GüzellikBakım ürünleri

Yüz için iyi profesyonel kozmetik: yorumlar kozmetik uzmanları, eleştiri üreticileri

Bir kişinin işaretine kadar yapmaya ihtiyacı olmadığını Tümü. o kendisi söz konusu olduğunda, onun sevgili. Yüz bakımı, vücut, tırnaklar, saç en üst düzeyde olmalıdır. Ama nasıl yok deniz kozmetik şirketleri sunuyor arasında kaybolmak? Bu makalede, bir seçim yapmak yardımcı olacaktır. Sadece kozmetik cilt bakımı için ürünler yanı sıra-apa yapmak kremler odaklanın.

Genel olarak, bu alandaki pazar profesyonel ürünler ve kitle pazarına üretimine ayrılmıştır. İkincisi sayısız güzel kutular, şişeler, tüpler ve şişeler şeklinde mağazalarda temsil edilmektedir. çekici bir cephenin saklandıkları bazen etkisiz araçlar için. Son yıllarda, kadınların artan sayıda yüz için profesyonel kozmetik çeker. kozmetologlar incelemeleri bu konuda, hem de büyük üreticilerin genel bir bakış Sohbetimiz bugün konusu olacaktır.

Profesyonel kozmetik Mitler

her şeyden endişe gerçek dışı söylentiler, makyaj. Onlar acımasız spot çalışan aktörler, için tasarlanmıştır söylüyorlar. Bu ciltte böyle bakımlı bir makyaj olduğunu, ama sonunda onu onarılamaz zarar getirir. Biz sizi memnun etmek istiyorum: aktörler karşısında üzerine tatbik edildiğinde günler çoktan gitmiş çinko oksit. Ve seyirci uğruna kendini feda gitmek teledivy pek modern. Yüz için Aslında, profesyonel kozmetik, sadece maskeleri kusurları ve insan onurunu vurgulayan, aynı zamanda cildin ilgilenir.

Makyaj stilistler güzel bir paket gerekmez - içerikle ilgileniyor. Ve profesyonel kozmetik bir işareti genellikle kutuları ve şişeleri çirkin tasarım olduğu için. Ama makyaj mükemmel gözenekleri tıkamaz kalmaz, aynı topaklar içine yuvarlandı değil, yağlanmış değildir, bütün gün devam etti. Ve bu, hipoalerjenik besler, nemlendirir ve güneş ve büyük şehrin etkilerinden korur, sonunda davranır.

Eğer profesyonel kozmetik hakkında bilmeniz gerekenler?

O, kitle pazar ürünleri gibi, farklı olabilir. Bazen bütün dikkatini hızlı çarpma etkisiyle ödenir. uykusuz göz alıcı taraflar sonra Telediva yağmurla yıkanıp bir gül taze olmalıdır. Burada da alt göz kapaklarının altında torbalar yumuşatma anlık kaldırma ve mucize göz kremi, katılmaktadırlar. Ama "geri alma" kısa vadeli etki için gelir ve cilt bu fonların kullanımı eskisinden daha da kötü görünüyor. Nasıl iyi profesyonel görünmelidir Yüz için kozmetik? İlk olarak, cilt tipinize uygun olmalıdır. araç, profesyonel bir kozmetikçi önerecektir eğer daha iyi olurdu. deneme yanılma yoluyla doğru krem seçerken, kendisine deney yapmak gerek yoktur. kozmetik üreticileri ile işbirliği içinde birçok güzellik uzmanları ve stilistler: Ama burada bir göz tutmak gerekir. araçlarına dikkat edin. Güçlü ve hızlı etkili ilaç bileşenleri içermemelidir. Fena değil, aynı zamanda güvenilir olabilir marka ve markalar hakkında bir fikir edinmek için bir bağımsız uzmanlar ile anlaşma.

en iyi seçim

Tekliflere denizinde boğmak için değil yardımcı olmak için, yüz için profesyonel kozmetik (bakım ve dekoratif nasıl) bir sıralamasını derledik. Bu kriterlere dayanmaktadır:

  • fon ve uzun süreli maruz kalma etkinliği;
  • imalatçı (ya kozmetikler bu tip) güzellik salonları ila güvenilirlik;
  • sentetik komponentler ve alerjenleri dahildir;
  • Patentli teknoloji üreticinin varlığı;
  • seçkin herhangi bir vasıta (örneğin, su "Vichy" Dead Sea veya kil);
  • ürün kalitesi üzerinde kontrol yüksek seviyesi;
  • laboratuar testleri ve vücut üzerinde ilacın etkisinin ilkesinin bilimsel temeli;
  • ve son olarak, kullanıcıların kendilerini geri bildirim.

