Sanat ve EğlenceSanat

Nasıl giyim tasarımları çizmek öğrenmek? giyim kroki nasıl yapılır

Moda - "Bayan" uçucu ve çok dengesiz. Bununla birlikte, genellikle benzersiz şeyler yaratmak, geri unutulmuş stilleri ve yeni bir fikir ekleyerek gelir. Birçok kadın moda tüm kuralları takip etmek ve fashionistaların ön planda olmak gelişmeler tasarımcısı giysi takip eğilimindedir.

stil duygusu

: Burada ünlü Koko Shanel göre, moda hakkında şunları söyleyebilirsiniz "Moda şey ., Sizin için doğru olan mı" Kural olarak, her kadının, yüz özellikleri, göz rengi şekli göz önüne alındığında, şeyler almaya, hatta erken yaşta onu tarzını bilir ve saç. gibi ayrıntıların gereksizdir, ancak bir kişinin görünüş olarak her çubuk, sağ ve karlı bir güzel ve "şık" bir kişi haline dönüştürmek mümkün giysi vasıtasıyla altı çizili gibi görünebilir.

Tabii ki, her kadının diğerleri gibi olmak istiyor, o görünüşte kendi lezzet tercih ediyor. Bunlar bireysel saç, makyaj, kıyafet seçmek için kullanılan farklı yollar buluyorlar. Biz giysi dikkatlerini durdurun. Yani kendi elbiselerini kendileri dikebilirsiniz, ülkemizde kadınlarımızın hemen her kabul etti. Değilse, onun skeçler modelleri icat sonra, biz güvenle özelleştirilmesiyle ilgili stüdyoya başvurabilirler. Her iki durumda da, bir kadın eşyalarını oluşturulmasında doğrudan dahil olacaktır.

giyim oluşturulmasında ilk aşama

Biz giysiler öncelikle bir çizim ve sonra kesip, kendi kostümlerini yaratmak için yılbaşı üzerinde çocuklara alışıktır. Gerekli olduğu gibi kendi eşyalarını oluştururken hareket etmek. kafamın sürekli üretimi için yeni fikirler de elbiseler modelleri veya etek, ve belki bir takım. onun ilk başarılı şey öfori doldurur yapmak döndü, kendi giyim koleksiyonunu oluşturmak için, tekrar tekrar yapmak istiyorum.

Bir adamı çizmek öğrenin

Başlamak için biraz çizim tekniğini öğrenmek gerekecektir. Sizin skeçler olumlu baktım moda ile gelip için özel bir kişi çizmek ve bireysel tarzı modeli oluşturur her ayrıntıyı, görebiliyordu öğrenmek için gereklidir. Eğer çizimler erkekleri verilen okul zordur bile, biz biraz farklı akıtacağım, endişelenmeyin.

Eğer gereken ilk şey - gövde ve bacakların büyüklüğü oranını hesaplamak için bir kişinin bir silüet çıkarmaktır. Geleneksel oranı gövde kafası ile ilgili kişi 7.5 ortalama: 1 'dir. Ancak ilginç görünüyordu giysi kroki şekil modeli icat, 8,5, sırasıyla tek bir birim ile Uzatılmış kollar: 1 arasındadır. Ama bacak uzunluğu aşırıya kaçmayın, resmin bütününü bozuk almak için değil.

giysilerinizin kroki daha iyi anlaşılması ve siluet Adam Çiz bir model figür gereksinimlerine uygun hareket görünüyordu emin olmak için bağlantı eklemleri daire içine alır. Onlar kıvrımlar bir menteşe gibi görünecektir. Oval - Sonra ince çizgilerle bunları birleştirmek, göğüs ters trapezoid ve kafa gibi görünmelidir. Yani fikirlerinizi deneyebilirsiniz kime kişi döndü.

Bir kroki kıyafet oluşturun

Şimdi elbiselerini çizerek gebe genel hatlarıyla zamanını geliyor. Adam giysi geniş çerçevesinin etrafında geldiğinde, kalemin kullanabilir ve silgi giyim detaylı modeller ve eklemeler yapmak. Bir işaretleme kesim bu şey yapmak unutmayın. giysi kroki Koleksiyonunuzun en doğru tüm üslup ayrıntıları seçmek edebilmek için gereklidir, figür herhangi hatayı düzeltmek ve kesim tüm inceliklerini anlamaya her zaman mümkündür.

