

Şu anda, hem de doğum gibi emek hamile kadınlar, kadınların tedavisinde uzmanlaşmış İsrail'de birçok klinikler vardır. İsrail bugün en düşük bebek ölüm oranı ile üç ülke arasında olmasından dolayı bu tıp kurumlarının yüksek popülerlik.

Genellikle İsrail'de doğumda gebelik sırasında komplikasyon yaşayan veya daha önce tıbbi nedenlerle kürtaj yaptıran kadınların geliyor.

emek hem anne için ve İsrail hastanelerinde onu sevdiklerini bir "ev" atmosfer yaratmak için mümkün olan her şeyi yapıyoruz için bir stres her zaman olduğundan. Ayrıca obstetrisyenler değil, aynı zamanda anne ve çocuk sağlığı üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir duygusal yükünü azaltacaktır deneyimli psikolog, sadece izlemek mümkün anneler için.

Ayrıca büyük önem İsrail hastaneler Eğer çocuğun durumunu görebilir ve doğumdan sonra hemen tedaviye başlamak için hastalığın bazı bulmasına izin verir prenatal tanı, iletken müşterilerimize yüksek kaliteli sunabiliyoruz olmasıdır.

Ayrıca İsrail'de doğumda, birçok anne göbek kordonu kanından kök hücre gibi bir hizmet başvurmak. kurtarma gerektiriyorsa bu prosedür, büyük ölçüde bu durumlarda hastalıkların tedavisini kolaylaştırabilir ucuz değil gerçeğine rağmen kök hücre nakli. göbek kordonu kan çit kök hücrelerin bir avantajı, yetişkin vericiden kök hücrelerin hazırlanması için elde edilemez malzeme, yüksek kalitesidir.

analizine göre göbek kordonu kanı diyabet, otizm, aynı zamanda, kardiyovasküler ve sinir otoimmün sistemi işle ilgili patolojiye gibi hastalıkların algılayabilir. Ayrı ayrı, o göbek kordonu kanı çalışma kanser oluşumunu tahmin izin verdiğini belirtmek gerekir.

O İsrail'de çit kök hücreleri ve BDT ülkeleri maliyeti hemen hemen aynı olduğunu belirtmekte fayda, ancak elde edilen malzemenin depolanması için geldiğinde, İsrail kliniği daha ilginç koşulları sunabilir:

  1. Kök hücre yirmi yıldır depolanır ve bulundukları yerde doğmuş ailesi tam seçebilir - İsrail veya Avrupa'da;
  2. İsrail icat edilmiş ve şimdi başarılı bir şekilde önemli ölçüde göbek kordonu kanı (yüzde seksen) elde edilen kök hücre yüzdesini arttırmak için izin veren bir cihaz kullanılır. Bu aynı zamanda yetişkinlikte, sadece erken tedavisi için kök hücre kullanımına izin verir;
  3. Kordon kanından kök hücreler İsrail onbeş ayrı kaplarda saklanır, böylece onları bir kaç kez kullanabilirsiniz.

Son olarak, İsrail'de doğum öncesi hazırlanması sırasında, hasta özel teorik ders, egzersiz, tren, özel nefes teknikleri ve gevşeme bir ishal bahsetmeliyiz. Bütün bunlar anne ve bebeğin sağlığını tutmaya yardımcı olur ve başarılı doğum olasılığını artırır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.