Hiç Profesyonel cilt bakım ürünleri fevkalade pahalı olmamalı. Ve ille içe. Aşağıda ürün ve Rus firmalarının bakacağız. bu etkili oldu ana şey. Uygun bakım olduğu ile doğal genç ve güzel görünüyorsun.

Yüz için Rus profesyonel kozmetik

Uzmanlar övgü birkaç yerli markalar vardır. Her şeyden önce, kimin ürünleri komşu ülkelere ihraç edilmektedir "Siyah İnci", bu. şirket kitle pazarı için hem de derinlemesine yüz için üretim yapmaktadır. Kural olarak, farklı cilt tipleri ve yaş için karmaşıktır. losyon gelen kese yaptırarak - biz "Siyah İnci" nin ürünlerini kullanıyorsanız, gerek her şeyi satın almak.

Daha övgü alır "Neva kozmetik." şirket kullanılan doğal malzemelerin üzerine odaklanır. Dolayısıyla, yağlı cilt "Kayısı" için bir kremde kompleksi "Gidroviton 24" ve gliserol nemlendirici, meyve, aloe ve zeytin ekstraktının tohumu yağı ihtiva etmiştir. Orada "Neva" ve anti-aging serisi - "Ginseng"

"Visage" - Yüz için bir Rus profesyonel dekoratif kozmetik. Aynı zamanda "Alpika", "Geltek-Medica", JSC "Gittin 've Mirra Professional gibi yerli firmalar belirtilmesi gerekir. Bazı tıbbi kozmetik Rus üretim mağazalarında ve eczanelerde bulunabilir değil söylemek gerekir. Bu durumda, örneğin, (0.05 ve% 0.1 konsantrasyonlarında üretilmiş) merhem akne "retinoik" orada sadece 130 ruble için kullanılabilir.

Yüz için Profesyonel Fransız kozmetik

"Dior" şık şişe popülerlik, "Iv ROSHE", "L'Oreal", Bourjois, Maybelline ROC ve meydan düşünülen kimse. Bir dekoratif kozmetik? Bütün bu maskara, kaş jeller, göz farı, allık ve pudra? Tabii ki, Fransız kozmetik çoğu profesyonel çağrılabilir. Sonuçta, geliştiriciler ciddi laboratuvar araştırmaları, ileri teknoloji ve kalite (bazen özel) bileşenlerinin sonuçlarını kullanıyor. tek dezavantajı bir paket çağrılabilir. Fransız firmaları estetik bileşenine sadık kalması, bu yüzden kavanozlarda onların kremler bırakın. Fakat birçok bileşen havada okside edilir ve biz onu başka parmaklarını ve farklı bakterilerin bir sürü getirmek. Ayrıca sahte ürünler satın alma riskinin uyarmalıdır. Yukarıdaki markaların tümü kitlesel pazar mağazalarında bulunabilir. Ama yüz için gerçek bir profesyonel Fransız kozmetik yoktur. Centro Messegue Bu çizgi, tasarlanmış phytotherapeutist Collin Jean Kleber, "Resultaym", "Simon Mahler."

Japon kozmetik

Japonya kadınları uzun dolayı solmayan gençlik kıskanç konuşmaların konusu olmuştur. Bazı genotipin bir liyakat olarak görüyoruz, ama yüz ve vücut bakımı için yüksek kaliteli ürünlerde sırrı. Birçok benzeri ve dekoratif Japon kozmetik. Bu, göz farı, allık, rimel, krem paspas, her şeyden önce. tahsis edilir ev bakımı için mükemmel araçlar çerçevede yüz için profesyonel kozmetik ucuz ama çok etkili değil. dünyaya Japonya yüceltmek Markalar, "La Sintsere" dir, "Yokota Lab.", "Suhada" ve "Paul" ve "Shiseido" dan "Lux" Ürün. kozmetik ana özelliği eşsiz antioksidan karmaşıktır. Japon kremler "anti-aging" bir dizi olduğu söylenebilir.

Kriter - düşük maliyetle kaliteli

Mu Yüz için aile bütçesi profesyonel kozmetik ihlal etmemelidir. Yorumlar kozmetik uzmanları çok ucuz marka başarılı üreticileri arasında listelenir. Burada otuz dolara ürünleri imalatı şirketlerin bir sıralama derledik. Her şeyden önce, bu Source Naturals olduğunu. Bu marka profesyonel serumlar ve üreten retinol ile kremleri hiyalüronik asit, vitamin.