Bir elbise ya da etek ne kadar olacak belirleme, bir çentik ya da yakaları sürükleyin. Sonra kişi elbiseler sanki boya. Takım elbise oluşturmak planlıyorsanız, o zaman bir ceket giymek, sonra pantolon veya etek ve üst bluzunun çizmeye başlayın. elbise altında görülebilen olan şeylerden ayrıntıları çizin. Doğal olarak, iç çamaşırı, durumda çizmek için gerekli değildir. o eklem boşluğu belirtmek gerekirse, katı bir çizgi ve noktalı bir çizgi çekme yıldırım işaretlemek. Modelinizin parçası olacak ayrıntılarla krokisini End - bu cepler, dekoratif tabak veya yıldırım, dekorasyon var.

seçtiğiniz kumaşın bütün özelliklerini bul

Şimdi giyim koleksiyonları oluştururken eskiz önemini anlamak için tecrübe sahip olabilirler. giysi bir çizim yapmak için nasıl, bilirsin. Bu kumaş ve perdeliklerin inceliklerini içine biraz daha derin kalır. kıvrımlar elde seçtiğiniz kumaş, nasıl gider yakından bakın, o yürürken veya otururken zaman, nasıl şiddetli rüzgar veya ıslak davranır buruşuk. Bu anlarda bazılarını not için taslak üzerinde deneyin. Sonra daha gerçekçi görüntü tasavvur modeller başka hiçbir yerde bulamazsınız. kumaş keserken zaten dikiş ve şeyleri giyen için kumaşların davranışlarının tüm nüansları bilecek.

asistan moda dergileri alın

oldukça giysilerin çizimlerini nasıl anlamadıysanız, bir o bir moda dergisinde yapılan hazır ve sadece gerekli düşünün herhangi bir ayrıntı eklemek kopyalamayı deneyin. Birkaç değişiklikler modellerini bilinen sonra çok çaba kendi başlarına çizer yapmak ve kendi giyim koleksiyonları ile gelip yoktur.

Deneyimli tasarımcıların çalışmaları

Hiç ünlü tasarımcıların ünlü koleksiyonunu nasıl oluşturduğunu merak ettiniz mi? Tabii ki, kafalarında bir kerede tüm modeller doğmazlar. Her fikir, bir günden fazla bir deftere kaydedilen gelişme ile ilgili tüm notları yumurtadan.

tasarımcılar koleksiyonun oluşturulmasında bazı anlar sorumlu tüm şirketi işe yardımcı olmak. giysi eskizleri oluşturma - Bu tasarımcı çalışmalarında sadece ilk adımdır. Her modelin özgünlüğünü ve özelliklerini korurken, toplama şeyler genel stil ulaşmak için gerekli olan tamamlamak için çünkü Sonra, asistanlarýna bağlayın.

Tüm tasarımcılar ipuçlarını uygulayın

Eğer giysi koleksiyonu geliştirmek için yapacaksanız, deneyimli tasarımcıların tavsiye dinlemek. Onların giyim tasarımları çizmek öğrenmek nasıl size söylemeyeceğim, ama modelin belli bir stil ayrıntıları yaratmada temel organizasyonel yönleri söyleyebilir olduğu açıktır.

Örneğin, hemen toplanması veya tema çizgisini belirlemek için tavsiye edilir. Bu amaçla, bireysel giyeceklerde, renk ve kumaş türünü seçme gelişmesi ileride toplama sıfatlar isim vermek anahat çizimlere yönlendirilmelidir. Bu hayal gücünüzü sınırlamaz, bir "yumuşak toplama" ya da "yaratıcı modeli", "feminen ya da yumuşak giysiler" ve benzeri olabilir.

Sonra aşırı ve tekrarlama kaldırılırken, bağlamak ve değerlendirilmesinden tahsis etmek, kağıt üzerinde hep birlikte düşüncelerinizi koymak kolay olacaktır. Böylece, stil ve konu belli bir yöne ulaşmak mümkündür.

kendi modellerini oluşturmak sevinci

Bu tavsiyelerini dinlemek emin olun ve kendileri için bireysel şeylerin yaratılış yeni bir seviyeye ulaşmak mümkün olacak. giysilerin çizimlerini nasıl çizilir zaten, tabii, olmaz yardımcıları modelini biliyorum, ama senin kıyafeti için özel bir kişiliğe verecektir. göre, kumaş üzerine desen kesme, bir taslak çizdi ve kendi elleriyle kıyafet diktim ne akılda yaratmak fikrim yok, çünkü o, sadece senin olacak. Bunlar tamamen oluşturuldukları ile enerji ve sevgi ile nüfuz edilir. Onlar sadece ruh geliştirmek olmaz, ancak iyi şans getirdiğine ve her gün zevk için, başkalarının görüntüleme çekmeye.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.