Mükemmel ürün Derma E. Yüksek puanlar onun seti ile dermatologlar uzmanları ve marka Foxbrim koymak değerlendirmeleri yaşlanma karşıtı kozmetik. Sezonun Hit aloe vera ve vitaminler, retinol ve serum peptidler menkul ile nemlendirici krem ile bir losyon oldu. Marka Mükemmel Görüntü profesyonel kimyagerler tarafından yaratıldı. Yorumlar salonu güzellik uzmanları bu markayı soyma övgü.

Böyle Püriten Pride and EltaMD (güneş serisi) olarak da bahsetmemiz firmalar. Düzenli üst düşük maliyetli profesyonel kozmetik Neutrogena sıralanır. Reviva Labs ürünleri, mevcut peptidler, kollajen ve faydalı asidin bir çeşitlilik vardır. OZ Naturals, Güzellik Stil gelen jel ve krem gelen övgü serumu ve nemlendirici maske hak ediyordu.

profesyonel makyaj

genellikle gözlerini boyamak ve toz uygulamak zorunda olanlar, bunun doğru bir makyaj için anlamı seçmek için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Sonuçta, kalitesiz mürekkep pullanma ve kötü far sadece yüz kırışıklıkları vurgulamak. Ama makyaj sadece iyi gitmemeli, aynı zamanda cildi tedavi etmek. Bu etki yüz için profesyonel dekoratif kozmetik sağlar. Jean Iredalya Sýkýþtýrýlmýþ efsanevi tozun kalitesine ilk beş sırada çekilen Yorumlar güzellik uzmanları, "Tartu" konulu NARS firması tonu paspas krem "Stil Kozmetik," Urbana Decaen gelen gölge "Naykd" ve parlatma astar gelen allık. Ayrıca değer söz vernikler "Deborah Lipmann" ve tüm eksiklikleri ve "Terry" dan hyalüronik asit ile göz kreminin uyku izleri eksikliğini gidermek. Biz cilt doğal ve sağlıklı bronzluk sahip olacağı ile NARS gelen bronzlaştırıcı, göz ardı edemeyiz.

doğal maddeler vurgu

bolca Doğa profesyonel kozmetik kullanır hangi cilt bitkiler, özlerinin, decoctions ve özlerinin için birçok yararlı bizlere sunuyor. Eğer jojoba yağı kullanmak araçları (epidermisi güçlendirilmesi, yumuşatma) eğer yüz bakımı, dahil edilecektir kuşburnu özü (C vitamini, antioksidan), çay ağacı yağı (antiseptik), atkestanesi (kolajen oluşumunu uyarıcı) somut sonuçlar verecektir Shea yağı (hidrasyon), şeker kamışı ve p (gözenek daralması, eleme yağlı). Ama doğal malzemelerle birlikte mevcut ve olmak zorunda "kimya". bitki özleri cildin derinliklerine nüfuz neyse? Etil alkol bileşenleri çözünür. Bu, güvenilir bir doğal bir koruyucudur.

Kozmetik Prim

biz alt ve orta fiyat segmentinde ait yüz bakım ürünleri bir marka listeledik üstünde. Eğer ekstra para varsa, neden kendinizi ödüllendirin değil? Eğer yüz için pahalı bir profesyonel kozmetik ilgileniyor musunuz? premium markalar - bu Academie, İsrail "Adina" ve "Anna Lotan", "Adonia organik", İspanyolca AlissiBronte, «Aroma Caz", "Arcadia", Amerikan şirketi "Biyo Creative Labs", "Derma Pro" ve CRC, İsviçre "Binella" Alman "Charlotte Mintzen" İtalyan DIBI ve "Dr Laurann". liste tam uzaktır. Özellikle dikkat Dead Sea tuzu alandaki buluşları kullanarak İsrail uzmanların yenilikçi gelişmelere verilmelidir.

yardım fonları

sağlıksız bir yaşam tarzı, sigara, yeterli uyku, bir aperatif razı ise, yüz için bile en gelişmiş ve etkili profesyonel kozmetik kaydetmez. Yorumlar kozmetik uzmanları cilt bakımı sadece kapsamlı bir yaklaşım olumlu ve kalıcı sonuçları olabilir söylüyorlar. Ardından yüz ve vücut mükemmel olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.